גיבויי תמונות ל - Google Photos

אחד שמתעניין

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי,
חזרתי מטיול בחו"ל וצילמתי המון תמונות. כל התמונות שמורות אצלי גם בפורמט jpeg וגם באופן הגולמי - CR2.
אני מתכוון להעלות את כל התמונות לגיבוי ב - google photos.
האם עדיף להעלות את הקבצי CR2 או את ה - JPEG?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
כאשר מעלים תמונות לגולל פוטו זה מוסיף לכמות הזיכרון בשימוש בשירותי גוגל גם שיש תוכנית התשלום יש גודל מוגבל.
אם גודל התמונת הוא עד כ 2000 על 2000 אז התמונות לא נחשבות בכמות המידע שבשימוש ואז ניתן לעלות כמות לא מוגבלת.

יותר מכך המרה טובה במחשב של התמונה ל 2000 על 2000 עושה זאת טוב יותר מהקטנה שגוגל תעשה זאת לצורך הצגת התמונות במחשב או הטלפון.

יש תוכנית של שמירת תמונות באמזון עבור צלמים המחיר שפוי וניתן לשמור שם תמונות כולל בפורמט raw ללא מגבלת גודל.

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
אם כבר מדברים
אני כ ל כ ך מאוכזב
מענן בזק יעני בחינם כזה מסורבל פעם עובד ופעם לא
כל השבת אני מנסה להוריד קבצים
קריאת ים סוף
מסורבל איתי
דיבילי ביותר
גרוע ביותר

העלתי לשם את כל התמונות שלי ולהוריד אותם כזה מפגר מפגר גרוע הענן של בזק

לא תשתמשו איתו

ואם מוריד אז מוריד בZIP עוד קוץ בתחת !!!!!!!!!!!!!

בזק תשמעו את מה שאמרתי

חושבים ששמעו נכנס באוזן אחת ויוצא בשניה

ממש אכזבה והכל שלי שם
\
בקיצור צריך למצוא אלטרנטיבה אחרת
בזק = נזק

:נגד::נגד::נגד::נגד::נגד::נגד::נגד:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
זה חינם, מה אתה רוצה?

אני משלם 60$ בשנה לאמזון

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
איזה סוג חשבון אם אפשר לשאול

unlimited
אני מסנכרן לשם את ה-NAS, יש לי כרגע 2.2 TB בענן

אני שיחקתי עם בזק, מעבר לזה שזה כמו שנאמר לא שמיש, שאלות חשובות עולות לגבי
- הבטחת נתונים
- שרידות וזמינות
- תמיכה

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
unlimited
אני מסנכרן לשם את ה-NAS, יש לי כרגע 2.2 TB בענן

אני שיחקתי עם בזק, מעבר לזה שזה כמו שנאמר לא שמיש, שאלות חשובות עולות לגבי
- הבטחת נתונים
- שרידות וזמינות
- תמיכה

אתמול דברתי עם התמיכה של בזק
אמרו לי כי למרות שאני מוריד זה לא נמחק מהענן רק אם אני מוחק בעצמי
יש רבליקה של מחיקה
העברה / העתק
הורד
שתף

העלתי במשך 4 שנים הכל מכל לשם
אתמול נוכחתי לדעת את הבעתיות שבענן זה

בושה וחרפה

כמו שאמרו לי לא תומכים בWIFI
אמרתי להם שמעתם את עצמכם מה לא תומכים
תומכים רק בכבל רשת
נו??????????
אם לא תומכים אז נתקו אותי
אה בה ציגלה מה .............
סדרו לי כבר לא אומרים ואם אומרים
מעמיד אותם ישר במקום .

אחד שמתעניין

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי,
בנוגע לענן של בזק - תמיד חשדתי שאי אפשר לסמוך עליהם.. נשמע לי מופרך שהם נותנים אכסון ללא הגבלה..

אם גודל התמונת הוא עד כ 2000 על 2000 אז התמונות לא נחשבות בכמות המידע שבשימוש ואז ניתן לעלות כמות לא מוגבלת.
תיקון קטן - גוגל מקטינים את התמונות לעד 16M ז"א רזולוציה של 4000 על 4000 באחסון החינמי (בפועל התמונות שלי הוקטנו לרזולוציה של 3200 על 4800 במקום 3200 על 5400).

יותר מכך המרה טובה במחשב של התמונה ל 2000 על 2000 עושה זאת טוב יותר מהקטנה שגוגל תעשה זאת לצורך הצגת התמונות במחשב או הטלפון.
- לא הבנתי. ההמרה שגוגל תעשה לקבצי גלם תהיה טובה פחות מההמרה שהמחשב יעשה בעזרת Studio Solution? פשוט ניסיתי לבדוק את זה - השוותי 2 תמונות, האחת שהורדתי מגוגל אחרי גיבויי. והשנייה, מקורית מהמצלמה. לא הצלחתי למצוא הבדלים למרות שממש ניסיתי.

אני משלם 60$ בשנה לאמזון
נשמע לא יקר ל - 60 דולר בשנה לנפח ללא הגבלה. זה כולל סרטונים?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
כל תוכן, קבצים

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
תיקון קטן - גוגל מקטינים את התמונות לעד 16M ז"א רזולוציה של 4000 על 4000 באחסון החינמי (בפועל התמונות שלי הוקטנו לרזולוציה של 3200 על 4800 במקום 3200 על 5400).

אפשר להגידר לגוגל להקיטן תמונות ואפשר להגיד לו לשמור זאת בגודל מקורי - כל אחד עם מה שמתאים לו

- לא הבנתי. ההמרה שגוגל תעשה לקבצי גלם תהיה טובה פחות מההמרה שהמחשב יעשה בעזרת Studio Solution? פשוט ניסיתי לבדוק את זה - השוותי 2 תמונות, האחת שהורדתי מגוגל אחרי גיבויי. והשנייה, מקורית מהמצלמה. לא הצלחתי למצוא הבדלים למרות שממש ניסיתי.

כאשר שומרים תמונה בגדול מלא בגוגל או בכל גודל כאשר מורידים אתה באותו גדול שהיא נשמרה מקבלים את אותה תמונה בדיוק - הנקודה שגוגל פוטו משמש רבים גם להצגת תמונות ואם שומרים את התמונה ברזולוציה גבוהה אז בזמן הצגת התמונו יש הקטנה של התמונה לגודל המסך של הטלפון או המחשב וכאן יש פספוס באיכות התמונה - דרך אגב אני לא בטוח מי עושה את ההקטנה האתר או הסייר, אבל אני בטוח שאני מקטין את התמונה במחשב אז לי יש שליטה על איך אני רוצה שהיא תראה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור