מדוע צלמי הטבע בוחרים ב-CANON?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בתקופה האחרונה אני חופר את YOU TUBE ומגלה שרוב צלמי הטבע בוחרים ב-CANON 1D. האם היא טובה יותר מהמתחרה הניקונית?

ממש מדהים לראות כיצד העדשות הלבנות שולטות בטבע.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
ולמה הרמקולים הכי נמכרים הם של BNW ושל BOSE?

שיווק שיווק שיווק.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זה נשמע כאילו המצלמות שלהם לא באמת טובות אבל בשיווק שלהם מעולה.

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
קנון שולטים ברוב התחומים של צילום דיגיטלי בשנים האחרונות.
ניקון ישנו עד לפני שנתיים.
היום הרוח נושבת לשני הצדדים.
הצד המקצועי - קנון.
צילום ילדים בבריכה - אולימפוס.
:)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
קנון שולטים ברוב התחומים של צילום דיגיטלי בשנים האחרונות.
ניקון ישנו עד לפני שנתיים.
היום הרוח נושבת לשני הצדדים.
הצד המקצועי - קנון.
צילום ילדים בבריכה - אולימפוס.
:)

(lol)(lol)(lol) את המשפט האחרון שמעתי מחבר {צלם אירועים} לפני בדיוק יומיים. הרגת אותי.

slavazh

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
ד"א הסיבה האמיתית שאתה רואה מלא עדשות לבנות זו שיטת השיווק האגרסיבית של קנון. אין לזה שום קשר לאיכות.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ד"א הסיבה האמיתית שאתה רואה מלא עדשות לבנות זו שיטת השיווק האגרסיבית של קנון. אין לזה שום קשר לאיכות.

זה אומר שהתמונות המדהימות הללו שהם מצלמים גם אין להן שום קשר לאיכות?:מבולבל:

{לא שאני טוען שניקון תוציא תמונות פחות טובות}.

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
האיכות קשורה לזה שיש הרבה עדשות איכותיות.
שהן במקרה לבנות.
אבל נאמר פה כבר שזה סתם שיווק.
רמאים הקנון האלה תאמין לי.
העיקר למכור, לפרסם, לדחוף את עצמם לכל מקום.
זוועה.

slavazh

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
כשחברה מגיעה לצלם מוביל דעת כהל ואומרת לו כך את העדשות הכי טובות שלנו בחצי מחיר או בחינם, כבר לא ממש אכפת לו באיזה גוף הוא יצלם כי ההבדלים זניחים. בגלל שהוא מצלם ואתה רוצה להיות כמהו גם אתה תצלם אם אותה העדשה רק שאתה לא מוביל דעת כהל ואף אחד לא רוצה להיות כמוך אז אתה תשלם את המחיר המלא שלה. וזה לא שהעדשה של קנון יותר טובה מזו של ניקון או להפך. ולכן אין שום קשר בין איכות לבין זה שיש הרבה עדשות לבנות. רוצה דוגמה נוספת, האולמפיאדה האחרונה בגלל שקנון היו עסוקים בהצלת התדמית שלהם אחרי הפשלה אם 1D החדשה, ניקון שתיזמנו את היציא של D3 והספיקו ליצר מלאי של עדשות עשו אותו התרגיל שקנון עושה, ונחשו מה היתה התוצאה, רוב המצלמות ביצאים היו בצבע שחור ולא לבן כמו שבדרך כלל. אז מזה אני אמור להסיק שעדשות וגופים של קנון נהיו פתאום פחות טובים? בטח שלא, הם פשוט לא הספיקו למכור בזמן.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כשחברה מגיעה לצלם מוביל דעת כהל ואומרת לו כך את העדשות הכי טובות שלנו בחצי מחיר או בחינם, כבר לא ממש אכפת לו באיזה גוף הוא יצלם כי ההבדלים זניחים. בגלל שהוא מצלם ואתה רוצה להיות כמהו גם אתה תצלם אם אותה העדשה רק שאתה לא מוביל דעת כהל ואף אחד לא רוצה להיות כמוך אז אתה תשלם את המחיר המלא שלה. וזה לא שהעדשה של קנון יותר טובה מזו של ניקון או להפך. ולכן אין שום קשר בין איכות לבין זה שיש הרבה עדשות לבנות. רוצה דוגמה נוספת, האולמפיאדה האחרונה בגלל שקנון היו עסוקים בהצלת התדמית שלהם אחרי הפשלה אם 1D החדשה, ניקון שתיזמנו את היציא של D3 והספיקו ליצר מלאי של עדשות עשו אותו התרגיל שקנון עושה, ונחשו מה היתה התוצאה, רוב המצלמות ביצאים היו בצבע שחור ולא לבן כמו שבדרך כלל. אז מזה אני אמור להסיק שעדשות וגופים של קנון נהיו פתאום פחות טובים? בטח שלא, הם פשוט לא הספיקו למכור בזמן.
דחילקום , אתה מאמין שצלם שמתפרנס מצילום ישתמש במשהו שיכול לא לעבוד לו ? אתה לא זוכר מה קרה כשהתפרסם הבעיה עם המארק3 ? באולימפיאדה אתה ראית מה קרה , ניקון עמדה שם וחילקה ופתאום כול אלו שהיו לפפני כן בניקון ועברו לקנון , קיבלו וצילמו , אלא שלא היה להם ניקון לפני כן המשיכו להשתמש בקנון . כי פשוט אין לו זמן ללמוד מערכת חדשה
צלם כזה מקבל תקציב לאולימפיאדה , ואם הוא פרילנס הוא ימכור את התמונות במחירים כאלו שהחלפת מערכת אצלו זה פשוט מאוד . כול מה שמעניין אותו זה האיכות . אלו שהמארק 3 שלהם תוקנה כמו שצריך לא יחליפו גם באולימפיאדה הבאה , ואם שם תראה אזחי זה אומר שאין לקנון מערכת אוטופוקוס טובה כמו ניקון

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
ניקון הייתה החברה המובילה בצילום מקצועי עד לפני דור. קנון עקפה אותה בעיקר בגלל שילוב של קדמה טכנולוגית והנדסת אנוש. ניקון סוגרת פערים, ובמספר תחומים חשוהים מאוד עברה את קנון, אבל נקודת ההתחלה שלה היום קשה יותר. הרגל ודרכי עבודה ידועות הם גורם חשוב מאוד בעסק. צלמים יודעים שהמבזקים של ניקון עדיפים - ובכל זאת קונים קנון, כנ"ל ביחס לאיכות תמונה דיגיטלית בדגמים מסוימים.
כן גם עם שיווק - יכולתי לשאול במירוץ גרנד פרי בין 400, 500 ל-600 מ"מ (וגם מונופוד על הדרך), וכל מה שהייתי צריך לעשות זה להציג הזמנה רשמית ותעודת עיתונאי. אם הייתי רוצה, יכולתי לקבל גם גוף נוסף. אלו עדשות של הרבה אלפי דולר כל אחת. כשיש שירות כזה, עדיף להגיע עם גופי מצלמה של קנון.
קנון הייתה ראשונה בתחומים חשובים כגון ריבוי פיקסלים ומסגרת מלאה במצלמות דיגיטליות, ריבוי מבזקים בשליטה אוטומטית וכו'. היא גם הקדימה את ניקון באורכי מוקד יעילים והמתאימים לצלמים מקצועיים (בזום).
מי שיש לו סט עדשות רציני ברמה מקצועית, לא ימהר להחליף את כל הסט בגלל שיצא דגם מצלמה מסוים של חברה אחרת עם יתרונות כאלו ואחרים. הו איודע כי הפער ייסגר בקרוב עם יתרונות לדגם החדש.
בעולם דיגיטלי, ממילא דגמים מתחלפים בקצב נתון, ומי שמציע כעת, יהיה לרוב עדיף על מי שהציג לפני חצי שנה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור