בבקשה עזרה עם הסטרימר(קודי) אני כבר מיואש

Avihuhefez

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אהלן. לפניי שנה קניתי סטרימר. לאחר תקופה שלא הסתדרתי עם הוספת ערוצים של סרטים וסדרות. מישהו אמר לי על kodi cat שהורדתי והכל היה טוב.
עכשיו משום מה הוא נמחק לי בעדכון שהיה(כנראה עשיתי משהו לא טוב)
וניסיתי שוב פעם להוריד את הקודי קאט מכל פרסום שראיתי ולא הצלחתי.

כשאני נכנס לחלץ אותו מזיפ זה רושם לי " Couldn't retrieve directory information. This could be due to the network not being connected. Would you like to add it anyway?"

בבקשה תעזרו לי להוריד קודי קאט או משהו בסגנון שיעזור לי. אני כבר מיואש אין לי מה לראות בבית ואני מתפס על הקירות.
מוכן לשלם לכל מי שיעזור לי

menahem

כתב האתר
מעורבות
359
נקודות
83
Kodi Cat הוא מניפולציה/תוסף על התוכנה החופשית Kodi.

ל CAT יצא שם רע ולמרחוק משום שהוא מפר זכויות יוצרים.
השם הרע,מאוד,הזה כבר רץ ברשת המון זמן וכשהתחיל התהליך,למיטב זכרוני,המפתחים והקהילה של KODI משכו ידם מהתוסף שנקרא CAT ולמעשה התקנתו ב KODI מהווה הפרה של זכויות השימוש בתוכנה - וכן:גם לתוכנה קוד פתוח יש רישיון שימוש וכן תוכנה חופשית אין זה אומר הפרת זכויות יוצרים של מאן דהוא.

אם תחפס בגוגל תמצא פייסבוק של קהילת קודי בישראל,מאחר וגם בדף הזה ממשיכים לפגוע בזכויות יוצרים תחת כסות של חופש שימוש בתוכנת קוד פתוח לא תקבל ממני עזרה - שנוגדת את השקפת עולמי,אבל.

אבל אתה מוזמן לחפש ולבקש עזרה בפייסבוק המוזכר.

אגב: חלק מההסדר בין המפתחים והקהילה של קודי לבין בעלי זכויות היוצר הוא יצרת מפתח שיעצור את ה CAT כך שהתקנתו בעצם עוצרת את הפעלתו.

אני מניח שיש איפשהו מישהו שמצא דרך כלשהי להתגבר...גם על זה.

בהצלחה.

מנחם.

Avihuhefez

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
Kodi Cat הוא מניפולציה/תוסף על התוכנה החופשית Kodi.

ל CAT יצא שם רע ולמרחוק משום שהוא מפר זכויות יוצרים.
השם הרע,מאוד,הזה כבר רץ ברשת המון זמן וכשהתחיל התהליך,למיטב זכרוני,המפתחים והקהילה של KODI משכו ידם מהתוסף שנקרא CAT ולמעשה התקנתו ב KODI מהווה הפרה של זכויות השימוש בתוכנה - וכן:גם לתוכנה קוד פתוח יש רישיון שימוש וכן תוכנה חופשית אין זה אומר הפרת זכויות יוצרים של מאן דהוא.

אם תחפס בגוגל תמצא פייסבוק של קהילת קודי בישראל,מאחר וגם בדף הזה ממשיכים לפגוע בזכויות יוצרים תחת כסות של חופש שימוש בתוכנת קוד פתוח לא תקבל ממני עזרה - שנוגדת את השקפת עולמי,אבל.

אבל אתה מוזמן לחפש ולבקש עזרה בפייסבוק המוזכר.

אגב: חלק מההסדר בין המפתחים והקהילה של קודי לבין בעלי זכויות היוצר הוא יצרת מפתח שיעצור את ה CAT כך שהתקנתו בעצם עוצרת את הפעלתו.

אני מניח שיש איפשהו מישהו שמצא דרך כלשהי להתגבר...גם על זה.

בהצלחה.

מנחם.
ופתרון או עזרה אפשר?

Games

חבר מתחיל
מעורבות
1
נקודות
3
תתקין פשוט קודי רגיל ועליו תתקין את ההרחבות שאתה צריך.
אני עובד ככה וזה עובד מצוין.
הנה רשימה מעודכנת של ההרחבות שפעילות בקודי: https://kodibeginner.com/add-ons

bernhardjamil

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
כי להפרות זכויות היוצרים שלה, ל-CAT יש מוניטין שלילי והתפשטה רחוק.
אני מאמין שהמפתחים וקהילת KODI נטשו את תוסף CAT כשהתהליך התחיל, ושהתקנתו ב-KODI היא הפרה של זכויות השימוש בתוכנה (כן, גם לתוכנת קוד פתוח יש רישיון לשימוש, וכן תוכנה חופשית לא). המוניטין הרע מאוד הזה מסתובב ברשת כבר די הרבה זמן. זה מונח להפרת זכויות היוצרים של מאן דהוא.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור