מגבר עם זרם גבוה או נמוך לרכב

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
שלום חברים
רציתי לשאול אם כשמחפשים היום מגבר לרכב האם מה שיתן לרוב תוצאה טובה הוא מגבר עם זרם גבוה, או מגבר קלאס D שלאחרונה מיצרים הרבה. ואומרים שאיכותם השתפרה. (האם זה כמו באודיו ביתי שעדין השוק של קלאס D יחסית זניח?). אני יודע שתגידו שכל מגבר לגופו, ובכל זאת במיוחד שקשה לשמוע מגברים לרכב, ממה הייתם מתחילים לחפש?
תודה על כל עזרה

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
שלום חברים
רציתי לשאול אם כשמחפשים היום מגבר לרכב האם מה שיתן לרוב תוצאה טובה הוא מגבר עם זרם גבוה, או מגבר קלאס D שלאחרונה מיצרים הרבה. ואומרים שאיכותם השתפרה. (האם זה כמו באודיו ביתי שעדין השוק של קלאס D יחסית זניח?). אני יודע שתגידו שכל מגבר לגופו, ובכל זאת במיוחד שקשה לשמוע מגברים לרכב, ממה הייתם מתחילים לחפש?
תודה על כל עזרה

ממליץ למגברי קלאס D ..
מגברים בזרם גבוהה יכנסו את האלטרנטור של המנוע לעומס מיותר.

yehudaa

חבר משקיען
מעורבות
62
נקודות
28
יצא לי לנסות לא מעט מגברים דיגיטאלים , שבוחרים באיכותים שבהם הם עובדים מצוין וללא רבב . יש להם גם מנגנון הגנה לרמקולים והם בטוחים , ויודעים על פי רוב לעבוד גם עם עכבות נמוכות .

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
תודה רבה על התייחסותכם
יש לי מערכת שפירקתי מהאוטו הישן וכוללת מגבר עם זרם גבוה, אודיסון רמה בסיסית 5 ערוצים מלפני 13 שנה, שעבד טוב מאד. מישהו יעץ לי לא לחבר אותו לאוטו החדש שהוא היברידי למרות שבאוטו ההיברידי יש מלבד המצבר למערכת ההיברידית גם מצבר רגיל לגמרי.
האם מגבר דיגיטלי לא ישמע לרוב פחות טוב ממגבר לזרם גבוה?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור