התחדשתי לראשונה ואני אשמח לכמה טיפים מהמקצוענים פה :)

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
יפה הסברת,הכסיל היה ממש מיותר.והעברית שלי יותר ממצוינת.

• Like
Reactions: gds

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28

אהלן אהלן לכולם, בשעה טובה אחרי הרבה זמן שחכיתי התחדשתי והזמנתי דרך עופר סט מגניב שאהבתי ממש
מקור: Innuos ZEN Mini + ספק כח
מגבר: Symphonic Line RG14 mk.5
רמקולים: duevel enterprise
כבילה + קונקטורים: symphonic line harmonie hd
שקע + כבל חשמל: SINE

אז זאת המערכת שאני מחכה שתגיע, זה ממש כיף ומרגש כי המערכת הקודמת שלי הייתה הרמקולים של הרמן קרדון סאונדסטיק ומוזיקה מספוטיפי:ישן:

אבל הסיבה שכתבתי את הפוסט היא כי אני ממש ממש יעריך אם תוכלו לתת לי בתור מתחיל שעשה את צעדיו הראשונים בכניסה לתחום כמה טיפים
1- אקוסטיקה - קראתי המון וראיתי סרטונים ביוטיוב, אבל למעט טיפ חוזר של שטיח + ווילון + תמונות קנבס לא מצאתי עוד מידע שלא כולל כבר לוחות אקוסטים, והשאלה שלי היא איזה דברים אתם שמתם / מיקמתם בחדר כדי לקבל סאונד יותר טוב שלא קשור ללוחות אקוסטים? מה עושים עם הפינות? או באופן כללי כל דבר חוכמה של בעל ניסיון אני אשמח לשמוע
2- RACK - מכיוון שנגמר לי התקציב, אני תוהה על איזה שידה / מזנון לשים את השרת + המגבר? גם פה אשמח לטיפים, קראתי באינטרנט והבנתי שחומר דחוס וכבד עדיף, אז לדוגמא מזנון שכולו עץ מלא עם פלטה עליונה שהיא חתיכה שלמה מעץ אקליפטוס זה טוב ויעזור (באופן יחסי) לשיכוך וויברציות?
3- קובוז - אבא שלי מבין באלקטרוניה / שרתים / שפות תכנות וכו׳ , ויש לו שרתים משלו בארהב, ולפני שאני נרשם אני רוצה לוודא שזה סבבה כי יש המון מידע שקראתי בפורומים אבל מידע סותר, חלקם כתבו שנרשמו דרך vpn של ארהב וזה הצליח, אבל לחלקם זה לא עבד ברגע שעלו על התשלום מישראל, חלקם אמרו שהם פנו אל השירות לקוחות ואלו הסבירו להם איך להרשם מישראל, אז גם בנושא הזה אשמח לטיפים :)
4- במשך שנה קראתי המון באינטרנט, ראיתי להערכתי מעל איזה 150 סרטונים ביוטיוב כדי להעשיר את הידע שלי לפני קנייה וכניסה לתחום אבל עדיין זה כלום, ולכן כל עצה / טיפ מבעלי ניסיון יתקבל בברכה !!

תודה רבה למי שקרא ולמי שיעזור :לב:

** בגלל שעופר פה בפורום רק למען הסר ספק עופר זמין כמעט 24/7 חחח ועוזר לי בהכל אבל אני מאמין גם בחוכמת המונים וקבלת מידע מאנשים שונים ומגוונים לכן כתבתי והתייעצתי פה
כמה הטוטאל בערך?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור