האם מגבר גורם לירידה באיכות הוידיאו בחיבור HDMI

SHALOMAB

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
היי לכולם, לפני שבוע רכשתי מגבר של אונקיו דגם TXSR605, ברשותי טלויזית פלזמה של LG דגם P51, תחילה חיברתי את ממיר הכבלים ישירות לטלויזה דרך כניסת ה קומפוזית, לאחר מכן חברתי את הממיר למגבר ואת המגבר באמצעות כבל HDMI לטלויזה, לצערי היתה ירידה חזקה מאוד באיכות התמונה, האם למישהוא יש מושג למה ואיך ניתן לשפר
תודה.
שלום

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שלום,

איך מחובר הממיר לרסיבר, גם באמצעות קומפוזיט? על איזו רזולוציה מוגדרת יציאת ה-HDMI ברסיבר?

SHALOMAB

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תשובה למנהל

חיברתי את הממיר לרסיבר גם בקומפוזית, לגבי הרזולוציה של ה HDMI לא ידעתי שניתן לשנות זאת , הטלוזיה תומכת ב 1008P
תודה

SHALOMAB

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
חיברתי את הממיר לרסיבר גם בקומפוזית, לגבי הרזולוציה של ה HDMI לא ידעתי שניתן לשנות זאת , הטלוזיה תומכת ב 1008P
תודה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תבדוק בהגדרות מה מוציא הרסיבר.
קומפוזיט הוא חיבור הוידאו הנחות יותר, מומלץ לחבר לפחות ב- S-Video (יש כבל סקארט - S-Video)

SHALOMAB

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני רץ לבדוק, לגבי החיבור אז אני אשמח לעשות זאת רק שיש לי ממירים של HOT מאפנים עם יציאת PL קומפוזית

SHALOMAB

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
קומפוזיט הוא חיבור הוידאו הנחות יותר, מומלץ לחבר לפחות ב- S-Video (יש כבל סקארט - S-Video)
היי לצערי לא מצאתי דרך לשנות או לראות הגדרות של הרזולוציה ב HDMI

SHALOMAB

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
היי ליואר

רעיונות נוספים?
תודה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
רק להבהיר: אתה מחבר את הממיר לטלוויזיה ואח"כ את הרסיבר והתמונה פחותה בהרבה?

קראת את

SHALOMAB

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני מחבר תחילה את הממיר דרך המגבר כאמור בפרוט בהודעה הראשונה שלי הוצאה היא לא טובה בטלויזה, בפעם השניה החיבור מבוצע ישירות לטלויזה והתוצאה טובה בהרבה, ועל כן באה השאלה האם התופעה של מעבר והמרת אות הוידאו לHDMI מקומפוזיט אכן גורם לירידה כל כך דרמטית באיכות?
תודה

SHALOMAB

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
רק להבהיר: אתה מחבר את הממיר לטלוויזיה ואח"כ את הרסיבר והתמונה פחותה בהרבה?

קראת את
?
אני מחבר תחילה את הממיר דרך המגבר כאמור בפרוט בהודעה הראשונה שלי הוצאה היא לא טובה בטלויזה, בפעם השניה החיבור מבוצע ישירות לטלויזה והתוצאה טובה בהרבה, ועל כן באה השאלה האם התופעה של מעבר והמרת אות הוידאו לHDMI מקומפוזיט אכן גורם לירידה כל כך דרמטית באיכות?
תודה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
או שההמרה שהרסיבר עושה היא כל כך גרועה או שמשהו לא תקין.
תעבור שוב על חוברת ההוראות, תבדוק את כל ההגדרות בנושא.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור