התחדשתי לראשונה ואני אשמח לכמה טיפים מהמקצוענים פה :)

יוסף חורי

חבר אתר
מעורבות
19
נקודות
3
אהלן אהלן לכולם, בשעה טובה אחרי הרבה זמן שחכיתי התחדשתי והזמנתי דרך עופר סט מגניב שאהבתי ממש
מקור: Innuos ZEN Mini + ספק כח
מגבר: Symphonic Line RG14 mk.5
רמקולים: duevel enterprise
כבילה + קונקטורים: symphonic line harmonie hd
שקע + כבל חשמל: SINE

אז זאת המערכת שאני מחכה שתגיע, זה ממש כיף ומרגש כי המערכת הקודמת שלי הייתה הרמקולים של הרמן קרדון סאונדסטיק ומוזיקה מספוטיפי:ישן:

אבל הסיבה שכתבתי את הפוסט היא כי אני ממש ממש יעריך אם תוכלו לתת לי בתור מתחיל שעשה את צעדיו הראשונים בכניסה לתחום כמה טיפים
1- אקוסטיקה - קראתי המון וראיתי סרטונים ביוטיוב, אבל למעט טיפ חוזר של שטיח + ווילון + תמונות קנבס לא מצאתי עוד מידע שלא כולל כבר לוחות אקוסטים, והשאלה שלי היא איזה דברים אתם שמתם / מיקמתם בחדר כדי לקבל סאונד יותר טוב שלא קשור ללוחות אקוסטים? מה עושים עם הפינות? או באופן כללי כל דבר חוכמה של בעל ניסיון אני אשמח לשמוע
2- RACK - מכיוון שנגמר לי התקציב, אני תוהה על איזה שידה / מזנון לשים את השרת + המגבר? גם פה אשמח לטיפים, קראתי באינטרנט והבנתי שחומר דחוס וכבד עדיף, אז לדוגמא מזנון שכולו עץ מלא עם פלטה עליונה שהיא חתיכה שלמה מעץ אקליפטוס זה טוב ויעזור (באופן יחסי) לשיכוך וויברציות?
3- קובוז - אבא שלי מבין באלקטרוניה / שרתים / שפות תכנות וכו׳ , ויש לו שרתים משלו בארהב, ולפני שאני נרשם אני רוצה לוודא שזה סבבה כי יש המון מידע שקראתי בפורומים אבל מידע סותר, חלקם כתבו שנרשמו דרך vpn של ארהב וזה הצליח, אבל לחלקם זה לא עבד ברגע שעלו על התשלום מישראל, חלקם אמרו שהם פנו אל השירות לקוחות ואלו הסבירו להם איך להרשם מישראל, אז גם בנושא הזה אשמח לטיפים :)
4- במשך שנה קראתי המון באינטרנט, ראיתי להערכתי מעל איזה 150 סרטונים ביוטיוב כדי להעשיר את הידע שלי לפני קנייה וכניסה לתחום אבל עדיין זה כלום, ולכן כל עצה / טיפ מבעלי ניסיון יתקבל בברכה !!

תודה רבה למי שקרא ולמי שיעזור :לב:

** בגלל שעופר פה בפורום רק למען הסר ספק עופר זמין כמעט 24/7 חחח ועוזר לי בהכל אבל אני מאמין גם בחוכמת המונים וקבלת מידע מאנשים שונים ומגוונים לכן כתבתי והתייעצתי פה

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
אהלן יוסף
ראשית תתחדש. עשית בחירות יפות,מוצרים מעולים.
יבואן שבוחר מוצרים מעולים. עשית קפיצה מטורפת ביחס למה שהיה לך לפני כן ואני בטוח שאתה הולך להינות.
לגבי אקוסטיקה הייתי מחכה ומתחיל טיפול רק לאחר שהמוצרים יגיעו.
קובוז- מאוד מומלץ
שיחקת אותה. שיהיה בהצלחה.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
תתחדש יוסף.
הטיפ הכי טוב שאני יכול לתת לך זה להשקיע באקוסטיקה, העמדה וחשמל.
מערכת שהשקיעו בה את שלושת אילו תשמע הרבה הרבה יותר טוב ממערכות יקרות ממנה בהרבה, שלא הושקעו בהם הנל.
תקנה מעמד טוב מחברה רצינית.
שים ריהוט בפינות החדר.
תחליף את השקע של המערכת בשקע של חברה מתמחה בשקעים ל"אודיופילים"
זאת ההתחלה הבסיסית.
טיפ נוסף, תשתדל לא לנסות לשפר או לתקן את המערכת עי החלפת כבלים ומכשירים, לפני שטיפלת בשלושת הדברים שציינתי קודם.
תהנה

למה

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
תתחדש ותהנה. אני לא הייתי ממהר עם טיפול אקוסטי ליפניי הגעת המערכת. הרמקולים שלך אומניפולאריים עם פורט תחתון ויש מצב סביר,שבהעמדה נכונה בחדר מרוהט לא תצתרך טיפול אקוסטי בכלל. הסטנד אפשר לחפש מיד שנייה. אם תצליח להרשם בקובוז אחלה. בגדול זה הוא ואגב יש לך אחלה נקודת כניסה לתחום.:אצבע מורמת

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
פשוט מאד קבל את ההדרכה של עופר בזמן ההתקנה בעיניים עצומות ואתה מסודר.לא צריך דבר בנוסף.לחפש שדרוגים ואקוסטיקות לפני שקיבלת את הסט ולפני ששמעת אותו אצלך זה פשוט לא הגיוני.שב תשמע בניחותא מוסיקה.עם יהיו שאלות תחזור לכאן בעוד חדשיים.החיפזון מהשטן.והעיקר תיהנה.

יוסף חורי

חבר אתר
מעורבות
19
נקודות
3
זהו, אני מבין מכולם פה שבעצם אין *הכנה* מקדימה לעשות
אלא בעיקר לחכות שהיא תגיע ואז לאט לאט לדייק את העמדה, אקוסטיקה וכו׳ וכו׳

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
תתחדש.
קנית מעופר, תן לו להעמיד לך את המערכת.
הוא מנוסה וידע להוציא לך את התוצאה הטובה ביותר.
ההמלצה שלי- אל תשים מזנון/מעמד בין הרמקולים.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
סימפוניק ליין זה הגברה נהדרת ונכונה שיש שעלולים לפרש את חוסר ה"קוסמטיקה" בצליל שלה כחוסר במשהו, ממש לא.
קח בחשבון שהברייק של המגברים שלהם ארוך מאוד באופן יחסי וצריכים להיות דלוקים 7\24 למשך חצי השנה הראשונה (היצרן אומר שאין בעיה ואף רצוי) כולל כמה שעות נגינה יומיות.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
מצטרף בהחלט להמלצה המאוד נכונה
לקבל את המערכת קודם כל,
לבדוק אותה היטב בחלל הנתון,
משחק נכון של העמדה,
לאחר מכן שעורי בית, אך, כמה ולמה.
להמתין לעופר ולמסקנותיו בחלל והיישום.

בהצלחה
מוצרים נהדרים שמאמין בונים יחדיו תוצאה נהדרת.
תתחדש.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
וואוו איזה שדרוג,
קנית יופי של מוצרים!
תתחדש ותהנה ותן לעפר להדריך אותך אחרי שהמערכת תגיע כדי למקסם את התוצאה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,475
נקודות
113
עופר זמין 24\7 ? הטלפון שלו עובד בין 10-13 וזהו ,

יוסף חורי

חבר אתר
מעורבות
19
נקודות
3
עופר זמין 24\7 ? הטלפון שלו עובד בין 10-13 וזהו ,
פעם התקשרתי אליו בשלוש בלילה ביום שישי לקבל עצה על שליחת חללית לירח ומה עושים עם חמצן ואפילו אז הוא ענה לי ואמר שחשוב מאוד הספייקים ובידוד אקוסטי בעיקר בפינות
רציתי לנתק ולישון אבל הוא התעקש שכדאי ללכת לחברות שהם לא סיניות

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
906
נקודות
113
שתגיע המערכת בשעה טובה שתף אותנו בתמונות נישמח מאוד :בעד: :)

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
פעם התקשרתי אליו בשלוש בלילה ביום שישי לקבל עצה על שליחת חללית לירח ומה עושים עם חמצן ואפילו אז הוא ענה לי ואמר שחשוב מאוד הספייקים ובידוד אקוסטי בעיקר בפינות
רציתי לנתק ולישון אבל הוא התעקש שכדאי ללכת לחברות שהם לא סיניות
ברור, לקוח חדש. לעופר יש דוקטרינה שאינו מסתיר אותה ואפשר להצדיק אותו (תראה עם הזמן) והיא לא לקפוץ לדום ולענות מידית לכל לקוח שקנה ממנו משהו אם זה פחות ממאתיים אלף, יש לו אפילו טבלה של כמה שעות ייתן ללקוח להמתין לתשובה לפי כמה שהוא בזבז אצלו, אוהב אותך עופר.

נערך לאחרונה ב:

יוסף חורי

חבר אתר
מעורבות
19
נקודות
3
שתגיע המערכת בשעה טובה שתף אותנו בתמונות נישמח מאוד :בעד: :)
יאאלה אין בעיה :) תודה

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
חשבתי לתומי שזה פורום אודיו רציני ולא מקום לסגירת חשבונות מכוערת.

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
ברור, לקוח חדש. לעופר יש דוקטרינה שאינו מסתיר אותה ואפשר להצדיק אותו (תראה עם הזמן) והיא לא לקפוץ לדום ולענות מידית לכל לקוח שקנה ממנו משהו אם זה פחות ממאתיים אלף, יש לו אפילו טבלה של כמה שעות ייתן ללקוח להמתין לתשובה לפי כמה שהוא בזבז אצלו, אוהב אותך עופר.
אם אוהב כמוך מי צריך שונאים

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
460
נקודות
83
עוד לא קיבלת את המערכת ואתה מחפש ומחפש בכוח, סבלנות תמתין תקבל תחבר תהנה תן לזמן לעשות את שלו, אל תתעסק עם שטויות, משעמם לך, תעיין בשירשורים של התערוכה ותהנה מהתמונות, בתחביב הזה לרושקן אותך זה הכי קל, זה בור ללא תחתית.
תהנה ממוזיקה טובה.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אם אוהב כמוך מי צריך שונאים
כסיל. אבל אתן לך הנחה כי לפי שמך אולי אינך מבין עברית באופן מושלם.
אני לקוח של עופר וביחסים טובים איתו וכשראיתי שהוא לוקח את זמנו לענות ולא רק לי דיברנו על כך והוא הסביר, וגם הצדקתי אותו כפי שכתבתי למעלה, שאינו רוצה להשריש הרגל אצל לקוחות שהוא קופץ לדום מתי שיש להם שאלה כל שהיא.
מה שכתבתי זה בבדיחות הדעת ואולי כאלה שרוגזים עליו בגלל התמהמהותו לענות יבינו זאת כעת, וד"א זה דבר שנוקטים בו הרבה מהיבואנים, אין כל חדש, בנת?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור