גדול הכדורגלנים בתבל-דייגו מארדונה הלך לעולמו

zariel

חבר משקיען
מעורבות
717
נקודות
113
והוא בן 60
אגדת כדורגל יד אלוהים
כך כינו אותו אוהדיו ברחבי תבל,
לפי דעתי האחד והיחיד שנהנתי לראות
כל נגיעה שלו בכדור נגיעת קסם ומלאכת מחשבת,
מכונת שערים נקודה.
יהי זכרוו ברוך.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
אני לא חובב כדורגל, אבל זה אחד האנטישמים הגדולים IMHO

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
גדול הכדורגלנים. עצוב.

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
"יד אלוהים", הכניס כדור לשער עם היד. זה לא כדורגל.

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
וזידאן נגח במטראצי בגמר מונדיאל. אני לא מכיר מישהו שלא חטא.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
ציתות שלו
"הלב שלי פלסטיני"
בקרוב אצל רוג'ר ווטרס

MOAR

אוהב את התחום
מעורבות
51
נקודות
28
ציתות שלו
"הלב שלי פלסטיני"
בקרוב אצל רוג'ר ווטרס
שמעו זה מעייף לראות הכל בפרספקטיבה "שלנו" האיש היה גאון כדורגל שהגיע מהמקומות החלשים ביותר לכן ליבו היה עם החלשים גם שלא באמת ירד לשורש העניין.מראדונה תמיד העדיף את הפלוטריון על האלפיון מה שקשה לומר על הכדורגלנים של היום.
לבי גם עם התושבים הפלסטינים שחייהם במונחים שלנו גהינום [ראה מה עושה פה סגר קצר] . מי האשמים למצב ? לא יודע ,רק בטוח "שלנו" יש חלק בזה.
יאללה תישתחררו ותפסיקו לחלק את העולם לאלה שאוהבים אותנו ולאלה שלא.אנחנו לא באמת מעניינים מישהו חוץ מאת עצמנו.

תמונות מצורפות

• 16063235874927_b.jpg
    16063235874927_b.jpg
    KB 64.8 · צפיות: 81

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
שמעו זה מעייף לראות הכל בפרספקטיבה "שלנו" האיש היה גאון כדורגל שהגיע מהמקומות החלשים ביותר לכן ליבו היה עם החלשים גם שלא באמת ירד לשורש העניין.מראדונה תמיד העדיף את הפלוטריון על האלפיון מה שקשה לומר על הכדורגלנים של היום.
לבי גם עם התושבים הפלסטינים שחייהם במונחים שלנו גהינום [ראה מה עושה פה סגר קצר] . מי האשמים למצב ? לא יודע ,רק בטוח "שלנו" יש חלק בזה.
יאללה תישתחררו ותפסיקו לחלק את העולם לאלה שאוהבים אותנו ולאלה שלא.אנחנו לא באמת מעניינים מישהו חוץ מאת עצמנו.
הלוואי שהיית צודק
זהו שאנחנו מאד מעניינים את כולם משום מה שהם דוחפים את האף שלהם
הפלסטינים המסכנים שלך הביאו את זה על עצמם כי במקום להשתמש בכסף שקיבלו ובשטח שיצאנו ממנו כדי לפתח את עצמם הם השתמשו בו כדי ליצר טילים להרוג אותנו
אין לי שום רחמנות עליהם , סליחה

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
עזוב ויכוחים פוליטיים כרגע... לצמצם את מאראדונה לביטוי שלו "הלב שלי פלסטיני" זה כמו לכעוס על מיקי ברקוביץ הספורטאי שפירסם מוצר נגד כאבים שלא עובד. החיים שלו, לא כמו רוג'ר ווטרז, לא היו סביב ישראל/פלסטין אלא סביב כדורים עגולים ואבקות לבנות.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
650
נקודות
113
הספד אישי , סליחה על האריכות :לב-שבור::בכי:

החודש נשכח ממני ציון פטירתו של זוהר ארגוב, אחד האומנים המוערכים עליי, בטח במוסיקה העיברית. רציתי לכתוב עליו משהו..שכחתי. החיים אתם יודעים. והנה, החיים אתם יודעים מזמנים עוד פרידות...דייגו ארמנדו מראדונה... שקט לאיזה כמה דקות.... צמרמורת. הפעם כותב.

בילדותי ובבחרותי הייתי חולה כדורגל והפועל פתח תקווה, בצבא העניין קצת דעך..ואחר כך אבי נפטר והכדורגל יחד עם הרבה דברים נראה לי סתמי. והמוסיקה מילאה את החיים...ודקלתי. בשנים האחרונות חוזר קצת להתעניין.
מראדונה היה חלק מההתנתקות שלי, מה אפשר לחדש אחרי שפרש?
רמות הריגוש שהוא הצליח לייצר אצלי, אצל כולנו, הייתה שיא אסתטי ריגשי. דייגו היה החלום ילדות שלנו " לעבור 5 ולהכניס גול"..." למסור בן שלושה ולשים את החבר הכי טוב שלך מול השוער" ... להגיע אנדרדוג ולנצח. רוקי 4, קראטה קיד, 12 הנועזים, A Team , מעטים מול רבים ...
תבינו, דייגו היה יותר גדול מהמשחק ומהסטטיסטיקות. ומהספונסרים. חיית את המשחק דרכו. ידעת שהוא עשה וייעשה הכל כדי לנצח- ביד באוויר וברחבה.
כיליתי המון מילים ואנרגיות בלהסביר למה הוא הכי גדול. מי שהוא מראדוניסט לא צריך הסבר. ומי שלא, לא יעזור הסבר, כי תבינו, דייגו זה נשמה. דייגו זו תופעה סוציולוגית, מראדונה זה האיש שמרכז את הציפיות שלך והרגשות שלך בתור אוהד ומביא אותם למגרש. הוא חי, הוא מזיע, הוא נופל, הוא קם, הוא מקלל הוא בועט הוא בוכה הוא צוחק....הוא זה ה-משחק , על כלל היבטיו ועל הסימליות המקורית שלו. להעביר את הפגזים והאלטילריה והכבוד והאגו והפצועים והנופלים, למגרש של 100 מטר ו 90 דקות ( + זמן פציעות לפואטיות ולקורבן ולכפרה ותזכורת לאלטרנטיבה בשדה הקרב..).
הגולים של דייגו מול אנגליה, שניהם באופן שווה , היו ויאגרה לאומית, פצצת אטום של טסטוסטרון, גאווה כבוד ותקווה. הם היו מנת חיסון ומעורר לאומי לאומה שלמה שסבלה ( כמונו) מיד האימפריה הבריטית החשוכה. והילד מקבוצת השומים מפרבר עני ( אבל באמת עני באמת) דוד הסימבולי נתן בקלע לגוליית המודרני. זה לא היה כדורגל, זה היה גם כדורגל. וזה דייגו. הקפטן , המושיע, המשיח של האוהדים, של הקבוצה, של האומה.
יכולתי למלא עוד אלף עמודים, לא אייגע. עצוב לי. היום סופית מת הכדורגל..הוא ממשיך לתפקד אומנם, עם פרסומות, ספונסרים, יורו, דולר, ליש"ט- מיליונים, אבל שקר הספונסר והבל הח"ן ... הנשמה איננה. ... מחר יקברו אותה וכמה הייתי רוצה להיות בהלוויה שלו. או בנאפולי...
סרטון שמסכם הכל, איזה עוד שחקן מרתק אותך ככה ונותן לך את כל ההיבטים של החיים כמו רקדן מחול משולב בכדורגלן, פילוסוף וסמוראי רק בחימום ?? אין ולא יהיה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הספד יפה ונאפולי היא עיר מדהימה, חמה, חיה ותוססת, ממליץ מאוד לבקר בה (והקפה שלה פנטסטי!).

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור