מבקש המלצה לפלאש ולתוכנת עריכה

AmitAmit

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
היי כרמי
בהמלצתך קניתי olympus em10 ii ,ואני מרוצה ממנה,תמונות באור יום חדות וטובות.
ניסיתי לצלם את הילדים בבית או במסיבה בגן כשאין אור חזק והתוצאות לא מספיק טובות,מכאן הגעתי למסקנה שעם פלאש טוב גם בתאורה חלשה הכל יהיה חד..
אשמח להמלצה לפלאש שישב על המצלמה למטרה הזו. תקציב 300-500שח.
אם אפשר שלא יהיה ענקי , ככה שלא אאבד את היתרון של המצלמה הקומפקטית הזו.

או אולי עדשת פנסוניק 25ממ 1.7 תעשה את העבודה ?

בקשה נוספת , אשמח להמלצה לתוכנת עריכה , בעיקר לחידוד התמונות ותיקון אזורים מוצללים , חינמית או זולה ולא כבדה מידי למחשב פשוט...

תודה רבה!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
להסיר ספק בתאורה חלשה כל מצלמה סובלת הירידה באיכות התמונה ועדשה עם צמצם גדול בהחלט יכולה לעזור להכניס יותר או לשפר זאת - גם שאניע מצלם בתאורה חלשה אני סובל מירידה באיכות התמונה ואני מצלם במצלמה יקרה עם חיישן גדול.

הוספת פלאש חיצוני פשוט לא ממש תעזור לקבל תמונה טובה תקבל הרבה אור ותמונה חסרת עומק, אם רוצים להתקדם אז צריך פלאש מוצלח שגם לא יהיה קטן וזה באמת קצת מוזר להסיף אחד גדול למצלמה קטנה, סליחה שאין לי פתרון קסם כאן.

לצורך חידוד תמונה לא צריך תוכנה חיצונית, אפשר לקבוע בהגדרות המצלמה לחדד את התמונה שהיא מפיקה
דרך אגב, למידה של נושא הצילום ולמידה של יכולת המצלמה יכולה לעזור

AmitAmit

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
להסיר ספק בתאורה חלשה כל מצלמה סובלת הירידה באיכות התמונה ועדשה עם צמצם גדול בהחלט יכולה לעזור להכניס יותר או לשפר זאת - גם שאניע מצלם בתאורה חלשה אני סובל מירידה באיכות התמונה ואני מצלם במצלמה יקרה עם חיישן גדול.

הוספת פלאש חיצוני פשוט לא ממש תעזור לקבל תמונה טובה תקבל הרבה אור ותמונה חסרת עומק, אם רוצים להתקדם אז צריך פלאש מוצלח שגם לא יהיה קטן וזה באמת קצת מוזר להסיף אחד גדול למצלמה קטנה, סליחה שאין לי פתרון קסם כאן.

לצורך חידוד תמונה לא צריך תוכנה חיצונית, אפשר לקבוע בהגדרות המצלמה לחדד את התמונה שהיא מפיקה
דרך אגב, למידה של נושא הצילום ולמידה של יכולת המצלמה יכולה לעזור
תודה , מה לגבי תוכנת עריכה והמרה שטובה למתחילים?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
לא מכיר תוכנה חינמית טובה- אבל זה לא אומר שאין.

אני עובד עם Lightroom אבל היא לא זולה.
חברים שלי עובדים עם luminar שעולה כעת כ 60 דולר והם מאוד מרוצים.

kkfir13

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
תוכנה חינמית טובה לעריכת תמונות: Photopea . נמצאת על הדפדפן , לא צריך להוריד שום דבר למחשב, אני משתמש בה יום-יום.
תוכנות לעריכת וידאו חינמיות גם כן קיימות, שמעתי על וידאו פד, לא ניסיתי לא יודע אם להמליץ. אבל ליצירת סרטונים Canva או Promo מעולות במיוחד אם אין לך רקע או ניסיון בעריכת וידאו.

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
עדשה מאד מומלצת היא הפנסוניק-לייקה 25 מ"מ F1.4
היא יופי של חיית לילה.

אפשר למצוא אותה יד שניה בפייסבוק מרקט.

תמונות שצילמתי עם העדשה הזאת במצלמות Olympus OM-D E-M5 ו Panasonic G9:

נערך לאחרונה ב:

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
חברים שלי עובדים עם luminar שעולה כעת כ 60 דולר והם מאוד מרוצים.
מצטרף להמלצה ומוסיף גם את Alien Skin Exposure

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור