המלצה למקרר סביב 500 ליטר - הכי חשוב שקט!

nir8e

אוהב את התחום
מעורבות
287
נקודות
63
אני רוצה לקנות מקרר בנפח 500 ליטר +-
המטבח והסלון קרובים ולכן הכי חשוב שהמקרר יהיה שקט!
לא צריך קיוסק, קוביות קרח או כל דבר אחר. לא אכפת לי מקפיא עליון או תחתון
רק מקרר שקט מאוד
אשמח לקבל שם של חברה ודגם.
תודה

yakov

חבר אתר
מעורבות
7
נקודות
8
ניר היה לי מקרר ישן עם מדחס רגיל שבאמת הרעיש, לא היה נעים לשמוע כל זמן שמדחס נכנס לפעולה. הגיע זמנו ולפני 3 שנים החלפנו למקרר שארפ, בערך 580 ליטר אבל עם מדחס אינוורטר. מאז הכל רגוע ושלו באזור מטבח ופינת אוכל. אז לדעתי צריך לשים דגש על מדחס אינוורטר בשביל לקבל קצת שקט.

nir8e

אוהב את התחום
מעורבות
287
נקודות
63
תודה יעקב, יצא לי לקרוא קצת על מקררים של שארפ שהם צריכים להיות שקטים יחסית אבל לצערי אני נפלתי עם החברה הזאת. ממש לא מזמן קניתי מקרר של שארפ 550 ל׳ עם מדחס אינוורטר.
המקרר פולט המון רעש לטעמי. בשני מקרים אני יוצא מדעתי: 1. בזמן שהמדחס עובד חזק יש ויברציות הרבה מעבר למה ששמעתי אי פעם ממקרר 2. בזמן שהמדחס עובד קל יש צליל של ציפצוף חד ומתיש כמו של טלוויזיה דולקת. מאז שהמקרר הגיע הביתה אני מרגיש כאילו שהצטרפתי למחנה עינויים סיני o_O
יכול להיות שמשהו לא תקין אבל לשמחתי אקבל החזר מלא על הקניה הזאת.

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
היה לי עד לא מזמן מקרר סילבר ליין של תדיראן שעבד מצוין 31 שנה, ורק הרצון להתחדש גרם לי להיפטר ממנו.
כשהסילבר ליין הזה היה מפשיר את הקרח, היה נדמה שמישהו זרק רימון..o_O
הוא הוחלף במקרר בוש והאמת שהוא די חרישי. רק אם עומדים ממש לידו שומעים רחש קל כמו של נוזלים.

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
מקרר LG מהחדשים (בן שנה), 4 דלתות, חרישי למדי בינתיים. החליף אמקור 500 בן 26 שנה שטירטר לא מעט וגם צרך הרבה חשמל כנראה.

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
יש לי מקרר סמסונג אינוורטר כבר ארבע שנים הוא כל כך שקט שלפעמים אני לא יודע אם הוא עובד או לא!
הוא מעולה!
המינוס שלו זה השרות של היבואן!!
ח** של שירות מכל הבחינות.
מבחינת מוצר! מעולה.
מבחינת שירות! לא לקנות.

nir8e

אוהב את התחום
מעורבות
287
נקודות
63
היה לי עד לא מזמן מקרר סילבר ליין של תדיראן שעבד מצוין 31 שנה, ורק הרצון להתחדש גרם לי להיפטר ממנו.
כשהסילבר ליין הזה היה מפשיר את הקרח, היה נדמה שמישהו זרק רימון..o_O
הוא הוחלף במקרר בוש והאמת שהוא די חרישי. רק אם עומדים ממש לידו שומעים רחש קל כמו של נוזלים.
באיזה דגם מדובר?

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
היתה לי בדיוק אותה בעיה, השיקול היחיד בבחירת המקרר שלי היה רעש ובחרתי סימנס, לא התאכזבתי. חוץ מזה שהוא מקרר ממש טוב הוא פשוט שקט!
https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1035028

לני

חבר משקיען
מעורבות
268
נקודות
63
גם אצלי המטבח והסלון מחוברים
קניתי הייסנס
מנוע אינוורטר
שקט מאוד

nir8e

אוהב את התחום
מעורבות
287
נקודות
63
נגמרה הפרשה
קניתי haier שקט מאוד

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור