אז מה למדת היום?

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לפני כחודש קניתי סטרימר של פיוניר והתחלתי להתנסות בכמה נושאים הקשורים לעבודה עם הסטרימר – אני מעלה את ההתנסות שלי כדי לחסוך (אולי) מאמץ מנכנסים חדשים לתחום.

חלוקת שטח דיסק חיצוני

בשלב הראשון רציתי להעלות את התקליטורים שלי להארד דיסק חיצוני. רכשתי הארד דיסק של 1 טארה, העליתי עליו כמה תקליטורים, חיברתי לכניסת ה USB של הפיוניר ו... כלום לא קורה. התחלתי לחפש בהוראות ההפעלה של המכשיר ושם מצאתי שאני צריך לפרמט את ספריית השורש ל FAT32. הפירמוט המקורי EXFAT לא מתאים.

לפרמט ל FAT32 בווינדוס 10 זה תהליך וגם לוקח המון זמן מעצבן שבמהלכו קיבלתי את ההודעה שהפירמוט נכשל מפני שנפח הדיסק גדול מידי ל FAT32 .

מצאתי תוכנה בתשלום – Ease USPartition שמאפשרת בקלות ובאופן אינטואיטיבי לבצע כל פעולה על דיסק, פירמוט לכל שיטה, שינוי נפחים של סקטורים - תענוג אמיתי. היה נחמד לעבוד אתכם, ווינדוס.

בצעתי פורמט ל FAT32, העליתי שוב כמה תקליטורים ועדיין הפיוניר הסורר עומד בסירובו ולא מכיר בתוכן הדיסק.

שוב צללתי להוראות ההפעלה ומצאתי שפיוניר מודיעים שהם לא מתחייבים שהמכשיר יכיר כל התקן שמחברים ל USB... מרגיז.

השורה התחתונה, הפיוניר מכיר רק דיסק און קי – וחבל שהם לא מודיעים שזה המצב. תאכלס זה לא נורא, על דיסק און קי בנפח של 256 ג'יגה אפשר להעלות כ 500 תקליטורים ונראה לי שאסתפק בזה...

יש לי נגן תקליטורים בלו ריי של סוני, הדגם הכי מצ'וקמק שלהם, עלה לי בסביבות ה 800 ₪, והוא כן קורא כל מה שמאכילים לכניסת ה USB. הוא לא נוח לעבודה כי כדי לקבל את האינפורמציה צריך להפעיל את הטלוויזיה וגם איכות הצליל המתקבלת לא מגיעה לרמה של הפיוניר.

To DAC or not to DAC

עד שרכשתי את הפיוניר, הסטרימינג של עבד באמצעות שיאומי מיה בוקס – מחירו כ 300 ₪ - שהיה מחובר לטלוויזיה. מהטלוויזיה כבל אופטי ל תדי דאק שחובר לקדם המגבר.

איכות הצליל בהאזנה לפיוניר הייתה קפיצת מדרגה מאוד משמעותית. לא HIEND אבל צליל שבהחלט גורם לאפקט העצלנות להאזין לסטרימר ולא לדיסקים.

לא HIEND? הג'וק האודיופילי התחיל ככל הנראה לגרד לי בראש, איכות הצליל לא כמצופה מהמערכת שלי ובחלוף הזמן זה התחיל לעצבן, חיברתי את הפיוניר ל תדי דאק.

תדי דאק הוא מכשיר גאוני, אם אני לא טועה עולה בסביבות ה 5,000 – 6,000 ₪ אבל מתחרה לטעמי בלי בעיות במכשירים שעולים הרבה יותר. צליל מעולה.

עכשיו אני עובד עם הפיוניר כסטרימר שמחובר לתדי דאק והתוצאה לעין ערוך טובה יותר מאשר העבודה עם הדאק של הפיוניר.

הפינה הזו סגורה.

EAC

לא ברור לי איך אנשים ממליצים על התוכנה הזו שבעיני מאז ומתמיד נראית מתאימה למזוכיסטים יותר מכל דבר אחר. ממשק איום ונורא ועבודה מעצבנת.

מצאתי תוכנה בתשלום DBpowerAmp עם ממשק מדהים, הוראות מדוייקות לגביי הפרמטרים אותם צריך להפעיל בתוכנה. מתברר שאפשר להוריד קבצי FLAC מבלי להזיע.

התוצאה? מצויינת. בלא מעט דיסקים קובץ ה FLAC נשמע טוב יותר מהתקליטור ממנו הוא הורד.

כבלי חשמל

גם זה תחום חדש לחלוטין עבורי וכמו שהזהירו אותי חברי פורום - תחום לא פשוט בכלל.

ראשית התברר לי שההשפעה של כבלי החשמל על הצליל גדולה בהרבה ממה שיכולתי לשער.

שיחקתי עם ארבעה סוגי כבלים: "פושטיים" של מחשב, "פושטיים" של NAIM שמגיעים עם הציוד, שני דגמים שונים של כבלים סיניים וכבלים שאני בניתי – שהגידים שלהם שזורים זה בזה, אפשר לראות בתמונה.

בנוסף קניתי מפיוז שני כבלים (ללא פלאגים) של אטלס אבל עוד לא הספקתי להרכיב.

אז כפי שמישהו הסביר לי באחד הפוסטים, האפקט הראשוני של הכבל יכול להיות מדהים אך להפוך למאכזב לאחר האזנה ממושכת. מאוד טריקי.

דבר נוסף שגיליתי הוא שאותו כבל שמחובר למכשירים שונים יכול לתת תוצאות שונות. כבל שמשפר את איכות הצליל של מגבר ההספק וזה טוב, חיברתי אותו סוג של כבל לנגן התקליטורים מתוך מחשבה שזה ישפר עוד יותר את איכות הצליל, אך להפתעתי קרה ההיפך. הכבל שחובר לנגן התקליטורים, על אף שהוא זהה לכבל שחובר למגבר ההספק, IMG_0653.jpg קלקל את איכות הצליל. זאת אומרת שבכלל לא בטוח שכבל שעובד נכון עם אחד המכשירים, יעבוד נכון עם מכשיר אחר במערכת. בלגאן!

איזה כייף למי שעובדים עם מגברים ALL IN ONE...

מעניין שעם הכבלים הזולים כולל אלה שאני בניתי, אין את הבעייה הזו. אם הכבל משפר רכיב אחד, אז במקרה הכי גרוע ברכיב אחר הוא לא משפר ולא מקלקל. במילים אחרות, ככל שהכבל זול יותר הוא צפוי יותר – אבל כנראה שזו לא חוכמה גדולה...

AVONDALE AUDIO לניימיסטים

במערכת ה NAIM שלי עובדים שלושה ספקים מסוג HICAP. כמו כל המערכת מדובר בספקים מאוד ותיקים ויש שתי נקודות למחשבה איתם:

הראשונה היא שצריך מידי כמה שנים להחליף את הקבלים הגדולים כי הם מתכלים ומורידים את הביצועים של הספק. גם על המעגל המודפס יש ארבעה קבלים שכדאי להחליף כל כמה שנים.

הנקודה השנייה היא שיש היום ספקים הרבה יותר מודרניים שמספקים מתח מיוצב יותר, רצפת רעש נמוכה יותר והם מהווים שיפור משמעותי לעומת הספקים הוותיקים.

הבעייה עם ספקים שההשפעה שלהם על הצליל היא מאוד משמעותית. ספקים שניסיתי לחבר למערכת שלי במקום ה NAIM המקוריים הרסו את הצליל ולא אהבתי אותם.

גם NAIM עצמם יצאו עם דור חדש של ספקים (DR) אבל כל ספק עולה כ 6,000 ₪ ולהשקיע 18,000 ₪ בספקים לא ממש בא לי...

Les Avondale פיתח מערכת מודרנית של מייצב שיושב על כרטיס שנכנס בול 1 ל 1 ל HICAP. מה שהוא מכנה DROP IN – מוציאים את הכרטיס המקורי, שותלים את הכרטיס שלו שנקרא TPR4 . מדובר ב 6 הלחמות כאשר כל פין במעגל החדש נמצא בדיוק במיקום של הפין במעגל המקורי. על פי הדיווחים ברשת מדובר בעבודה של 15 דקות שלא דורשת מיומנות מיוחדת והתוצאה בהתייחס לאיכות הצליל משתפרת משמעותית מבלי לפגוע באופי הצליל ה"ניימי".

העלות? רכשתי שני מעגלים לשני הספקים שמפעילים את קדם המגבר ובאותה ההזדמנות גם את ארבעת הקבלים כדי שהפעולה תהייה מושלמת – הכל ב 2,000 ₪.

לאחר שאתקין אותם אספר לכם מרשמי.

זה הכל להפעם ...

תמונות מצורפות

• IMG_0653.jpg
    IMG_0653.jpg
    KB 73.3 · צפיות: 76
נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
השורה התחתונה, הפיוניר מכיר רק דיסק און קי – וחבל שהם לא מודיעים שזה המצב. תאכלס זה לא נורא, על דיסק און קי בנפח של 256 ג'יגה אפשר להעלות כ 500 תקליטורים ונראה לי שאסתפק בזה..

אריה, כמי שהיה בעלים של הסטרימר אותו רכשת ומכיר את השיגעונות יכולת לקרוא כאן (http://www.dtown.co.il/articles/4116.html) את מה שכתבתי עליו לפני מס' שנים.
הדיסק צריך להיות מפורמט ב FAT32 והדרך הקלה לבצע חלוקה כזו על דיסקים הגדולים הוא בעזרת תוכנת צד שלישי.
מניסיוני, דיסקים 3.5" של חברת WD בחיבור USB2 עובדים עם הפיוניר ללא דופי.
הסבירות היא שניסית לחבר למכשיר דיסק עם תמיכה בחיבור גבוה יותר ולכן בעיית זיהויו ע"י הפיוניר.

orlr

חבר אתר
מעורבות
10
נקודות
8
במקום HD חיצוני, מציע לך לקנות NAS - אליו תעלה את כל הדיסקים שלך, תחבר את ה-NAS לרשת הביתית ומשם הסטרימר יזרים את המוזיקה ללא כל בעיה.
בהצלחה

אפי ווגדן

אוהב את התחום
מעורבות
72
נקודות
28
ויתרתי על נגן דיסקים. בתוכנה של tidal אפשר להעלות כמעט את כל הדיסקים. חלקם באיכות mqa. אחרי שהשוויתי את האיכות של הדיסקים שלי (בערך 1000...ולא את כולם כמובן) הגעתי למסקנה שהאיכות ב - tidal לרוב טובה יותר .
הסטרימר שלי moon 380d כולל dac מנגן יופי את כולם.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
גם אני מאזין פחות ופחות לדיסקים. מסיבה לא ברורה מיעוט לא משמעותי של דיסקים נשמע טוב יותר על נגן התקליטורים בהשוואה לקובץ ה flac שיצרתי מהם אבל זה ממש זניח.
אני עובד עם ספוטיפי כאשר הקבצים מנוגנים ישירות מהסטרימר שמחובר לרשת באטרנט (לא wifi) והתוצאה מבחינת איכות הצליל פשוט מדהימה אותי.
הסטרימר פיוניר שלי עלה כחדש כ 4,000 ש״ח. תדי דאק עולה נגיד 6,000 ₪ +- . מקור שעלותו כ 10,000 ₪ כחדש נשמע לא פחות טוב מנגן תקליטורים שעולה כ 25,000 ₪ כחדש. לזה צריך להוסיף את הסכום האסטרונומי (-: של 30 ₪ לחודש עלות ספוטיפי פרמיום.
זה בעיני ממש פלא.

אריה

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
אבל Spotify זה mp3 :מבולבל:
אני נהנה ברכב ובזמן ספורט, אבל בבית איכות די זוועה

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
בדיוק.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אצלי טידל לא נשמע טוב יותר מספוטיפי - גם אם ספוטיפי משדרים ב MP0 ולא MP3...
הינה טבלת האיכויות של ספוטיפיי.:2020-01-25.png

תמונות מצורפות

• 2020-01-25.png
    2020-01-25.png
    KB 191.9 · צפיות: 66

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
906
נקודות
113
קודם כל נהנתי לקרוא מה שרשמת ובהמשך יהיה
לי משהו לשאול אותך ארייה
גם לי יש סטרימר וחברתי אותו ל און קי 128 של סאן דיסק
אבל לצערי לא הצלחתי לפרמט ל FAT32 וגם הוא לא
מזהה את האון קי אבל לעומת זאת און קי סאן דיסק
32 הייתה לי אפשרות לפרמט ל FAT32 וזה אכן
קרא ונכון לעכשיו אני עובד עם זוג און קי של 32

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
הורדת לי את הביטחון...
שוב עשיתי מינוי פרימיום בטידאל, שוב השוויתי מול ספוטיפיי ושוב ספוטיפיי עדיף. לטעון שספוטיפיי נשמע זוועה זה ממש מוזר.
הגיע שלב השאלות:
בסטרימר שלי יש גישה ישירה לספוטיפיי והשמעת המוסיקה מתבצעת על ידי הסטרימר ישירות מהרשת, טידאל אני יכול לשמוע רק באמצעות איר פליי כלומר המוסיקה מגיעה לסטרימר דרך האייפון - אולי זה מסרס את האיכות של טידאל?
קראתי מאמר משווה בין טידאל לבין ספוטיפיי. הוא כותב שם שהאיכות של טידאל גבוהה בהרבה מזו של ספוטיפיי אבל כדי ליהנות מהאיכות הזאת צריך “Super audiophile streamer”. האם הוא מתכוון במילה סופר לכך שטלפונים ניידים לא בליגה הזו או שבאמת צריכים סטרימר איכותי שהפיוניר שלי לא בליגה הזו?

אריה

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
בנוסף ל NAS שהוזכר כאן,
ממליץ לקנות סטרימר שיש לו יכולת להכיל דיסק פנימי (רצוי SSD ) ולא להתעסק בהתקני USB.
הסטרימר ידאג כבר לפרמט את הדיסק הפנימי...

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
קודם כל נהנתי לקרוא מה שרשמת ובהמשך יהיה
לי משהו לשאול אותך ארייה
גם לי יש סטרימר וחברתי אותו ל און קי 128 של סאן דיסק
אבל לצערי לא הצלחתי לפרמט ל FAT32 וגם הוא לא
מזהה את האון קי אבל לעומת זאת און קי סאן דיסק
32 הייתה לי אפשרות לפרמט ל FAT32 וזה אכן
קרא ונכון לעכשיו אני עובד עם זוג און קי של 32
FAT32 תומך עד 32G בלבד, מעבר לזה יש להשתמש ב exFat

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
ממליץ לא להשתמש בדיסק פנימי ולא בחיצוני אלא רק ב-NAS. תשמרו את הדיסקים שלכם ב-NAS, תדאגו גם לחבר אותו ל-UPS שיחזיק אותו לפחות 15 דק.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
ממליץ לא להשתמש בדיסק פנימי ולא בחיצוני אלא רק ב-NAS. תשמרו את הדיסקים שלכם ב-NAS, תדאגו גם לחבר אותו ל-UPS שיחזיק אותו לפחות 15 דק.
למה לא להשתמש בדיסק פנימי ?
לגבי שימוש ב NAS אנו מסכימים.
אצלי הכל נמצא בדיסק SSD פנימי בסטרימר ו NAS משמש כגיבוי, ליתר דיוק ה NAS הוא מקור הקבצים ומשם אני מעתיק לסטרימר.
שמנגנים מהדיסק הפנימי אין לך בעיות רשת , אפילו שזה רשת פנימית, ואם יש לך אשה וילדים שמתמשים ברשת אז צריך לדאוג לרשת טובה של 1 ג'יגה וכבלים מתאימים בכל הבית, בנוסף רעשים ברשת שאלולים להשפיע על רכיבים אנאלוגיים (ראה ויכוחים בעניין ) , הקריאה מדיסק פנימי מהירה יותר (SSD לא מרעיש ומהיר מאוד פי כמה וכמה מרשת ביתית) , למשל אם מנגנים קבצי HI-RES הקצב הוא של כמה מגה ביט לשניה, ובאותו הזמן אשתך צופה בסרט של נטפליקס, והילדים שלך משחקים במשחקי רשת...
יתרון נוסף של דיסק פנימי רק לסטרימרים מסויימים שאפשר להקליט תקליטים ב 24 ביט ב 192 קילוביט לשניה ישירות לדיסק הפנימי (ואז ה NAS משמש כגיבוי)

נערך לאחרונה ב:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
למה לא להשתמש בדיסק פנימי ?

בעיקר בגלל היציבות של כל העסק, אחת הסיבות שמחשב האודיו אצלי עובד כמו פגז למרות שהוא מ-2014 הוא כי אני כמעט ולא מתקין שם כלום ולא מחזיק שם נתונים

בדרך כלל איפה שיש דאטה יש בעיות

זה נוח לך להעתיק כל פעם מ-NAS לדיסק מקומי?

שמנגנים מהדיסק הפנימי אין לך בעיות רשת , אפילו שזה רשת פנימית, ואם יש לך אשה וילדים שמתמשים ברשת אז צריך לדאוג לרשת טובה של 1 ג'יגה וכבלים מתאימים בכל הבית

הרי הקיבולת של הרשת 1G היא הרבה יותר מ-1G, זאת המגבלה של תעבורה בין נקודה לנקודה.
רוב הגולשים בבית הם באינטרנט, החסם שלך יהיה ה-ISP.

אודיו 192/24 מגיע בקושי ל-10Mbps .. אפרופו. אני יכול להבין אם אתה רוצה להזרים בלו-ריי ריפים לכמה חדרים בו זמנית, אבל גם אז החסם שלך יהיה דיסקים ב-NAS

רעשים ברשת שאלולים להשפיע על רכיבים אנאלוגיים (ראה ויכוחים בעניין ) , הקריאה מדיסק פנימי מהירה יותר (SSD לא מרעיש ומהיר מאוד פי כמה וכמה מרשת ביתית) , למשל אם מנגנים קבצי HI-RES הקצב הוא של כמה מגה ביט לשניה, ובאותו הזמן אשתך צופה בסרט של נטפליקס, והילדים שלך משחקים במשחקי רשת...

אני לא בטוח למה אתה חושב שרעש תקשורת גדול יותר מרעש פנימי?
אני דווקא משתמש בפילטרים של SOTM לכל האינטרפיסים SATA3

לגבי התסריט שתארת, הקונפליקט שיהיה זה רוחב פס בין אשתך לילדים, אבל לא לגבי מוזיקה

אני משתמש ב-NAS כי (עבורי לפחות) זה נוח יותר לנהל נתונים במקום אחד, זה עמיד בפני תקלות חשמל ובעיות דיסק, דאטה קריטי אני מגבה גם לענן.

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
הורדת לי את הביטחון...
שוב עשיתי מינוי פרימיום בטידאל, שוב השוויתי מול ספוטיפיי ושוב ספוטיפיי עדיף. לטעון שספוטיפיי נשמע זוועה זה ממש מוזר.
הגיע שלב השאלות:
בסטרימר שלי יש גישה ישירה לספוטיפיי והשמעת המוסיקה מתבצעת על ידי הסטרימר ישירות מהרשת, טידאל אני יכול לשמוע רק באמצעות איר פליי כלומר המוסיקה מגיעה לסטרימר דרך האייפון - אולי זה מסרס את האיכות של טידאל?
קראתי מאמר משווה בין טידאל לבין ספוטיפיי. הוא כותב שם שהאיכות של טידאל גבוהה בהרבה מזו של ספוטיפיי אבל כדי ליהנות מהאיכות הזאת צריך “Super audiophile streamer”. האם הוא מתכוון במילה סופר לכך שטלפונים ניידים לא בליגה הזו או שבאמת צריכים סטרימר איכותי שהפיוניר שלי לא בליגה הזו?

אריה
טידל שנמע יותר טוב כי הוא מקודד יותר טוב מספוטיפיי, זה שמיע וברור.
יש לך כנראה בעיה בדרך.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
בעיקר בגלל היציבות של כל העסק, אחת הסיבות שמחשב האודיו אצלי עובד כמו פגז למרות שהוא מ-2014 הוא כי אני כמעט ולא מתקין שם כלום ולא מחזיק שם נתונים

בדרך כלל איפה שיש דאטה יש בעיות

זה נוח לך להעתיק כל פעם מ-NAS לדיסק מקומי?

יש לך מחשב מ 2014 , אני מניח שאין לך במחשב SSD , ואז ברור שעדיף לך להשתמש ב NAS.

בקשר להעתקת הנתונים, אולי לא הכי נח , אז מה ? אחרי העברה לדיסק (בדרך כלל זה כמה בבת אחת) הכיף שלי להעביר לסטרימר ואז להאזין להם , בנוסף יש לי מנוי לדרופבוקס (1 טרה) שגם לשם המידע עובר

הרי הקיבולת של הרשת 1G היא הרבה יותר מ-1G, זאת המגבלה של תעבורה בין נקודה לנקודה.
רוב הגולשים בבית הם באינטרנט, החסם שלך יהיה ה-ISP.

אודיו 192/24 מגיע בקושי ל-10Mbps .. אפרופו. אני יכול להבין אם אתה רוצה להזרים בלו-ריי ריפים לכמה חדרים בו זמנית, אבל גם אז החסם שלך יהיה דיסקים ב-NAS
אם הרשת הביתית 1 גיגה , אכן אין קשר ל ISP , החסם זה החוטים ברשת הביתית שסביר להניח שיעבירו הרבה פחות (אלא אם בנו את הבית בחוטים CAT7 ) משהו נדיר שלא קיים ברוב הבתים,
ואז בדרך כלל יש HUB פשוט ולא switch שאכן מאפשר 1 ג'יגה מכל נקודה לנקודה (לפי בדיקת MAC SOURCE ובדיקת MAC DESTINATION עבור כל קו בנפרד ובמהירות),
ב HUB פשוט (מה שהרבה משתמשים) כל הקו תפוס ואין לו יכולות מהירות ויש גם התנגשויות
אבל בעצמך הוספת נתת דוגמא מצויינת למה לא להשתמש ב NAS אם יש עוד צרכנים ל NAS בבית....:)

אני לא בטוח למה אתה חושב שרעש תקשורת גדול יותר מרעש פנימי?
אני דווקא משתמש בפילטרים של SOTM לכל האינטרפיסים SATA3
סטרימר איכותי שיש לו דיסק פנימי בנוי שלא יושפע מרעשי תקשורת פנימיים, ואם הוא מושפע אזי זה כבר לא סטרימר איכותי :)
בסופו של דבר סטרימר איכותי זה בעצם מחשב נייח שנבנה רק למוסיקה...
רעש תקשורת של חוטים - הרבה דובר על החוט הסופי, אבל מעט דובר על החוטים בקירות (או על הקירות) , לעולם לא תדע (אולי תשמע) מה יש לך בקיר , אולי אתה יודע אבל אחר לא יודע מה יש בקיר.
וממה שראיתי אצל חובבי מוסיקה ואדיופילים שהם מבינים הרבה באיכות של מוסיקה אבל ממש לא מבינים בבניית רשת ביתית בצורה נכונה , וכאן דיסק פנימי בסטרימר איכותי יתן מענה פשוט...

אני משתמש ב-NAS כי (עבורי לפחות) זה נוח יותר לנהל נתונים במקום אחד, זה עמיד בפני תקלות חשמל ובעיות דיסק, דאטה קריטי אני מגבה גם לענן.
על זה אנו מסכימים,
אני רק מוסיף וטוען שלסטרימר איכותי שנבנה עם יכולות לדיסק פנימי יתן ערך מוסף...

נערך לאחרונה ב:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
@arix אתה מדבר מחוסר ידיעה (מפתיע אותי). כן יש לי SSD בכל המחשבים הישנים ו-FLASH במחשבים מ-2017. במחשב אודיו יש לי ספציפית enterprise grade עם MTBF גבוה במיוחד. לי עוד יש הרבה דברים בבית, זה לא קשור.

אני רוצה לראות בית בישראל שחוטים שם יהיו צוואר בקבוק. CAT 5E זה כל מה שצריך לרשת 1Gbps peer-to-peer
מה מסובך - לקנות סוויטצ' ב-100 שקלים, לחבר אליו ציוד אודיו וקולנוע בייתי + NAS. סרטים ומוזיקה ללא הפרעות בבית.

אני נתתי דוגמה למה לא להשתמש ב-NAS?

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
איזה גיד השתמשת לכבל חשמל, OEM או משהו שמוגדר לאודיו? שזירת צמה יכולה להגדיל קיבוליות ואולי להוריד קצת רעש, לא מומלץ, והתקע הישראלי של הום סנטר נשמע זוועה מה שאומר שכנראה יש לך שקעים ישראלים שהם גם כאלה.
כבל של אטלס קנית אצל 'פיוז'? נדמה לי שיש להם רק את ה 4 ממ"ר, מנפח באס בצורה מלאכותית ונשמע מרוח יחסית, תישאר עם המוכח בינתיים, הניים, דק תמיד עדיף על פני בומבה.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
איזה גיד השתמשת לכבל חשמל, OEM או משהו שמוגדר לאודיו? שזירת צמה יכולה להגדיל קיבוליות ואולי להוריד קצת רעש, לא מומלץ, והתקע הישראלי של הום סנטר נשמע זוועה מה שאומר שכנראה יש לך שקעים ישראלים שהם גם כאלה.
כבל של אטלס קנית אצל 'פיוז'? נדמה לי שיש להם רק את ה 4 ממ"ר, מנפח באס בצורה מלאכותית ונשמע מרוח יחסית, תישאר עם המוכח בינתיים, הניים, דק תמיד עדיף על פני בומבה.
הכבל פשוט אבל רב גידים.
לקחתי את הכבל הזול של אטלס שהוא לא עבה יחסית.

אריה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור