המלצה למצלמת וידאו לשימוש ביתי

Yaeli

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום,
יש לי מצלמה ששימשה אותי גם להסרטות ביתיות.
אבל יש מסיבת סוף שנה לבכורתי ואני רוצה מצלמת וידאו, שיהיה תיעוד מושלם ;)
לקניית המצלמה - קיבלתי עזרה מעולה בפורום הזה. מקווה שעוסקים פה גם במצלמות וידאו...
אין לי מושג בטווח מחירים, אבל כן מחפשת לשלם כמה שפחות
זה לשימוש ביתי בלבד, אכפת לי שתהיה טובה, אבל לא צריך 4k, כן?
המצלמה שלי - קנון 750D + עדשה 18-135 אם זה תורם במשו.

תודה!!

נערך לאחרונה ב:

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
לא רוצה להרפות ידיים אבל: צילום בוידאו בכלל וצילום אירוע (חשוב ככל הנראה) הם ממש לא משחק ילדים ולא משחק של מצלמת וידאו בשקל וחצי.

ברמה העקרונית מצלמות יעודיות לוידאו לעולם הצרכני,קרי המחירים שפויים משהו,הולכות ונעלמות ואת מקומן תופסות מצלמות חסרות מראה שלהן יכולות צילום וידאו עם שדה נרחב של אפשרויות ואיכויות.

מצלמת וידאו לצילום והנצחה של אירוע תעלה כמה עשרות אלפי שקלים + לפחות עדשה אחת ציוד הקלטה תאורה וכו וכל העסק מגיע בקלי קלות למאה אלף שקלים,... לא נראה לי שזה הכיוון.

אני יכול להציע שתי אופציות אחת זולה ולא מבטיחה תוצאות מפילות לסת,והשנייה לא זולה אבל כן מבטיחה תוצאה שמבטיחה שביעות רצון.

הזולה:
השתמשי בקנון שלך עם העדשה שיש לך כאשר חלק מהארועים בטקס הסיום מונצחים בסטילס ורק מה שחשוב מאוד מוסרט בוידאו וגם זה בתצורת סירטונים בני כמה דקות.

היקרה:
תשכרי לאירוע צלם וידאו מקצועי,ולא כזה של חתונות,הגדירי לו מה את רוצה ואיך את רוצה לקבל את התוצר הסופי (דיסק,היוטיוב וכו). הסיפור הזה עולה כחמשת אלפים שקלים עם סטייה של אלף למטה וארבעת אלפים למעלה תלוי במה והאיך רוצים לעשות.

אופציה נוספת היא להשתמש בטלפון נייד לצילום מה שחשוב באירוע.

עוד הערה שנכונה בצד הכללי של צילום וידאו: מי שמתחיל ו/או חובבן בתחום ועוד יותר מי שמתמקצע בעולם צילום הוידאו שם דגש על נושא הסאונד ועל נושא צילום של הרבה מאוד דקות צילום ואחר כך עריכה גם של ערוץ האודיו וגם ערוץ הוידאו בתוכנת עריכה לפני שיוצא תוצר סופי שבו סירטון שמספר משהו. זה לא רק עולה כסף אלא,גם,דורש הרבה ידע בהפעלה הן של ציוד ההקלטה,אודיו ווידאו,וגם ידע נרחב בעריכת וידאו - ולא זה ממש לא דומה להפקה של תמונות ממצלמה.

בצד האמפירי. כאשר עומד בפני אירוע בר הסרטה/הקלטה שחשיבותו נמוכה אני מבצע את הצילום וההקלטה לא לפני שאני מגיע למקום,מתממשק לתאורה שיש בו מבצע באלנס עם נושאי הצילום באלנס לאודיו ולוידאו ולבסוף:מתאם עם נושאי הצילום על קשר ביננו על מנת שאדע בדיוק,מתי להפעיל את המצלמה וההקלטה,מתי לבצע שינויים בנקודת המבט של המצלמה על נשואי הצילום ועוד. בסוף,הכל נלקח הביתה ועובר עריכה בתוכנת הפקה יעודית לצילום וזו עבודה די קשה וצורכת הרבה זמן.

כאשר הארוע חשוב נשלף הארנק ואת העבודה מבצע צלם מקצועי שמשתמש בכמה מצלמות,כמה מכשירי הקלטה ולבסוף עורך ומפיק את הארוע המצולם...וזה כואב....בכיס.

מנחם.

Yaeli

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה רבה על התשובה המושקעת והמפורטת. למדתי ממנה המון.
אולם, הנקודות שציינת מעט רחוקות מהצורך שלי.
אני אוהבת לצעד את הילדות שלי. מחפשת רמה ביתית לחלוטין. לא יכולה לעמוד בתשלום של מאות אלפים, אבל גם לא מחפשת את התוצאה של זה.
ההסרטות שמגיעות מהמצלמה שלי - מספקות אותי
אולם, במסיבה - חשוב לי לצלם, ולא רק להסריט (פריקית של תיעוד...)
לכן - לא אוכל להשתמש במצלמה.
כן רציתי לקנות מצלמת וידאו, חשבתי אולי משהו עד 500 שקל יתן מענה נחמד.
יתכן בהחלט שזה סכום מגוחך גם לסוג ביתי, לא יודעת, לכן שאלתי כאן.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
במחיר הזה אני ממליץ לצלם עם הטלפון
מצלמות במחיר הזה לא יספקו תוצאה טוב יותר

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אני מניח שישנה גם אופציה של השכרה

Yaeli

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הפלאפון שלי אומנם סמארטפון, אבל מהפשוטים.
אבדוק באמת השכרה.

תודה לכולם!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור