רעשי מנוע (מגבר)

haim85

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכולם יש לי מגבר לרכב מחובר הכל טוב ויפה ... כמובן שיש רעשי מנוע . לא מבין בכלל בענין הזה אבל שמתי לב שזה נובע מכפתור עוצמה המגבר ... ככל שהוא נמוך יותר אין רעש ככל שאני מגביר אותו מכוון אותו לגבוה יותר מתחיל רעשים ..כמובן שבערך מהחצי לסוף של העוצמה רעשים פשוט בלתי נסבלים ..השאלה שלי למה זה מימה זה נובע ומה הפתרון שלו? ואם זה משפיע איך שהוא על האיכות כי מין הסתם אני מכוון את העוצה יחסית די נמוכה ...

בסימון האדום זו הכפתור עליו אני מדבר וניתן לראות שהוא ממש בדרג נמוך כדי להפחית תרעשים ...

מגבר המדובר הוא :BOSS Audio Systems PV3700 5 Channel חדש בן שבוע בלבד לפני כן היה לי של הארץ בשניהם אותו סיפור ..
רכב סיאט לאון FR 2017 רמקולים focal ps 165 fe

תודהל עוזרים​

תמונות מצורפות

• 000.jpg
    000.jpg
    KB 193.7 · צפיות: 62

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
לגבי רעשי מנוע יש פטנט עם קבל בכניסת החשמל שאמור לפתור את זה. תנסה לנתק את המקור ע"מ להבין האם הרעש בא מהמגבר או מהאות המוגבר.

haim85

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
לגבי רעשי מנוע יש פטנט עם קבל בכניסת החשמל שאמור לפתור את זה. תנסה לנתק את המקור ע"מ להבין האם הרעש בא מהמגבר או מהאות המוגבר.
אתה מתכוון לנתק את הפלוס מהמצבר ? נ.ב הבנתי שזה יכול לעשות נזק למגבר ..

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
לא. תיגש למתקין מערכות רכב, תסביר לו את הבעיה והוא יפתור אותה תיק תק.

haim85

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
לא. תיגש למתקין מערכות רכב, תסביר לו את הבעיה והוא יפתור אותה תיק תק.
שלמתי 600 שקל להתקנה ואני לא חוזר יותר למתקין זה נגמר בהמון ריבים ועוד רוצה כסף . לא מצגוון לשלם על זה יותר ממערכת זה יותר מתקרב למחיר כבר של הרכב חח. מעדיף לשאול ולמצוא פחות או יותר תבעיה למקרה שלי בפורומים (יש לי חבר שדי מבין והוא עושה לי את רוב ההעבודה) רק שברעשי מנוע זה מורכב יכול להיות 101 סיבות . מעדיף כמו שציינתי לקבל תשובה די משמעותי מימה זה נובע …

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור