אייפון ישן שהוא ממש טוב

DanGo7

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
היי, אני רוצה לקנות אייפון אבל לא במחירים הגבוהים של החדשים, ורציתי לשאול אם יש דגם ישן יותר (שנתיים-שלוש) שהוא נחשב ממש טוב וכדאי לקנות אותו עכשיו? אני מתכוון לדגם שהוא ממש אמין וטוב ככה שלא יפריע לי שהוא כאילו לא הכי מתקדם... יש כזה דבר? ותהיה לי בעיה עם המערכת הפעלה או שהיא מעודכנת למה שעכשיו צריך להיות? או שעדיף לקנות טלפון חדש יותר אבל של חברה אחרת שהוא זול יותר? כי פה למשל https://chabad.info/tzarchanut/684890/ קראתי שהם ממליצים לקנות אייפון ישן שלפי מה שהם כותבים הוא הרבה פעמים יותר טוב מדגם חדש של חברה זולה, ומצד שני אנשים אומרים לי שהסמסונג או ה-LG שלהם ממש סבבה - אז מה אתם הייתם ממליצים? באמת אייפון הוא הכי טוב גם אם הוא ישן יותר?

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
חבל על הכסף,לדעתי שום אייפון לא שווה את מחירו,לא חדש ולא משומש.

nir8e

אוהב את התחום
מעורבות
287
נקודות
63
בלי להכנס לעיניין הבחירה בין iOS לandroid (שכל אחד יעשה מה שטוב לו). אייפון ישן עובד טוב באופן יחסי לטלפונים ישנים (לא של אפל). מקבלים עדכונים הרבה שנים קדימה.
לדוגמה 6s הוצג בספטמבר 2015 עם מערכת iOS 9.
עד היום המכשיר עובד יפה (עוד מעט 6 שנים) מקבל עדכונים שוטפים באותו הזמן כמו האייפון הכי חדש. אני מאמין שאייפון 10 או 11 יהיו מצויינים מבחינת מהירות.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
778
נקודות
113
iphone 11 pro max, או הפרו הרגיל
טלפון פגז, כל מה שמפריד בינו ל 12 זה תמיכה בדור חמש, ושיפורי מצלמה בצילום ליילה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור