יבוא Record Doctor

vinylbest

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
8
לאחרונה נתקלתי במכונה בשם Record Doctor V שעולה באמזון בסביבות ה200$, מסקירות באינטרנט נראה כמו דיל מעולה.
מישהו מכיר את המכונה? יש מישהו שמייבא אותה לארץ? (משום מה שום אתר לא מוכן לשלוח)

ARIMAR

עוסק בתחום
מעורבות
121
נקודות
43
המכשיר הזה הוא מעין חיקוי של ניטי גריטי
מכשיר מאד לא נוח לשימוש

vinylbest

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
8
אז איזה מכונה עם שאיבה חובב וינילים מרושש יכול להרשות לעצמו? כבר למדתי פה שבלי שאיבה הניקוי לא שווה הרבה. (בעיקר בהמלצת ויטלי)
מישהו ניסה את ה-Vinyl vac?

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
אז איזה מכונה עם שאיבה חובב וינילים מרושש יכול להרשות לעצמו? כבר למדתי פה שבלי שאיבה הניקוי לא שווה הרבה. (בעיקר בהמלצת ויטלי)
מישהו ניסה את ה-Vinyl vac?
זה לא נורא
יש לי ניטי גריטי ועושה את העבודה מצויין
פעם אחת עברתי על כל התקליטים שלי וניקיתי אותם לקח כמה שעות ומאז פעם ב... מפעיל
תחפש אולי את הניטי גריטי יד שנייה

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
אני עם ניטי גריטי כבר המון זמן, ואם כבבר המכונה הזו - אז גדם 1.5. הדגם הידני מאד לא נוח. היתרונות של המכונה:
1. מאפשרת לנקות (כמעט) בו זמנית את 2 צידי התקליט (פעם תיארתי כאן את התהליך), לכן ניקוי תקליט לוקח פחות זמן.
2. להבדיל מאוקי-נוקי, פרוג'קט, VPI ודומיהם צד התקליט שכבר נוקה לא נוגע בשום משטח (כי הניקוי מתרחש מתחת לתקליט ולא מלמעלה).
3. מאפשרת גם "לקרצף" תקליט עם חומר ניקוי כך שאין צורך במברשות.

כמובן שיש גם חסרונות (שום דבר לא מושלם :)):
1. סיבוב התקליט באמצעות גלגלת גומי לא מספיק אפקטיבי, לעתים צריך "לעזור" ביד,
2. אם תקליט לא שטוח לחלוטין (ורוב התקליטים הישנים הם כאלה), ב"קירצוף" התקליט צריך להצמיד אותו ידנית ללבד (אני עושה זאת באמצעות מיקרובייבר).
אבל מתרגלים מהר וזה מפסיק להפריע. אני עם Degritter כיום, אבל לניקוי באנזים (ניקוי טרומי) עדיין משתמש בניטי-גריטי 1.5.

קודו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
220
נקודות
43
להבדיל מאוקי-נוקי, פרוג'קט, VPI ודומיהם צד התקליט שכבר נוקה לא נוגע בשום משטח (כי הניקוי מתרחש מתחת לתקליט ולא מלמעלה).

ויטאלי, קבל מחאתי (המאוחרת :rolleyes:)
המכונה של project שונה מהדגמים שהזכרת במספר נתונים כגון עוצמת שאיבה, מהירות השאיבה, זרוע מתכת ועוד !
אבל עיקר השוני הוא בקונספט התכנוני שנותן מענה לבעיה שהזכרת, צד התקליט אינו נוגע בשום שלב בפלטה,
התקליט נמצא באוויר ואין מצב שצד שכבר נוקה נוגע במשטח מלוכלך
.

ה PROJECT VC-S2 ALU מכונה מעולה במחיר הגון VFM כמקובל במוצרי PROJECT.
מחיר צרכן 2650 ש"ח כולל שליח עד הבית.

VC-S2_Alu_2160_medium.jpg

קודו אודיו
054-663-4500
שד' יהודית 19 תל אביב (בתיאום מראש)
www.kodoaudio.co.il
Kodo Audio - Facebook

Pro-ject I Ortofon I Lindemann I Revox I EAR Yoshino I Vitus I TAD
TechDAS I Thales I EMT I Stirling I Dynavector I Manger I Solid Steel

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
היי רועי,
מהסיבות הברורות לא אגיב :).

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור