השתדרגתי בסבוופר PSA

דהן

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
28
התחדשתי בסבוופר של חברת psa מדגם s1812 ipal

המסע שלי התחיל בערך לפני כ שנה וחודשיים כאשר התעניינת בהחלפת סבוופר, פניתי ליובל אבל הבעלים של החברה Audio sense שמייבאת את החברה האמריקאית psa חברה שמתמחה ביצור סבוופרים ורמקולים לחדרי קולנוע יעודיים אך ניתן להתאימם גם לסלונים ישראלים טיפוסים בקלות רבה, הבעלים של PSA היה אחד המהנדסים של SVS ופרש עקב חילוקי דעות מקצועיים ובשנת 2011 פתח את power sound audio, למעלה מ-30 סוגי סאבים! הגברות של speakerpower אלמנטים של B&C וייצור בארה״ב.

צלצלתי ליובל והתעניינתי בסבים בעלי שטח וופר גדול של כ 18 אינץ, היית לנו שיחה נעימה ומעניינת (יובל אדם מאוד מקצועי בעל ניסיון רב בתחום ואיש שיחה מדהים ונעים)
הבעתי רצינות לגבי רכישה כללית וביקשתי מיובל שאני מעוניין לבדוק שתי סבים אצלי בחלל האזנה, יובל כמובן הסכים ולמחרת כבר היה אצלי עם זוג סבים, סב אחד מדגם S1812ipal-תיבה סגורה והשני מדגם V1812ipal-תיבה פתוחה

ההתרשמות שלי משתי הסבים היית ניכרת בייחס לסב היוצא svs sb16 ultra שהורגלתי ונכון שזאת השוואה פחות הוגנת מפני שה sb בעל שטח וופר קטן יותר..

החוויה שלי משתי הסבוופרים היית ניכרת מההדלקה הראשונה מהסיישן הראשון בכל אספקט שניתן למדוד, החל מגודל הבס המהירות שלו הפירוט והדיוק שלו ובנוסף חותמת הצליל שלו והדרך המושלמת להשלמת הרמקולים שלי, הסבים האלה הגדירו מבחינתי מחדש את המילה בס!הגישה לבס שונה לגמרי ממה שהכרתי לפני, הצלחתי להבחין בהמון רבדים של בס שלא שמעתי לפני כן עם הסב sb16 ultra היוצא!
באופן אישי (דאז) התחברתי יותר ל S1812ipal תיבה סגורה.

רציתי מאוד לרכוש את הסב, אבל לא הצלחתי למכור את הסב שלי (sb16 ultra) היה לי קשה מאוד מאוד לחזור לשמוע במערכת ולהתרגל שוב ל svs, בסופו של יום הוחלט, הסב יכנס לטרייד יובל כבר יסתדר איתו
1f642.svg

כיום אני לפני מעבר לדירה חדשה חלל חדש ורק בעוד חודש אכנס, אומנם רכשתי את ה s1812ipal אך מחוסר מקום הסב נמצא אצל היבואן, כאשר אעבור לגור אבחן מגוון רחב יותר של סבים מחברת PSA בחלל החדש ואז אני יעשה רכישה מושכלת יותר, בנתיים שמתי יד על סב שרציתי המון זמן
1f642.svg

תודה לך יובל היקר על הדרך ועל ההזדמנות להכיר ולבחן אצלי סבים של חברת PSA נהנתי מכל רגע ורגע
IMG_20220221_210943.jpg
IMG_20220221_205112.jpg

תמונות מצורפות

• IMG_20220221_204903.jpg
    IMG_20220221_204903.jpg
    KB 50.4 · צפיות: 69

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
908
נקודות
113
דהן .תתחדש ושתהנה ממנו עוד הרבה שנים :בעד:

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,025
נקודות
113
תתחדש ויקטור .שאפו על השדרוג. חברה מדהימה !

שמח שבחרת גם ביובל אבל - גילוי נאות - אני מאוד אוהב אותו ומעריך אותו מקצועית! ;) :D

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כל הכבוד! סאב מעולה מיבואן מעולה. אחלה פוסט, תתחדש!!!

דהן

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
28
תתחדש ויקטור .שאפו על השדרוג. חברה מדהימה !

שמח שבחרת גם ביובל אבל - גילוי נאות - אני מאוד אוהב אותו ומעריך אותו מקצועית!;) :D
תודה דן יקר
כל מה שנכתוב על יובל לא יצליח להסביר באמת איזה בן אדם הוא, אבל על קצה המזלג, יובל נשמה ענקית, איש שיחה נעים, אוהב אדם, צנוע ואהוב על כולם, והזרוע עוד נטויה, מעבר לזה ברמה המקצועית ומבחינת אמינות ויושרה אין על יובל בן אדם אדיר.
נשאיר מחמאות נוספות לפעם הבאה

כבר שלוש שנים שאני עוקב אחרי psa בפורומים השונים בחול, שמחתי מאוד שpsa הגיעו לארץ על ידי יובל-audio sense חברה מעולה שהגדירה מבחינת מחדש את המילה בס

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
ויקטור.
תתחדש ותהנה..
מרבית הסאבים של חברת PSA היו אצלי לתקופה האזנה ממושכת.. חלקם גם עלו לסקירה רשמית באתר.
בחרת בסאבוופר פנומנלי מיבואן איכותי.
מאמין שבהמשך הדרך תרכוש מוצרים נוספים של חברת PSA האמריקאית.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,430
נקודות
113
ויקטור
פגז
תתחדש ותהנה !

דהן

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
28
ויקטור.
תתחדש ותהנה..
מרבית הסאבים של חברת PSA היו אצלי לתקופה האזנה ממושכת.. חלקם גם עלו לסקירה רשמית באתר.
בחרת בסאבוופר פנומנלי מיבואן איכותי.
מאמין שבהמשך הדרך תרכוש מוצרים נוספים של חברת PSA האמריקאית.
תודה איציק יקר
בבוא הזמן אשמח להתרשמות מהרצפתיים mtm 210T בחלל שלי, שמעתי אותם, לא בחלל שלי, התרשמתי מהם מאוד

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור