עידן פלוס

אליקון

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום
המלצה למכשיר עידן פלוס וגם אנטנה להגברה במידה ואצטרך
https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=17923

זה יתן את המענה
תודה

נערך לאחרונה ב:

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
171
נקודות
43
שלום
המלצה למכשיר עידן פלוס וגם אנטנה להגברה במידה ואצטרך
https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=17923

זה יתן את המענה
תודה
הי,
האנטנה שצירפת את הקישור אליה בסיסית ביותר. כתלות במיקום ובגובה של הדירה, כך יהיו גם הביצועים שלה.
יש לך אפשרות להתחבר לאנטנה קיימת על גג הבניין?
במידה וכן, הקליטה באמצעותה עשויה להיות יציבה הרבה יותר מזו של אנטנה שיושבת בצמוד לטלוויזיה בתוך הדירה.

אליקון

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אני כרגע מחובר להוט כיצד ניתן לדעת אם יש לי אנטנה .קומה 4
מה לגבי המכשיר
תודה

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
171
נקודות
43
אם מדובר בבניין מגורים, יתכן שכבר יש דיירים שהתחברו לאנטנה על הגג לקלוט עידן פלוס. תוכל לבדוק זאת מול הועד.
אם אף דייר עוד לא התחבר, יתכן שדיירים נוספים ירצו להתחבר לעידן פלוס, ואז ההוצאה להתקנת האנטנה על הגג תהיה על חשבון הועד.

לגבי הממיר ששיתפת, כדאי שתבדוק אם יש ממיר מובנה בטלוויזיה שלך. ברוב הטלוויזיות שנמכרו ב- 10 שנים האחרונות כבר יש עידן פלוס מובנה.
בהצלחה!

ED1000

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
מקווה שאוכל לחסוך לך עוגמת נפש וכסף… עידן פלוס בעיניי זה בדיחה אחת גדולה.
מודל שלא מחזיק מים , לא משתלם ובעיקר בקושי עובד.
המקרה היחיד שבו זה משתלם הוא אם התמזל מזלך ועם אנטנה קטנה בדירה תצליח לקלוט נקי בכל עונות השנה. אם זה המצב אז אחלה.
רוב המקרים זה אנשים שרוצים בצדק לחסוך שירות טלביזיה בתשלום וכל החורף נאלצים לבלות במשחקים עם האנטנה הביתית.
הקבוצה השנייה זה אלו שיש להם כבר אנטנה על הגג שעובדת ואז אחלה.
הבעייה מתחילה כאשר אין אנטנה על הגג או שיש תקלות באנטנה הזו. במקרה הזה העלות של טכנאי פרטי היא גבוהה וגם לא משתלמת לבניין שבו הרוב מנויים על שירות אחר בתשלום.
אני גיליתי לאחר 8 שנים עם עידן פלוס שהחבילות שמשלבות טלביזיה בסיסית עם אינטרנט יותר משתלמות , בלי התעסקויות מעצבנות עם קליטה, ואיכותיות הרבה יותר וגם בלי הוצאות מיותרות לועד הבית עבור מיעוט קטן של דיירים.
אגב המודל הזה פשט את הרגל לחלוטין ומקווה שמדינת ישראל תפסיק להוציא עליו כסף כי זה טכנולוגיה גרועה עם בעיות תשתית רבות ,המשתמשים לא משלמים אבל גם לא מקבלים שירות מהמדינה…. כך שלאחר שלוקחים את הנ”ל בחשבון זה שרות מיותר. זה גם מה שתשמע ממוקד התמיכה של עידן פלוס….שאין להם כמעט שום יכולת לסייע….
שווה ניסיון עם אנטנה פשוטה אבל לא מעבר— בהצלחה

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
171
נקודות
43
לי יש ניסיון שונה ממך :)
התקנתי אנטנה על הגג ואני רואה מעולה, כולל ערוץ 11 ב- HD.
בבנייני דירות התוצאה עשויה להיות טובה מאד עם אנטנה על הגג, לכן ממליץ שלא לרפות לפותח השירשור את הידיים.

אגב שירותי טלוויזיה באינטרנט, סלקום מתקינים בחלק מבנייני המגורים אנטנה כדי לקלוט עידן פלוס ומשלבת בממיר שלה ערוצים באינטרנט עם ערוצים שנקלטים באנטנה.

פותח השירשור,
שווה לדעתי שתבדוק מה המצב בבניין בטרם תקבל החלטה.

בהצלחה

ED1000

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
זה לא ניסיון שונה בכלל . האנטנה כולל ההתקנה כולל מגברים עולה לא מעט ואם יש הסכמה של דיירים אז מצויין אבל ביניין עם 10 קומות ומעלה זה כמה אלפי שקלים כולל תשתית- אז אם הקבלן עשה אותה זה מצויין אבל התקנה באופן פרטי… שווה לעשות חישוב של תמורה לכסף…עם כל ההוצאות שבדרך, חורף , גשמים רוחות וכדומה…
מעולה שזה עובד אצלך וכך גם היה אצלי לפני 8 שנים והלוואי שימשיך אצלך ככה . אלא שהיום לרוב השכנים יש כבר מנוי ותיקון התקלות פשוט לא משתלם. מאות ש”ח לטכנאי בשביל מעט אנשים אז כבר מוסיפים קצת על מנוי האינטרנט ומקבלים איכות טובה פלוס תמיכה

ED1000

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
ואגב סלקום פרטנר והוט כבר מזמן לא מתקינים אנטנה על הגג - כל התוכן מגיע על הסיב גם הם הבינו שחבל על הכאב ראש

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
מודל שלא מחזיק מים , לא משתלם ובעיקר בקושי עובד.
המקרה היחיד שבו זה משתלם הוא אם התמזל מזלך ועם אנטנה קטנה בדירה תצליח לקלוט נקי בכל עונות השנה. אם זה המצב אז אחלה.
רוב המקרים זה אנשים שרוצים בצדק לחסוך שירות טלביזיה בתשלום וכל החורף נאלצים לבלות במשחקים עם האנטנה הביתית.
הקבוצה השנייה זה אלו שיש להם כבר אנטנה על הגג שעובדת ואז אחלה.
הבעייה מתחילה כאשר אין אנטנה על הגג או שיש תקלות באנטנה הזו. במקרה הזה העלות של טכנאי פרטי היא גבוהה וגם לא משתלמת לבניין שבו הרוב מנויים על שירות אחר בתשלום.
אני גיליתי לאחר 8 שנים עם עידן פלוס שהחבילות שמשלבות טלביזיה בסיסית עם אינטרנט יותר משתלמות , בלי התעסקויות מעצבנות עם קליטה, ואיכותיות הרבה יותר וגם בלי הוצאות מיותרות לועד הבית עבור מיעוט קטן של דיירים.
אגב המודל הזה פשט את הרגל לחלוטין ומקווה שמדינת ישראל תפסיק להוציא עליו כסף כי זה טכנולוגיה גרועה עם בעיות תשתית רבות ,המשתמשים לא משלמים אבל גם לא מקבלים שירות מהמדינה…. כך שלאחר שלוקחים את הנ”ל בחשבון זה שרות מיותר. זה גם מה שתשמע ממוקד התמיכה של עידן פלוס….שאין להם כמעט שום יכולת לסייע….
שווה ניסיון עם אנטנה פשוטה אבל לא מעבר— בהצלחה
הניסיון שלי שונה משלך, כבר 9 שנים עם עידן פלוס (כמעט ולא צופה בטלוויזיה).
אכן מידי פעם יש בעיות קליטה, אצלי זה נפתר מידית ע" סריקה מחודשת של הערוצים (השכיחות לאירוע כזה נמוכה לכן כלל לא מטריד).
בכנות, לא רואה צורך לשלם התוכן הירוד המשודר אצל מגוון הספקים בארץ.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור