רמקולים התייעצות בנושא רכישה של מדפיים ומגבר

Wet cat

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלום, יש לי פטיפון project carbon debut dc (שאני מתכנן לשדרג ל2m blue בקרוב), כרגע רץ דרך art predjII לedifer r1280t ומעוניין לקנות רמקולים מדפיים(ובעתיד גם סטנדים) ומגבר(עדיפות עם phono) בתקציב כולל של עד כ5000 שח(יכול לחסוך עוד אם יש שדרוגים ששווים את המחיר הנוסף), אוהב סאונד נוטה לכיוון החם ומקשיב בעיקר לרוק, Fאנק וגאז ובלוז לעיתים.
לא צריך שום פיטצרים מיוחדים, שלט עם שליטה בווליום זה נחמד ואם יש בלוטוס זה סבבה אבל ממש לא נחוץ(יש לי 3.5mm to rca שמשתמש בו כהיום לשמוע קבצתי wav מהטלפון שאין לי/לעולם תקליטים שלהם).
סרטוט לא מדויק של החדר שלי(מתכנן להזיז את הפטיפון לשולחן בין הרמקולים שאעביר אותם לסטנדים) אך לעיתים גם שומע בסלון שהוא גדול בערך פי 4 מהחדר(בעובי, אותו אורך)
יכול להזמין גם מאמזון או חו"ל וגם לחכות לבלאק פריידי אם יש צפי להנחות בארץ/בחו"ל.
התייעצתי קצת ברדדיט וwhathifi והגעתי לרשימה הבאה:
רמקולים: elac 2.0 b6.2 - בארץ כ1800, נאמר לי שהסאוד שלהם הכי חם מהרשימה הזאת
Triangle Borea BR03 - בארץ כ2500 שח, נאמר לי שדי בהירים
Q Acoustics 3030i
מגברים: rega io- כ500 דולר - המלצות מעולות ממה שראיתי
Ps audio sprout100 - כ600 דולר
Marantz PM6007 - כ600 דולר
נאמר לי גם שאם יכול לקנות את הrega brio זה שדרוג גדול, יכול בעיקרון לחסוך עוד ולרכוש אותו אם יש סיבה, אך לא מצאתי הרבה מידע של ההבדלים בניהם וכמה שווה התוספת מחיר

אשמח לשמוע תובנות ודעות, תודה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור