איך המלונות הכל כלול בטאבה?

אמירקו35

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי, אני רוצה לסגור מלון הכל כלול ואני מתלבט בין אילת לבין טאבה. השאלה היא איך המלונות בטאבה בהשוואה למלונות באילת? אני מניח שהפער במחיר די משמעותי, אבל איך התנאים? זה נכון שהמלונות הישראלים יותר איכותיים? כי הכוונה המקורית הייתה לנסוע למלון לאונרדו פריוויליג' (תראו פה באתר הזה של מלונות הכל כלול https://www.fattal.co.il/all-inclusive-hotels ) שיש בו המון אטרקציות וכו', יש משהו דומה לזה בטאבה? באותה רמה בערך? ומה לגבי המגבלות כניסה במעבר טאבה? קראתי פה https://www.israelhayom.co.il/travel/article/4534363 שמספטמבר אין הגבלות על מספר הוויזות ליום, זה אומר שגם אין תורים עכשיו? או שבכל מקרה אין תורים עכשיו כי זה לא העונה? כמה זמן אמור לקחת לנו המעבר עכשיו?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא מוצא שום סיבה שבעולם ללכת למדינה שיש ספק ברמת העויינות שלה כלפי יהודים. בגדול, כל מקום בעולם שעדיף שאני אסתיר את המגן דוד שעל צווארי הוא מקום שאין סיבה לבקר בו.

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
עוד מעט גם בארץ לא תוכל להסתובב עם מגן דוד.
אוייבים לא מפרנסים.
ואילת נורא יקרה!

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
לא מוצא שום סיבה שבעולם ללכת למדינה שיש ספק ברמת העויינות שלה כלפי יהודים. בגדול, כל מקום בעולם שעדיף שאני אסתיר את המגן דוד שעל צווארי הוא מקום שאין סיבה לבקר בו.

פסלת 99% מהמדינות בעולם, עצוב אבל כיום זה המצב.
מי שהולך עם סממנים יהודיים ו/או ישראלים בחו"ל לוקח סיכון, במקומות מסוימים יותר ובמקומות אחרים כמעט ולא, אבל הסיכון קיים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

אני חושב שהעניין הזה בטורקיה עם החלאה ארדואן אמור לסגור לך את הפינה הזו.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
יש הרבה יהודים יוצאי טורקיה, הם כנראה לא מרגישים מאוימים.
כמו שרוסיה בעיניי לא נתפסת כמדינת אויב, אבל היא כן.. לגמרי.

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
לא מבקרים במדינות הנשלטות עיי דיקטטורים.
ועם עבר רצחני כלפי יהודים

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יש הרבה יהודים יוצאי טורקיה, הם כנראה לא מרגישים מאוימים.
כמו שרוסיה בעיניי לא נתפסת כמדינת אויב, אבל היא כן.. לגמרי.

שיבואו לכאן. זו הארץ שלהם.

לך תדע מתי ארדואן יקבל חפפה ויתחיל לבזבז אותם. ואז מבצע הצלת יהודי טורקיה יהיה הכותרות.

יש לנו מדינה, מדינה משלנו שכל האחים שלנו צריכים להיות בה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
שיבואו לכאן. זו הארץ שלהם.

לך תדע מתי ארדואן יקבל חפפה ויתחיל לבזבז אותם. ואז מבצע הצלת יהודי טורקיה יהיה הכותרות.

יש לנו מדינה, מדינה משלנו שכל האחים שלנו צריכים להיות בה.

אני חושש שהוא ישתמש בזה כמו קלף מיקוח בשביל לאיים ולהשיג משהו מדיני..שחרור מחבלים תמורת נהגי אגד או הטבות בסוריה. ישראל תמיד מתקפלת.

אני די בטוח שעקבו אחרי קבוצת הישראלים האלה וזה היה סוג של מלכודת

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
צריך להוציא אזהרת מסע לטורקיה. לגבי הטיפול בארדואן (יימח שמו) קטונתי. אני מאמין שיהיה משבר עמוק ובסוף ארדואן יצטרך להתקפל.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
לא מבין למה לנסוע למדינה עוינת.
לא צריך לנסוע לטורקיה (אני בכלל לא קונה תוצרת טורקיה ככל שניתן לבדוק את זה)
לא צריך לנסוע למצרים
לא צריך לנסוע לירדן
לדעתי גם לא צריך לנסוע לפולין.
בדיוק כמו שאף אחד לא יעלה על דעתו לנסוע ללבנון (ארץ מאוד יפה).
למה ישראלים מתעקשים לנסוע למדינות עויינות, אנטישמיות שבאופן גלוי הן נגד מדינת ישראל ותומכים באופן גלוי באויבי המדינה ?
הכל מסתכם במילה "זול"?
אז גם חיי אדם זולים שם ואל תטרידו אותנו או את המדינה אם תסתבכו שם.
זו החלטה של כל אחד אז קחו אחריות על ההחלטות שלכם.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
אני חושש שהוא ישתמש בזה כמו קלף מיקוח בשביל לאיים ולהשיג משהו מדיני..שחרור מחבלים תמורת נהגי אגד או הטבות בסוריה. ישראל תמיד מתקפלת.

אני די בטוח שעקבו אחרי קבוצת הישראלים האלה וזה היה סוג של מלכודת

מה לגבי בית הדין הבינלאומי ?
למה שישראל לא תגיש תביעה על חטיפה של אזרחים ?
צילום של ארמון שנמצא בגוגל זאת עבירה?
למה לא לעשות רעש עולמי ?
הרי ברור שמדובר בעניין פוליטי וזה מה שקורה כאשר הרשות השופטת פועלת לפי הנחיות של הדרג הפוליטי (למי שלא מבין את החשיבות של רשות שופטת עצמאית וחזקה אז הנה דוגמא).

בכלל הגיע הזמן לאסור על נסיעה לטורקיה ורצוי גם לנתק את הקשרים עם טורקיה עד שהדיקטטור הזה (להזכירכם, נבחר בבחירות דמוקרטיות...) יוחלף במישהו שפוי.

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
מי יתבע?
הסמרטוטים שמנהלים את המדינה?
ראש הממשלה מנסור?
מי?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
למה לא לעשות רעש עולמי ?
הרי ברור שמדובר בעניין פוליטי וזה מה שקורה כאשר הרשות השופטת פועלת לפי הנחיות של הדרג הפוליטי (למי שלא מבין את החשיבות של רשות שופטת עצמאית וחזקה אז הנה דוגמא).

בכלל הגיע הזמן לאסור על נסיעה לטורקיה ורצוי גם לנתק את הקשרים עם טורקיה עד שהדיקטטור הזה (להזכירכם, נבחר בבחירות דמוקרטיות...) יוחלף במישהו שפוי.

יש בארץ הרבה חברות טורקיות, וקשרים כלכליים אולי לא פורחים.. אבל יש מסחר

אם מישהו היה שואל אותי, לא הייתי מזיז אצבע בשביל לשחרר אותם. כבר היה תקדים עם נעמה יששכר, זה לא בריא. ועוד איזה פוסתמה שהלכה לטייל בסוריה. יתחילו לחטוף ישראלים בכל העולם

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
אם מישהו היה שואל אותי, לא הייתי מזיז אצבע בשביל לשחרר אותם. כבר היה תקדים עם נעמה יששכר, זה לא בריא. ועוד איזה פוסתמה שהלכה לטייל בסוריה. יתחילו לחטוף ישראלים בכל העולם

לא צריך להתאמץ לחטוף כאשר ה"גאונים" מגיעים לשם ביוזמתם....

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
מי שנוסע לטורקיה מיוזמתו צריך לקחת את כל הסיכונים!
הכל כלול!!

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
362
נקודות
63
למה לא לעשות רעש עולמי ?

- אי אפשר לתבוע כיוון שהם עצורים ומנוהל מולם תיק "רשמי".. תיאורתית הם יכולים לצאת 'זכאים'..

- לא בדיוק "בחירות דמוקרטיות", כיוון שהיריב העיקרי שלו, פתהוללה גולן, גולה בארה"ב ויעצר (וכנראה יוצא להורג) בשניה שידרוך על אדמת תורכיה..
לא מזמן חטפו את אחיינו.

צודק.
זה שהיה לפניו גם התנצל , גם שילם פיצויים למחבלים וגם קיבל יחס של סמרטוט משומש....

זה לא היה על תיירים עצורים, אלא על תוצאות משט המרמרה, 9 הרוגים "אזרחים". סיפור עגום בפני עצמו.

הדוגמא של מיכאל- נעמה יששכר, יותר רלוונטית.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
-

זה לא היה על תיירים עצורים, אלא על תוצאות משט המרמרה, 9 הרוגים "אזרחים". סיפור עגום בפני עצמו.

עמית ציין שאלה שמנהלים את המדינה הם סמרטוטים ולכן לא יעשו שום דבר.
נתתי דוגמא לראש הממשלה הקודם ששלח אנשי קומנדו לעצור משט שטנה ויצא מרוח בזפת ונוצות - לא די בזה שאנשי הקומנדו הותקפו עי "משט השלום " אלא אותו ראש ממשלה גם התנצל, גם שילם פיצויים למשפחות המחבלים וגם קיבל בעיטה במקום הראוי....
ואיך אמורים להרגיש אותם לוחמי קומנדו שנפצעו קשה וסיכנו את חייהם בשביל תרגיל פוליטי שלא צלח ?

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
362
נקודות
63
"תרגיל פוליטי" זו פרשנות, ולא הכי מעניין מבחינתי.
במחילה, מנסיוני להתדיין עם אנשים סביב הציר 'כן ביבי לא ביבי' זו השחתת מילים וזמן.

העובדות הבסיסיות הן שיש נטייה לרודנים לחטוף ישראלים לצורכי מיקוח.. זה עוד מימי עזאם עזאם.
אקיצר אני לא מסוגל להבין מי שנוסע לסיני, דובאי, תורכיה או אפילו רוסיה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור