המלצה על סאונד בר

Yairo

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אהלן כולם :)

יש לי התלבטות וחשבתי אולי תוכלו לעזור.

כיום יש לי בסלון קולנוע ביתי חלקי שאני מאוד מרוצה ממנו - זוג רמקולים קדמיים של B&W, סאב של B&W ורסיבר של Denon (לא היה מקום לסנטר ורמקולים אחריים :)).

עברנו דירה ונראה שהסט הזה כבר לא מתאים לי (פיזית, אין כל כך מקום וזה לא יראה טוב), אז אני חושב על לעבור לסאונד בר, אבל אני מחפש משהו איכותי שיתקרב כמה שאפשר (ואולי אפילו יעבור) את מה שהיה לי עד כה.

אחרי מחקר קצר מצאתי שני דגמים שיכולים להיות רלוונטים:
1. מקרן קול של סמסונג דגם HW-Q800A ולהוסיף לו זוג רמקולים אחוריים של סמסונג דגם SWA-9500S.
2. רביעיית רמקולים של סוני דגם HT-A9 ולהוסיף לו סאב SAS-W5.

דעות? המלצות נוספות?

תודה!

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
171
נקודות
43
1. מקרן קול של סמסונג דגם HW-Q800A ולהוסיף לו זוג רמקולים אחוריים של סמסונג דגם SWA-9500S.
2. רביעיית רמקולים של סוני דגם HT-A9 ולהוסיף לו סאב SAS-W5.

דעות? המלצות נוספות?

תודה!
הי יאיר,
אם תרצה למתוח את התקציב, הסמסונג HW-Q950A שנסקר כאן מגיע קומפלט עם הרמקולים האחוריים, והוא מספק חווית סראונד לא פחות ממדהימה.
הסוני HT-A9 לא היה אצלי, אבל ככל שאני מבין הוא אינו מקרן קול, כי אם רביעיית רמקולים שמספקים אפקט סראונד בהיעדר במה קידמית.
במידה ותרצה מקרן קול ללא רמקולי סראונד, וחשוב לך שהרמקול יהיה חכם, ה- SONOS Beam Gen2 שגם נסקר כאן יודע לספק חווית סראונד נפלאה.
לחליפין, תוכל לבחור גם במקרני קול עם במה גדולה יותר מזו של הסונוס, שאינם תומכים באטמוס, כדוגמת Denon DHT-S516H וגם Polk Magnify MAX.
הכל בהתאם לתקציב.
בהצלחה!

Yairo

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
תודה תמיר!
עדכון קטן - סמסונ Q950A כבר לא כל כך במלאי כי זה סוף סדרה, עומד בקרוב לצאת גרסת B חדשה.

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
הסמסונג HW-Q950A שנסקר כאן מגיע קומפלט עם הרמקולים האחוריים, והוא מספק חווית סראונד לא פחות ממדהימה.
כמה חבל שסמסונג הוציאו מכשיר מצוין עם ציפוי בד מטופש, ובנוסף אין חיווי ישיר למקרן. כמי שגם מתעניין במקרן
הסמסונג נדחה על הסף.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור