יעוץ בבניית מפרט למחשב סלוני - 4K HDR

PC_Maker

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלום רב,

אודה לייעוץ מהיר בבניית מפרט למחשב סלוני - להלן הדרישות העיקריות מהמחשב:
1. פעולה חלקה ושקטה במיוחד לאורך זמן
2. הרצת סרטי 4K HDR בצורה חלקה ומיטבית (המסך הוא Samsung QLED אשר תומך רק HDR10 ולא Dolby Vision)
3. גלישה מיידית ככל האפשר באתרי תוכן (במגבלות רשת האינטרנט כמובן...)

לכניסה למפרט לחצו כאן

- האם המפרט שלעיל עונה על הדרישות שרשמתי באופן מיטבי?
- האם כל הרכיבים תואמים זה לזה?

- האם יש במפרט צוואר בקבוק ברור?
כלומר רכיב בודד שהחלפתו ברכיב אחר תניב (בתוספת קטנה של עלות) שדרוג משמעותי של התוצאה לאור הדרישות שלי.

- האם אחד הרכיבים במפרט שלעיל הוא מה שנקרא Overkill?
כלומר רכיב שתרומתו למכלול היא זניחה (בהינתן הרכיבים האחרים), ועל כן אולי שווה להחליף אותו ברכיב זול יותר שייתן תוצאה כמעט זהה.

נקודה שחשוב לי לציין:

מחשב בעל מפרט ברמה דומה מבית Intel-Asus-Rog לא מצליח לתקשר ב-HDR עם המסך שלי חרף מאמצים רבים, ולכן שיניתי כיוון ל-AMD-Gigabyte.

בתודה מראש!

dtshd

אוהב את התחום
מעורבות
19
נקודות
8
הסדרה של המעבדים האלה שקטה וכבר באה עם קירור מקורי טוב, לדעתי עדיף לך לרכוש דגם רגיל שלא כולל עיבוד תמונה וגם לא צריך עוד גוף קירור אחר.

עדיף כרטיס מסך נפרד שתומך ב 4K עם hdmi 2.0 , לא צריך משהו סופר יקר, בין 500-1200 שח יש הרבה דגמים, תלוי בחברה ובנתונים. יש ביקורות (לא חסר) שמספקות נתונים על צריכת חשמל ורמת השקט. לי למשל יש GTX 1660 , רק אם אני מצמיד את הראש למחשב אני אשמע משהו.

כל השאר נראה לי בסדר.

PC_Maker

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
תודה!
אז אם אני קונה בנוסף לכרטיס מסך מעבד שיש בו graphic (כמו מה שמופיע במפרט ששלחתי), יהיה בו חלק "מבוזבז" או שהוא שבסופו של דבר יתפנה כוח לעיבוד אחר?

dtshd

אוהב את התחום
מעורבות
19
נקודות
8
זה פשוט משהו שלא יהיה לו שימוש, אז חבל לרכוש.

PC_Maker

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אז יש איזה צרוף של מעבד AMD עם כרטיס מסך טוב שאתה יכול להמליץ עליו? כמובן ששני השיקולים הם רעש + ביצועים?
אני ממש חייב שהHDR יעבוד כמו שצריך עם הטלוויזיה של סמסונג
תודה

dtshd

אוהב את התחום
מעורבות
19
נקודות
8
אז יש איזה צרוף של מעבד AMD עם כרטיס מסך טוב שאתה יכול להמליץ עליו? כמובן ששני השיקולים הם רעש + ביצועים?
אני ממש חייב שהHDR יעבוד כמו שצריך עם הטלוויזיה של סמסונג
תודה

יש לי מעבד רייזן 5 אבל דגם שונה ממה שהוצע לך (לא כזה קריטי) וכמו שכתבתי עם gtx 1660, אין לי שום בעיה עם 4K HDR ב 60hz .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור