התרשמות אישית מאחת ממערכות האודיו המושקעות, המרשימות והיקרות בישראל

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שוני,

יש אנשים שכל כתבה או אזכור של מערכת איכותית מכניסה אותם לויברציות (רעד).
ישר הם מעלים את עצמם ומורידים את האחר!.
יש מגוון של דעות וצריך לכבד את האחר ואת כולם.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אתמול ביקרתי אצל מי שהתברר גר שלוש דקות ממני. זכיתי להכיר אדם מקסים, רחב לב, מפרגן, עם אגו אודיופילי קטן יחסית - הפוך מהידע הרב שצבר והמערכת המדהימה שהרכיב, במיטב כספו ואחרי שנים של התנסות וידע נרכש.

מארח שלמרות ואולי בזכות הידע הרב שרכש מפרגן לאחרים, מוכן לחלוק מהידע שלו ומבין שבתחום הזה אין אמת אחת ואין מערכת או חדר שאי אפשר לשפר.

המערכת מדהימה.
במילה אחת - מרגשת.
בשתי מילים: מרגשת ומאוזנת.
סט שמוציא ממך את החשק לנתח אם הגבוהים חריפים מידי ואם המיד אותנטי. מערכת מאוזנת שלא לוקחת את הצלילים מילימיטר לצד זה או אחר. ואם בכ"ז אתעקש לשים אצבע על מאפיין אחד בולט במיוחד, אז הבאסים......מושלמים. קטונטי מלנתח מדוע בדיוק, אני מנחש שמבנה הרמקולים הנהדרים ןהשילוב של שני וופרים שיורים הצידה עושה את שלו. בס מלהיב.

התחלנו בכמה קטעים מדיסקים, משם להזרמה ולקבצים שהפיקו מוזיקה חלומית עם רזולוציות, עומק ודינמיות לא פחותות ממה שיצא מנגן הדיסקים. קינחנו באנאלוג, וכיאה לקינוח טוב, נשארתי עם חשק לעוד. שני הפטיפונים מנגנים נפלא, כי אין חוכמות, המערכת כולה מופלאה. אבל הפטיפון האדום של מושיק, עם הראש הבכיר של vdh.....וואו! פטיפון פצצה שמפיק מהמערכת הזו את המיטב.

אני לא מכיר מערכת מושלמת, חסרת בעיות שמנגנת בחדר מושלם. החדר של הבעלים הגאה ( והצנוע!) רחוק מלהיות אידאלי, אבל הי, זו כל החוכמה: למרות בעיות החדר, המערכת גורמת לך להדבק לכיסא, אין חשק לקום. אני לא מחפש בית מרקחת, כאלה שמעתי לא מעט בשנים האחרונות, לא מעניין אותי "צליל נכון", מה גם שיש מערכות שמנגנות כל כך "נכון" שבא לפהק. המערכת ששמעתי אתמול מנגנת מוזיקה בצורה מלהיבה. היא מרגשת, גורמת לך לעצום עיניים ולחייך חיוך ילדותי מטופש של מי שמתענג מהצלילים. זו הסיבה שאני עדיין מכור לתחביב הזה.

תודה גדולה למארח הנדיב, אני בטוח שעוד נפגש.

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
המערכת ששמעתי אתמול מנגנת מוזיקה בצורה מלהיבה. היא מרגשת, גורמת לך לעצום עיניים ולחייך חיוך ילדותי מטופש של מי שמתענג מהצלילים.
:בעד: אותן תחושות בכל הסדרות - מהרמקולים הקטנים ועד הגדולים. צריך לגרד אותי עם שפכטל לפעמים:D

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
נכון מה שכתבת , אבל לא קלטת את העניין ה״ מראה ״. והוא : שתראה את עצמך בעיניים מחייך כמו ילד
ממה שאתה מקבל באוזניים.

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
86
נקודות
28
ההתייחסות שלי היא מביקור פרטי אצל יוסי שהביקורת שלי עצמאית נטולת
השתייכות ״פוליטית״ או שלו מול שלי והפוך.
נו, ומה חדש אצלך? החדר הסתדר?

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
אני נהנה כרגע מהקרבות בין הגמדים לענקים .
לא אשכח את הסרט ״ ההיסטורי ״דוד וגוליית ״ ובמיוחד עכשיו בגירסה המודרנית.:):)
החדר ?
כל הציוד מאופסן ושתהיה לי הזדמנות להשתעמם מהפורום אני אהפוך להיות כמו הסטייק המיושן.
ואז מי יאכל עלי ? :אצבע מורמת
בכל מקרה מוקיר את האיזכור והחדר יסתדר אחרי שהראש שלי יסתדר.
שבת שלום.
תודה.
בכל מקרה תוזמן לחלוק.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
שניצל,

אתה נתפס לשטויות, תראה את הביקורות ואת מה שכותבים על הויוד והמערכת אודיו.

הזכוכית היא דבר נתון שלא יכותי לעשות שום דבר, היא הייתה שם.
כתבתי בכתבה: "כנגד כל הסיכויים, הציוד הרב שממנה מורכבת מערכת האודיו והחדר שהוא רחוק משלמות".

מה עוד?

אתה שהיית אצל החבר שלי, אמרת שהמיד-היי מאוד מוצא חן בעינך, אפילו יותר מאשר אצלך. תקן אותי עם אני טועה!

הטוויטר, לטעמי ולטעם עוד 10 אנשים טוב מאוד, כתבתי בכתבה: "למרות הכל, הטרבל הגבוהים ביותר של המערכת האודיו, המספקים שקיפות, ברק ואווירה למוזיקה, חסרים לי במקצת".

מה עוד?

הנה המגבר של פליניוס בכתבה:

צפה בקובץ המצורף 56967

י. משב"כ יענה לך.

תעשו טובה ותשמרו על נקיון כפיים ותרבות הדיבור.
אחלה תגובה וגישה! ציינת את האתגרים, בנועם, נתת נקודות ציון ויצרת אחלה כתבת שטח.. יישר כח.

Avi Shpaner

חבר אתר
מעורבות
22
נקודות
3
המערכת הכי איכותית ששמעתי עד כה .
יוסי אודיופיל בכיר בחסד, וחבר אמיתי שמפרגן רוצה לעזור לכל אודיופיל מתחיל.
המון המון הצלחה

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
גם אני הייתי אצל יוסי .
שמעתי מערכת מצויינת בתנאים אקוסטים שלא אוטופיה לאקוסטיקה אבל המערכת מפיקה
סאונד עם פינס עידון פרטים גודל במה עומק שהמבצעים זוג רמקולים קדם ופונו מהטובים בעולם.
שכרגע שאיפת הבעלים לשפר ולשדרג כבלים ו טוויקים כ אודיופיל אמיתי שלא נרגע לרגע.
גודלם של הרמקולים ביחס לחדר אולי גדולים מחדרים אחרים ששמעתי והכיף שבשמיעה שאתה פשוט
לא רוצה לקום.
הסאונד יש בו קסם ורגש ולא כמו שאחרים משמיעים אפקטים כשפת הטבחים ״ להבה במחבת״
שלא תעיד על טעמו של התבשיל.
שמעתי את המערכת ואמרתי בתוך הבית שאני אוהב את התוצאה ואני ממשיך לומר גם מחוץ לבית.
תודה .
אריק אין מה לעשות הקנאים יוצאים מדעתם כשאחרים עוקפים אותם בסיבוב…

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אריק אין מה לעשות הקנאים יוצאים מדעתם כשאחרים עוקפים אותם בסיבוב…
היה אצלי במקרה חבר שלך הטכנאי בכור , למה שלא תשאל אותו באם יוצאים מדעתנו ?

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
היה אצלי במקרה חבר שלך הטכנאי בכור , למה שלא תשאל אותו באם יוצאים מדעתנו ?
זה שאתה קנאי לציוד שלך זה בסדר ולגיטימי אבל אני לא חושב שזו סיבה מספיק טובה "ללכלך" על מערכות של חברים במסווה של ביקורת חיובית.

לגבי בכור נכון אמר שאהב.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אני כתבתי מה שאני חושב ,ואין לי צנזורה לאף אחד ,

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
יוסי
מצטרף לברכות !
הבנתי שהמערכת שלך משובחת מאוד.

תתחדש ותהנה.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
IMG-20220109-WA0002.jpg

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור