איזה פונו עדיף?

נדב15

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
היי,

רכשתי לא מזמן פטיפון Thorens 320 שחובר למגבר PeachTree Nova150 דרך הפונו הפנימי שלו.
עם הפטיפון קיבלתי גם פונו של Tonar דגם 4189 ורציתי לדעת אם יש עדיפות ל-Tonar על הפונו הפנימי של המגבר, או שאולי עדיף פונו חיצוני אחר בכלל.
הרמקולים שלי לצורך העניין הם Kef ls50 meta.

תודה מראש.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תמיד עדיף פונו חיצוני. אלא אם כן מדובר על פונו פנימי ברמה מאוד מאוד מאוד גבוהה. במקרה הזה שלך, זהו אמנם מגבר מצוין, אבל זה לא הפונו הפנימי שאני הייתי משתמש בו.

תגדיר תקציב, נעזור לך לבחור.

נדב15

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
היי @נמר

תודה על העזרה.

אין לי תקציב מוגדר ואני גם לא יודע כמה כדאי להשקיע.
יש את ה-tonar שהשאלה היתה אם הוא יותר איכותי מזה של המגבר, שאני מבין מהתשובה שלך שכן, אבל אני מבין מהתשובה גם שהוא לא אידיאלי.

אז במקרה הזה אני בעצם מחפש פונו שיתאים לסט-אפ, לא overkill ולא משהו שיוריד מהפוטנציאל.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זה מאוד תלוי תקציב. הוא יהיה עדיף על הפנימי ללא ספק, אבל אם תגיד שהתקציב שלך הוא 10k לפונו, אז יש טובים ממנו.

נדב15

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
האם בהינתן הסטאפ הספציפי שלי, פונו ב-10K יתן תוצאה הרבה יותר טובה מפונו ב-5K שיהיה שווה להשקיע את ההפרש? ובהתאם האם פונו ב-5K יתן תוצאה הרבה יותר טובה מפונו ב-2.5K וכו'?
בהתחשב בכך שאף רכיב במערכת שלי לא עובר את ה-10K, האם זה הגיוני להשקיע בפונו ב-10K?

ARIMAR

עוסק בתחום
מעורבות
121
נקודות
43
כמו שנמר כתב , בהתאמה לציוד שלך , סביר להניח שככל שתעלה בתקציב , גם האיכות תעלה.
יש אצלי בתצוגה 6 מכשירי פונו שונים , ברמות מחיר שונות , ביניהם גם ה TONAR , כך שאתה מוזמן לשמוע ולהשוות ....

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור