לפני קניית רמקולים מדפיים...עזרה בבקשה

מעורבות
0
נקודות
1
הי אני רוצה רמקולים מדפיים למגבר ימאהה a-501s שברשותי. אני שומעת מוסיקה מגוונת ולא משהו ספיציפי. עד עכשיו הייתי עם אפוס והייתי מרוצה מהסאונד הנקי והמדויק שלהם.
כעת אני רוצה להשקיע בין 3000-4000 ולקבל תמונה הולמת למחיר עם רמקולים בעלי סאונד איכותי וורסטילי (ומעדיפה חדש כדי לקבל תנאי תשלום נוחים והנחות כי מסתבר שיש לא מעט בתקופה זו).
עד שהחלטתי על B&W 606 אני בכל זאת רוצה לברר פה איתכם אז זו ההחלטה הנכונה ללכת בה בהנתן מה שרשמתי למעלה. בלי קשר, מה דעתכם על Martin Logan Motion 15l?
תודה!

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
שלום וברוכה הבאה.
אומנם את דגם ה-606 אינני מכיר ספציפית אולם אין ספק שמדובר ביצרן נחשב ומהטובים שיש ברמתו.
ה-Martin Logan רמקול מעניין מאוד מיצרן מכובד וראוי. שווה בדיקה. האם האזנת לדגמים האלו שציינת?
ברמות המחיר הללו הייתי מאוד ממליץ לבדוק גם את דגמים הבאים:
spendor A1 - יבואן: מסאונדקווסט (גבי איש נפלא).
KEF LS50 - ניתן למצוא אצל פיוז סטריאו.
Morel Octus 5 - קצת מעל התקציב אבל נמצאים במבצע אצל ברנד אודיו.

בהצלחה ועדכני איך הולך.
גיא.

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
ה b&w לאוזניי תמיד נשמעים אנליטיים. אם את אוהבת לשמוע כל פיפס זאת התשובה
אם את מחפשת משהו עם סאונד טבעי וחמים יותר שנשמע טוב גם בווליום נמוך. תנסי חברת DALI

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הי אני רוצה רמקולים מדפיים למגבר ימאהה a-501s שברשותי. אני שומעת מוסיקה מגוונת ולא משהו ספיציפי. עד עכשיו הייתי עם אפוס והייתי מרוצה מהסאונד הנקי והמדויק שלהם.
כעת אני רוצה להשקיע בין 3000-4000 ולקבל תמונה הולמת למחיר עם רמקולים בעלי סאונד איכותי וורסטילי (ומעדיפה חדש כדי לקבל תנאי תשלום נוחים והנחות כי מסתבר שיש לא מעט בתקופה זו).
עד שהחלטתי על B&W 606 אני בכל זאת רוצה לברר פה איתכם אז זו ההחלטה הנכונה ללכת בה בהנתן מה שרשמתי למעלה. בלי קשר, מה דעתכם על Martin Logan Motion 15l?
תודה!

מה גודל החלל?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור