אינטרקונקטים נשמעים שונה, הסטריאו לא מת, ו Class D לא אצלי

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
איזו הפגזה, תתחדש!
לדעתי קניה סופר חכמה, בהנתן המערכת עם מגבר סטיראו 900, הוספת מונובלוק אחד לא מצריכה שינויים בסטאפ הקיים ונותת לך שדרוג רציני.
מערכת חלום!

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
איזו הפגזה, תתחדש!
לדעתי קניה סופר חכמה, בהנתן המערכת עם מגבר סטיראו 900, הוספת מונובלוק אחד לא מצריכה שינויים בסטאפ הקיים ונותת לך שדרוג רציני.
מערכת חלום!

תודה רבה שי (ורד)
לגבי גודל השינוי שאל את הד"ר, היה אצלי בצהרים.

נערך לאחרונה ב:

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
תתחדש נשמה. עכשיו עם כל הגזרות של הקורונה,שאגב "דפקה" לי חופשה בליסבון,יהיה לנו מלא שעות קסומות עם המערכות שלנו. הרבה בריאות ובשורות טובות.:אצבע מורמת

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תתחדש נשמה. עכשיו עם כל הגזרות של הקורונה,שאגב "דפקה" לי חופשה בליסבון,יהיה לנו מלא שעות קסומות עם המערכות שלנו. הרבה בריאות ובשורות טובות.:אצבע מורמת

תודה על האיחולים, נקווה שמצב הנוכחי יסתיים בשלום ובמהרה, בינתיים ננסה להוציא לימונדה מהלימון.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
תודה רבה שי (ורד)
לגבי גודל השינוי שאל את הד"ר' היה אצלי בצהרים.
הייתי בשבת אצל גיא , דרמה של תאומן למרות שהשינוי לכאורה לא מורגש , הרי לכאורה מספיק בסלון כמו של גיא מגבר סטריאו בודד אחד חזק כמו הלקסמן , והנה למרבית הפלא , כפול כוח ,כפול זרם וכמובן כפול כסף הובילו את המערכת שלו למין רילקס נונשלנטי שזורק לך את המוזיקה בפירוט משופר ברכות משופרת אבל עם עוצמה בלתי תיאמן ,הבמה עלתה בחצי מטר למעלה , איך לתאר את זה , כמו לעלות לירושליים עם פיאט 500 טורבו תזזיתית ,או לחליפין עם איזה 8 צילינדר ענק שכלום לא משפיע עליו , בעיני שינוי אדיר לטובה שלא בטוח שאודיופיל מתחיל ישים לב אליו, אבל שינוי ענק ששום כבל או מקור יכול לעשות ,אפשר לומר שהכפיל את גודל הרמקול וביצועיו , פשוט שינוי אדיר!!!!!!!

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
בעיני אין לגיא יותר מה לעשות שנים ארוכות למעט להגדיל את הסלון לכפול !

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
@שניצל

אלדר, גרמת לי להסמיק מהמחמאות והסופרלטיבים שרשמת....לא יכולתי לרשום זאת טוב יותר, ואם הייתי רושם היה מי שהיה מחשב מצילום במצב wide מבלי שהאזין למערכת.

ידידי, תמיד נהנה, לומד ומחכים מהמפגשים שלנו.
לגבי סלון גדול עוד יותר, אולי כבר בשנה הבאה :)

לחיי בריאות והנאה ממוזיקה.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
איזה גיבורים אתם...
לא מפחדים להיפגש בגלל הקורונה?

שמרנו מרחק נגיעה.

לני

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
63
לחיצה יד עם הרגל?

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
תתחדש גיא.
איך אני אוהב את הפונו שלך, משהו.

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
קצת באיחור , מברוק גיא , או כמו שאומרים , דברים טובים באים בזוגות (תחשבו על כל הדברים שאתם אוהבים ןתראו בעצמכם שזה בדרך כלל נכון .. ;))

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
גאי תתחדש ברוך הבא לעולם המונובלוקים.נראה נקי אסטתי יפה ורמה גבוהה.תהנה ממוזיקה.
אהה בעניין המתמטיקה...אני יכול להוכיח לך ש 1+1#2 :שתוי:

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
גיא
עוקב אחריך זמן רב.
תתחדש נראה חבל״ז :בעד:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור