אטמוס עדיין לא עובד עם נטפליקס ורסיבר רב ערוצי ..

ED1000

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
ערב טוב לכולם, מנסה "להעיר" את הפורום. תגידו אני באמת שואל בכבוד- זה הפורום השני אם לא הראשון בחשיבותו בארץ בתחום.
אז אני מניח שיש פה לפחות אחוז נכבד של אנשים שיש להם תוכנה כזו שולית שנקראת נטפליקס . איפה שהוא על הממיר או המחשב או בטלביזיה...
ואני מניח שלא מעט משתמשים בסטרימר שנותן להם ספק כמו פרטנר או הוט או שהם קנו פרטי או שמתקינים את הנטפליקס בטלביזיה.
אז איך זה שעוד לא קיבלתי תשובה? לא בפורום הזה ולא בפורום של "נגנים ומקורות אודיו" תחת השרשור "דולבי אטמוס בנטפליקס לא עובד ...."
במחשבה נוספת החלטתי להעביר את הדיון לפה כי מדובר בפורמט אודיו. אגב פורמט יחסית חדש אבל עדיין אני מבין שיש פה לא מעט עם אטמוסים....

כל מה שאני רוצה לדעת הוא במידה ויש לכם רסיבר קולנוע ביתי שתומך באטמוס האם כאשר אתם שמים את הרסיבר במוד straight אתם רואים שהוא מוציא משהו על האטמוסים??
לא צריך בשביל זה לחבר רמקולים של אטמוס מספיק להגדיר לרסיבר כאילו יש לו. פשוט במוד straight הוא אמור להגיד אם מוציא 5.1 או 5.1.2.
אצלי מוציא רק 5.1. לא משנה אם מפעיל את הנטפליקס בסטרימר ומחבר HDMI לרסיבר או מפעיל את הנטפליקס בטלביזיה ומעביר סאונד בארק. איך שלא נסובב את זה יוצא רק 5.1 .
האטמוסים מתעוררים אצלי רק במוד surround auto שהוא כמובן מנפולציה מלאכותית של הרסיבר ולא המקור עצמו.
איך אני מוציא 5.1.2 מהנטפליקס ידידיי ?

תודה

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
עד כמה שידוע לי , לא כל סטרימר תומך נטפליקס מאפשר אטמוס
לי יש אפל טי וי שמאפשר ואז אין בעיה מחברים לרסיבר ועובד
אבל אם למשל אני מזרים נטפליקס מסטרימר אנדרואיד אין

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
171
נקודות
43
זה לא אתה עם הסטרימר של פרטנר TV?
אני שואל כי ציינת שבאפליקציה הפנימית בטלוויזיה אתה כן מקבל אטמוס. נכון?
שווה שתבדוק קודם אם יש מישהו שהצליח להפיק אטמוס עימו.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
ערב טוב לכולם, מנסה "להעיר" את הפורום. תגידו אני באמת שואל בכבוד- זה הפורום השני אם לא הראשון בחשיבותו בארץ בתחום.
אז אני מניח שיש פה לפחות אחוז נכבד של אנשים שיש להם תוכנה כזו שולית שנקראת נטפליקס . איפה שהוא על הממיר או המחשב או בטלביזיה...
ואני מניח שלא מעט משתמשים בסטרימר שנותן להם ספק כמו פרטנר או הוט או שהם קנו פרטי או שמתקינים את הנטפליקס בטלביזיה.
אז איך זה שעוד לא קיבלתי תשובה? לא בפורום הזה ולא בפורום של "נגנים ומקורות אודיו" תחת השרשור "דולבי אטמוס בנטפליקס לא עובד ...."
במחשבה נוספת החלטתי להעביר את הדיון לפה כי מדובר בפורמט אודיו. אגב פורמט יחסית חדש אבל עדיין אני מבין שיש פה לא מעט עם אטמוסים....

כל מה שאני רוצה לדעת הוא במידה ויש לכם רסיבר קולנוע ביתי שתומך באטמוס האם כאשר אתם שמים את הרסיבר במוד straight אתם רואים שהוא מוציא משהו על האטמוסים??
לא צריך בשביל זה לחבר רמקולים של אטמוס מספיק להגדיר לרסיבר כאילו יש לו. פשוט במוד straight הוא אמור להגיד אם מוציא 5.1 או 5.1.2.
אצלי מוציא רק 5.1. לא משנה אם מפעיל את הנטפליקס בסטרימר ומחבר HDMI לרסיבר או מפעיל את הנטפליקס בטלביזיה ומעביר סאונד בארק. איך שלא נסובב את זה יוצא רק 5.1 .
האטמוסים מתעוררים אצלי רק במוד surround auto שהוא כמובן מנפולציה מלאכותית של הרסיבר ולא המקור עצמו.
איך אני מוציא 5.1.2 מהנטפליקס ידידיי ?

תודה
שלום

לפני שמתחילים.
פורמט דולבי אטמוס מחייב בפועל 7 ערוצים פעילים. משמע 7 רמקולים מחוברים פיזית. ללא קשר לערוץ הסאבוופר.

הפורמט יכול לפעול בתצורה של 7.1 ערוצים היקפיים.
וגם בתצורה של 5.1.2 שזו התצורה הניתנת להתקנה ברוב חללי האזנה הבייתים.

במידה ובחרת בתצורה של 5.1.2
אופציה ראשונה. ניתן להציב את זוג רמקולי האטמוס ע"ג הרמקולים הקדמיים כשהם יורים לכיוון התקרה.
אופציה שנייה. אפקטיבית יותר כשהם מותקנים בתקרה מעל נקודת הישיבה של הצופה.

לאחר שקיבלת החלטה היכן להציב אותם. יש להיכנס לתפריט ההגדרות ברסיבר כדי להגדיר אותם לפי התצורה שהחלטת לגביה. ולאחר מכן להריץ את מערכת הכיול RC של הרסיבר.

בהצלחה.

ED1000

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
זה לא אתה עם הסטרימר של פרטנר TV?
אני שואל כי ציינת שבאפליקציה הפנימית בטלוויזיה אתה כן מקבל אטמוס. נכון?
שווה שתבדוק קודם אם יש מישהו שהצליח להפיק אטמוס עימו.
כן זה אני אבל שוב: בשני המקרים הרסיבר לא מראה שמקבל אינפורמציה על האטמוס.
אם הרסיבר מחור לסטרימר של פרטנר אז הוא מקבל 5.1 ערוצים כמו שכתוב גם בכותר הסרט 5.1
אם הרסיבר מחובר לטלביזיה אז הוא מקבל גם רק 5.1 ערוצים למרות שבכותר של הטלביזיה כותב Atmos .
ז"א יש הבדל בצורת ההצגה של הכותר כתלות אם האפליקציה מופעלת על סטרימר או טלביזיה אבל בפועל מגיעים לרסיבר 5.1 ערוצים

ED1000

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
שלום

לפני שמתחילים.
פורמט דולבי אטמוס מחייב בפועל 7 ערוצים פעילים. משמע 7 רמקולים מחוברים פיזית. ללא קשר לערוץ הסאבוופר.

הפורמט יכול לפעול בתצורה של 7.1 ערוצים היקפיים.
וגם בתצורה של 5.1.2 שזו התצורה הניתנת להתקנה ברוב חללי האזנה הבייתים.

במידה ובחרת בתצורה של 5.1.2
אופציה ראשונה. ניתן להציב את זוג רמקולי האטמוס ע"ג הרמקולים הקדמיים כשהם יורים לכיוון התקרה.
אופציה שנייה. אפקטיבית יותר כשהם מותקנים בתקרה מעל נקודת הישיבה של הצופה.

לאחר שקיבלת החלטה היכן להציב אותם. יש להיכנס לתפריט ההגדרות ברסיבר כדי להגדיר אותם לפי התצורה שהחלטת לגביה. ולאחר מכן להריץ את מערכת הכיול RC של הרסיבר.

בהצלחה.
תודה.
האטמוסים הוגדרו ברסיבר כקיימים. לא חיברתי אותם בפועל אבל זה לא משנה מבחינת הרסיבר הם שם.
עובדה שכאשר מפעיל מוד של surround auto הוא מראה שהוא מזרים לשם מידע. (יש תצוגה כזו על הפאנל של הימאהה עבור כל רמקול). התצוגה מאוד מדוייקת ואכן בפורמט straight אין אינפורמציה על האטמוסים (front presence FP).

תודה

ED1000

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
עד כמה שידוע לי , לא כל סטרימר תומך נטפליקס מאפשר אטמוס
לי יש אפל טי וי שמאפשר ואז אין בעיה מחברים לרסיבר ועובד
אבל אם למשל אני מזרים נטפליקס מסטרימר אנדרואיד אין
לירן - אתה אולי נוגע בבעייה כי גם הסטימר שלי וגם הטלביזיה LG הם מבוססי אנדרואיד. איך אתה יודע את זה ? מה אין תמיכה לאנדרואיד בהזרמה של אטמוס? אין לי אפל טיוי ואני לא בטוח שאתה יכול לבדוק אותו עם נטפליקס....אבל מעניין אם יש משתמש פה בפורום שיש לו נטפליקס מותקן על משהו שהוא לא אנדרואיד שכן רואה הזרמה של אטמוס ב straight

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
לירן - אתה אולי נוגע בבעייה כי גם הסטימר שלי וגם הטלביזיה LG הם מבוססי אנדרואיד. איך אתה יודע את זה ? מה אין תמיכה לאנדרואיד בהזרמה של אטמוס? אין לי אפל טיוי ואני לא בטוח שאתה יכול לבדוק אותו עם נטפליקס....אבל מעניין אם יש משתמש פה בפורום שיש לו נטפליקס מותקן על משהו שהוא לא אנדרואיד שכן רואה הזרמה של אטמוס ב straight
כאשר אתה נכנס לסרט בנטפליקס בתיאור שלו אתה רואה סמל של אטמוס?

ED1000

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
כאשר אני נכנס לסרט דרך האפליקציה בטלביזיה אז מופיע שם Atmos.
כאשר אני נכנס לנטפליקס דרך הסטרימר כתוב 5.1
בשני המקרים מגיע לרסיבר רק 5.1

תמונות מצורפות

• Screen Shot 05-11-22 at 04.33 PM 001.JPG
    Screen Shot 05-11-22 at 04.33 PM 001.JPG
    KB 227.7 · צפיות: 60
  • Screen Shot 05-11-22 at 04.33 PM.JPG
    Screen Shot 05-11-22 at 04.33 PM.JPG
    KB 214 · צפיות: 69

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
כאשר אני נכנס לסרט דרך האפליקציה בטלביזיה אז מופיע שם Atmos.
כאשר אני נכנס לנטפליקס דרך הסטרימר כתוב 5.1
בשני המקרים מגיע לרסיבר רק 5.1
אם לא מופיע אין סיכוי שיהיה. זה אומר שהאפליקציה לא תומכת
בטלויזיה מופיע אבל האם אפשר לחבר בכיוון הפוך ? כלומר שיוציא שמע אטמוס דרך hdmi ? ספק גדול

ED1000

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
אם לא מופיע אין סיכוי שיהיה. זה אומר שהאפליקציה לא תומכת
בטלויזיה מופיע אבל האם אפשר לחבר בכיוון הפוך ? כלומר שיוציא שמע אטמוס דרך hdmi ? ספק גדול
כן כמו שכתבתי כאשר מפעיל את האפליקציה בטלביזיה אז מחבר שמע הפוך על גבי HDMI ARC אבל גם ככה מגיע רק 5.1 לרסיבר
אתה הצלחת לקבל אטמוס מנטפליקס באיזה שהיא דרך? אם אף אחד פה בפורום לא הצליח אז כנראה שזה לא עובד...
אבל אם זה אפשרי הייתי רוצה לבדוק את ה setup הזה אצלי.

אגב יש למישהו רעיון איך אני יכול בצורה קלה לבדוק שתוכן אטמוסי אכן מגיע לרסיבר שלי ולרמקולים (לא מנטפליקס)?

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
לא זוכר לגבי נטפליקס, אצטרך לבדוק. יש לי NVIDIA SHIELD וניגנתי תוכן אטמוס בהצלחה באמצעות VLC (קובץ על מחשב ברשת הביתית).
הרסיבר הראה ATMOS למיטב זכרוני.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
כן כמו שכתבתי כאשר מפעיל את האפליקציה בטלביזיה אז מחבר שמע הפוך על גבי HDMI ARC אבל גם ככה מגיע רק 5.1 לרסיבר
אתה הצלחת לקבל אטמוס מנטפליקס באיזה שהיא דרך? אם אף אחד פה בפורום לא הצליח אז כנראה שזה לא עובד...

אגב יש למישהו רעיון איך אני יכול בצורה קלה לבדוק שתוכן אטמוסי אכן מגיע לרסיבר שלי ולרמקולים (לא מנטפליקס)?
כן
בשתי צורות
באמצעות Apple TV ובאמצעות Xbox

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
171
נקודות
43

זה עובד.
אני התקנתי על APPLE TV וזה עבד יפה מאד כשניסיתי.
לא כל הטלוויזיות תומכות בהעברת אטמוס מאפליקציה בטלוויזיה דרך ה- ARC לרסיבר.
מה הדגם של הטלוויזיה שלך?

ED1000

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
זה עובד.
אני התקנתי על APPLE TV וזה עבד יפה מאד כשניסיתי.
לא כל הטלוויזיות תומכות בהעברת אטמוס מאפליקציה בטלוויזיה דרך ה- ARC לרסיבר.
מה הדגם של הטלוויזיה שלך?
תודה שבדקת!
LG C8

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
171
נקודות
43
בדקת שהטלוויזיה מעודכנת לגרסת התוכנה האחרונה?
מה דגם הרסיבר?

Oferovd

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תפעיל את ה arc כך כשתדליק את הטלוויזיה ידלק הרסיבר והכל אמור לעבוד ככה זה היה אצלי עם רסיבר של אינטגרה

ED1000

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
תפעיל את ה arc כך כשתדליק את הטלוויזיה ידלק הרסיבר והכל אמור לעבוד ככה זה היה אצלי עם רסיבר של אינטגרה
מה הקשר להעברת ערוץ אטמוס?
ה arc עובד והסאונד עובר לרסיבר אבל רק על 5.1 ערוצים

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
171
נקודות
43
מעודכנת
Yamaha RXA-6A
ניסית עם אפליקציות אחרות של הLG שמשדרות באטמוס?
תוכל להתקין את האפליקציה של Apple TV על ה- LG?
תירשם חינם ואל תזין פרטי כרטיס אשראי.
הצפיה בפרק הראשון של הסדרה Severance ללא תשלום.
הוא משדר באטמוס.
תעדכן אם נותן לך אטמוס ברסיבר?
כך נשלול אם הבעיה באפליקציה של נטפליקס או לא.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור