הוט מורידה את CNN החל מ1 בנובמבר

josef_he

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
משום מה הידיעה לא עולה בקישור.
האם HOT נוקמת ב-CNN על מדיניותה נגד ישראל ....

keyser

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
או שכרגיל זה קטע מסחרי?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
HOT פשוט לא רוצים לשלם כסף AS SIMPLE AS THAT

josef_he

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
הבעיה תוקנה.

לפחות דבר אחד חיובי יוצא מזה- אפשר לעזוב את הוט למרות ההתחייבות, מבלי לשלם קנס.

Vandoren

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
קצת הרחבה בעניין

לא צריך להיסחף לפוליטיקה. הוט לא נוקמת באף אחד. מדובר בעניין כלכלי. הוט הורידה בעבר שני ערוצים אחרים של טד טרנר (TCM ו-Cartoon) בנסיבות דומות: ערוצים שהוט לא הגיעה להסכם לגבי המשך ההתקשרות איתם. CNN אכן הפך לחד צדדי בדיווחיו בעשור האחרון בנוגע לאיזור ורמתו העיתונאית הכללית ירדה. אני, באופן אישי, כבר לא מוצא בו עניין. לדעתי, יש ערוץ חדשות רענן ומעניין אחר בשפה האנגלית - France 24.
בשנה שעברה איימו שערוץ ה-BBC Prime יירד בקרוב, וזה כבר היה ממש שערורייתי. משודרות שם תוכניות הפנאי הטובות בעולם. קשה להאמין כמה צופים אדוקים יש לערוץ הזה בארץ. הוט נבהלה מהתגובות והבינה שטעתה.
המדיניות של החברה הזו דורסנית, בהיעדר תחרות אמיתית. הערוץ האתיופי, למשל, חייב את הצופים המעוניינים בערוץ (מעדה שרובה קשת יום) לשלם עוד 14 ש"ח לערוץ בשפתם ודרש מהם לעבור לחבילה הדיגיטלית, היקרה מן האנאלוגית, לשם כך. הכל כשר בעולם העיסקי התחרותי.
במצב של שוק עם חברה וחצי, כשיש ביקוש, אפשר לדרוש מחיר שרירותי על היצע קטן והלקוחות הופכים לשבויים כי אי אפשר בלי טלויזיה רב ערוצית. נכון?

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מעניין אם הטענה של HOT ש- "לא הייתה נכונות מצד CNN למו"מ" היתה עקב מחיר מגוחך ש-HOT ביקשו לשלם או מחיר מופרז ש-CNN דרשו...

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
CNN באמת איבד מה"קסם שלו" בשנים האחרונות, אבל עדיין חבל - לפי דעתי HOT פשוט הציעו מחיר מגוכך... ככה זה נראה לי...

אה, כבר נמאס לי כבר מכל הבאלגן הזה עם HOT וYES, אני חוזר לקרוא ספרים... :כועס:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור