המלצהDVD איכותי(לא מקליט) ושאלה "יס מקס"

sport

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אני מתחברת ל"יס מקס" כך שנכון לעכשיו אני מעוניינת ב-DVD (לא מקליט) איכותי שתומך בכל/רוב הפורמטים, מולטיסיסטם, נגן תומך מולטיזון ,קורא כתוביות, סריקת תמונה איכותית (PROGRESSIVE SCANׂ).אילו דגמים מומלצים ואילו תכונות רצויות שיהיה בDVD שנועד בעיקר לצפיה מסרטים שהורדו מהאינטרנט.?
בנוסף יש בכוונתי להתחבר ל-YES MAX . רציתי קצת מידע על איכותו- יתרונות , חסרונות. ואיך הוא מתחבר עם LCD ? - האם יש דגמים שרואים איתו יותר טוב או פחות טוב? כגון: שארפ החדש LCD 37 WD1, או היטאצ'י 9000???
ומה זה אומר של"יס מקס" אין תמיכה ב-HD?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שני דגמים שבחנו יכולים להתאים לך:
פיוניר 400

הם עונים על הדרישות שציינת.
לגבי YES MAX, זה אומר שהוא לא מסוגל לקבל ולשדר שידורי High Definiton (שעתידים להכנס בעוד מספר חודשים).
יתרונות: נוחות וקלות יחסית בשימוש.
איכות הצפיה בו זהה לאיכות הצפיה בשידורי הטלוויזיה: אם בדגם LCD מסויים לא רואים שידורי טלוויזיה באיכות טובה אז גם בחיבור ל"מקס" זה יהיה דומה ולהפך.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אמרתי את זה בעבר ואני אומר את זה שוב - לשידורי טלוויזה (YES זה טלווזיה) וגם DVD במסך פלזמה רואים יותר טוב ממסך LCD. נכון יש מסכי LCD לא רעים אבל אלו מסכים שעולים הרבה יותר ממסך פלזמה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור