אר יו סיריוס?

972lior

אוהב את התחום
מעורבות
106
נקודות
43
למה יש לשונית קבועה של סיריוס אלקטרוניקה?

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
906
נקודות
113
תמונה תעזור ?

972lior

אוהב את התחום
מעורבות
106
נקודות
43
קצת מבאס. היתה לי תחושה תמיד שזה פורום מקצועי וניטראלי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

תמשיך עם התחושה הזו. אנחנו לא מתערבים בפרסום של אף אחד ותתפלא, גם לא מושפעים ממנו. על זה יעידו מפרסמים שביטלו קמפיינים שלמים בעשרות אלפי שקלים בשנה בגלל שלא היינו מוכנים לגנוז כתבה לא מחמיאה. קטע הא?

שנית. האם חשבת שכל הבאנרים שאנחנו מריצים כאן הם בהתנדבות? מה ההבדל בין לשונית קבועה בה המפרסם מפרסם באופן קבוע, בגזרה שמוגדרת כמסחרית, לבין באנר צבועני שקופץ בצד?

972lior

אוהב את התחום
מעורבות
106
נקודות
43
לא הבנתי מה קטע הא?
אבל לעניין, יש הבדל בין באנרים שברור לכולם שזו פרסמת לבין תוכן בלשונית.
אכן אמשיך עם תחושותי

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא הבנתי מה קטע הא?
אבל לעניין, יש הבדל בין באנרים שברור לכולם שזו פרסמת לבין תוכן בלשונית.
אכן אמשיך עם תחושותי

אם כך ממליץ לך לקחת בערבון מוגבל את מה שאתה קורא כאן. יותר מזה, אני במקומך לא הייתי גולש בפורום כזה בכלל.
והערת אגב. כששאלת את השאלה הזו, ״למה יש לשונית של סריוס״ כאילו מישהו פה חייב לך משהו, כבר הבנתי שאין מצב לשכנע אותך שהאתר הזה הוא אולי האתר היחיד שבכתבות אין לו חברים. יעידו כתבינו על ההנחיות שאנחנו נותנים להם ״כתבו מה שאתם רוצים. אל תפחדו מאף יבואן, גם אם הוא מפרסם אצלינו״.

עם זאת, ביום שיבוא מישהו יתנדב לעזור לנו לתחזק את האתר כלכלית, תהיה לו זכות דיבור על הכנסותיו. עד אז, כל עוד אתה לא משלם לי את ההוצאות של דיטאון, שמאפשר לך לקשקש בחינם(!), לפרסם מוצרים למכירה בחינם(!) ולהתפנק על התחביב הזה בחינם, עדיף שתשתוק.

אגב, אתה לא חייב לסלוח לי על גסות הרוח. פשוט כל פעם צץ איזה חיידק חדש בפורום שהעין שלו שורפת מזה שהאתר מכניס עוד כמה גרושים. ולכן, עיצה בחינם - טפטף סטילה...

972lior

אוהב את התחום
מעורבות
106
נקודות
43
נראה שפסלת את הרעיון של תמיכה פיננסית עוד לפני שניסית וחבל.
אתה מוציא יותר מדי זעם על הנושא, וכן, כפי שאני אישית תומך בפודקאסטים כספית כהערכה על עשייתם והרצון שישארו עצמאיים אהיה מן הראשונים גם כאן ואולי גם נוספים כמוני.
נכון שאתה לא מכיר אותי אבל העניין היחיד שהעיליתי הוא לא פרסום באתר, שהוא לגיטימי, אלא האופן שבו מוצג פרסום ספציפי זה. אתה מתלהם ומוציא מההקשר את הטענה.
לשם השוואה פרסומת בעיתון שנראית כמו כתבה מקומם באותה מידה מול פרסומת רגילה.
יום טוב ושנה טובה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זה ממוקם במדור פרסומי, מוגדר מראש כלשונית של בעל עסק ״מבצעים ופרסומים מבית סריוס אלקטרוניקה״. אין יותר ברור מזה.

ולגבי ההתלהמות.

נתחיל בכותרת שבחרת. נכון, המטרה היתה לתת באופן ״יצירתי״ את זה שמדובר בסיריוס אבל הוספת את העקיצה ״אתם רציניים???״

אבל זה עוד סבבה. קיבלת תשובה פשוטה ״שילמו על זה״. אבל משם התגובה שלך היתה גועלית. והנה היא.

דהיינו טעית. זה פורום לא מקצועי ומשוחד. וזה חביבי, דורש תגובה כפי שכתבתי.

אנחנו לא מחפשים תמיכה פיננסית מגולשים. להיפך, האתר הזה מוציא לא פעם כסף פרטי (שלי, של ליאור) בשביל לשרוד. גם בתערוכה אגב, אנחנו מוציאים כמה אלפים מהכיס (בתערוכה לא מרוויחים). יחד עם זאת, האתר הזה עולה כמה אלפי שקלים בחודש. הגולשים לא יכולים לשלם את זה. ניסו את זה באתרים אחרים, לא הלך.

האתר הזה פועל משנת 2007. היום הוא האתר היחיד שנותן מענה לקהילה האודיופילית באופן כזה נרחב. אם בביקורות, חשיפה, אירועים חינמים לחברי האתר, הגרלות ומתנות לחברי האתר ופעם בשנתיים אירוע הדגל ״דיגיטאון״.

במקום לפרגן, תמיד יצא איזה ״גאון״ ויסביר לנו איפה אנחנו ״טועים״ או ״לא עושים נכון״. בעבר היתה לשונית ״סמסונג״ באתר. היא כמובן, כמו זו, תחת ההגדרה הפרסומית של האתר ואין שום הטעייה. אפילו בכותרת הלשונית מופיע שם היהובן והמטרה של השירשור.

אז אני מציע לך לשנס מותניים, לשתות מים קרים והכי חשוב, לנסות (אפילו בצחוק) לפרגן ולהבין שעוד מעט תהיינה עוד כמה לשוניות כאלה מיבואנים נוספים.

ותלמד עוד משהו לחיים. כשאתה מקבל תגובות כאלה, תבדוק למה. כנראה האופן שבו ״שאלת״ הוא כזה שלא מאפשר תגובות אחרות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור