המון מגברים ועוגת גבינה אחת.

yossie4

אוהב את התחום
מעורבות
177
נקודות
43
אז קודם כל מברוק רן היקר על עוד חוסר התפשרות ושאיפה לטוב ביותר.

אז נתחיל מהעוגה, לשמחתי זכיתי לטעום מעוגת הגבינה הנפלאה הזאת, לא פעם ולא פעמיים. אז בהחלט המלצה חמה לכל חובבי עוגות הגבינה ובכלל לאוהבי איכות.

לעניין ההגברה, לשמחתי זכיתי לשמוע במס׳ סשנים 4 מתוך 7 ההגברות. כפי שצויין חלקם היו מפתיעים לטובה וחלקם קצת פחות.

כפי שצויין, מפתיע לטובה היה ה SPL, שנתן תוצאה לא רחוקה מה CH (לפחות לאוזניי).

לעניין התוצאה הסופית נכון לעכשיו (עם ה CH) שבמבחן התוצאה הסופית אכן נשמע טוב יותר משאר המגברים אז במילה אחת וואו!!

הבמה מטורפת, גודל, תלת מימד אוויר והפרדה בין הכלים, וואו אין מילים.
אני טרם שמעתי במה גדולה ומהנה כל כך.

עוד נקודת זכות למערכת הנפלאה, נוגעת לחלל האזנה והעובדה שהטרינוב עושה עבודה נפלאה, כך שגם בווליום יחסית גבוה וגם בווליום נמוך עדיין המערכת מהנה בצורה פנומנלית.

יש לציין, ודובר בפוסט על ההתאמה הנדרשת בין הפרה לפאוור לעניין הגיין המתאים. ההבדלים הם שמיעים וקריטים לתוצאה הסופית.
הורדה של 1 DB בגיין מהמגבר, תרמה לתוצאה נפלאה (הדגשת המיד, דינאמיות, הפחתת הדומיננטיות של התדרים הנמוכים והפרדה מיטבית יותר).

יש לציין, את הקסם בשילוב של ההגברה עם הזלטון ו הטרינוב המדהימים בעיקר בתדרים הגבוהים. תוצאה נעימה לא מעייפת ולא חורכת את האזניים, ועם זאת, עדיין לא חסר רזולוציה ופירוט.

בהחלט תוצאה ששעות ניתן להאזין בניחותא. איך אומרים, מערכת עם סאונד מאד מאוזן (ורואים זאת גם במדידה שצורפה לפוסט). רמקולים כל כך דומיננטים עם יחידות באס גדולות ובתוספת סאבוופר לא צנוע, לא טריוויאלי לקבל סאונד כל כך מאוזן, השואף לשלימות. ושוב מעבר לאיכות הרכיבים, הטרינוב כנראה תורם את שלו.

מילה אחרונה נוגעת לשילוב הסאב בחלל. כפי שדן ציין,
הסאב לא מורגש ונבלע בתוצאה הסופית. פשוט משתלב עם הזלטון והחדר בצורה אופטימלית. מעבר לאיכות הסאב והרבה בזכות הטרינוב. ועדיין המיד באס/באס נשמע מאוזן ולא נוגס/דומיננטי ע״ח המיד.
בהקשר זה יש לציין את החשיבות של גמישות בגיין של המגבר מה שאפשר ״לפצות״ ולתקן ולהגיע לאיזון מושלם בין התדרים הנמוכים למיד/ווקאל. או במילים של שניצל מיד נשכני גררני דומיננטי שלא נבלע ע״י הסאב והבסים הדומיננטיים של הזלטון.

מברוק רן על התוצאה וחוסר הפשרות. ושורה תחתונה, תוצאה מאלפת.

ואם יש מקום אולי לשיפור (אבל זה עניין של טעם והרגל ולשמחתו של רן, זה פתיר בעזרת הטרינוב), אני אישית אוהב מיד קצת יותר קדמי ופחות Laid back, אבל שוב זה ניואנסים קטנים ועניין של טעם.

מברוק רן ויישר כח על החתירה למושלמות וחוסר פשרה.

במילים אחרות וואו וואו.

נערך לאחרונה ב:

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,091
נקודות
113
תודה יוסי על המילים החמות.

סוף כל סוף מישהו מודה שהוא אכל את העוגה...

רן

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,478
נקודות
113
בעיות עם רן:D
מכיוון שאני ממתין לרכיבים לרמקול שלי אני בינתיים עובד קשה עם פרליסטון לאו דווקא הבכיר ,מנסה לכוון אותו לטעמי ולחדר ,בכל האמצעים העומדים לרשותי , התוצאה דווקא מפתיע אותי ,ואז מגיע רן מויאל הגדול ,אפילו מנסה להתחרות בעוגת גבינה שלו ,
יושב 10 דקות ועושה פרצוף , לבסוף אומר , לא אוהב והולך אחרי 10 דקות אחרי שטעם ביס אחד מהעוגת מוס לפסח שקניתי במיוחד כשרה לפסח ,
ואני מה לעשות ,דווקא מפסוט רצח מהצליל ,יחסית לרמקול כל כך קטן וזול , בעיני נשמע טוב מאוד ,אפילו הבאתי מדן "גרים " שהוא סארימר נפלא ואנלוגי , גם לזה עושה פרצוף ,אני חושב שהוא עומד להכנס לעיתון תחת הכותרת "אודיופיל דקר חבר לתחביב בגלל דעותיו " :(:(,
בכל אופן לא חייבת להיות הסכמה בין חברים , הפרליסטון הזה דינמי בצורה יוצאת דופן , נשמע נהדר , הגרים אנלוגי לגמרי , נכון ,הם לא שלי ,הם של דן נגר שהשאיל לי אותם עד לתיקון הרמקול שלי ,אבל עדיין אני חושב שהתוצאה חריגה בלי איזה מותג יקר ובלי סאב שנראה לי מיותר ברוב המקרים ,
אבל עדיין אוהב מאוד את רן שהוא אודיופיל רציני מאוד למרות חילוקי הדעות ביננו לעיתים.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,478
נקודות
113
ישנו כתב בשם "גף פריטץ" שהחליט שהוא מגיע לצליל זהה מהמערכות היוקרטיות שברשותו עם ציוד הרבה יותר פשוט ,וטוען להצלחה פנומנלית לאו דווקא עם מותגים בטופ , זה דווקא מעניין אותי מאוד !

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
461
נקודות
83
איך הוא עושה זאת עם קרוסים אקטיביים/אקולייזרים למיניהם ....(הבעיה בזה שזה תופס רק בטווח מסויים לא לאורך כל הסקאלה, ו פותח פתח עמוק לנזקים כשאתה יוצא מהטווח) או באמצעים קונבנציונאליים .... מעניין, נשמח לשמוע על דרכי קיצור ...רק לא איזה כבל רשת חדש מהפכני ו/או חירטוטים למיניהם תודה.

נערך לאחרונה ב:

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
בעיות עם רן:D
מכיוון שאני ממתין לרכיבים לרמקול שלי אני בינתיים עובד קשה עם פרליסטון לאו דווקא הבכיר ,מנסה לכוון אותו לטעמי ולחדר ,בכל האמצעים העומדים לרשותי , התוצאה דווקא מפתיע אותי ,ואז מגיע רן מויאל הגדול ,אפילו מנסה להתחרות בעוגת גבינה שלו ,
יושב 10 דקות ועושה פרצוף , לבסוף אומר , לא אוהב והולך אחרי 10 דקות אחרי שטעם ביס אחד מהעוגת מוס לפסח שקניתי במיוחד כשרה לפסח ,
ואני מה לעשות ,דווקא מפסוט רצח מהצליל ,יחסית לרמקול כל כך קטן וזול , בעיני נשמע טוב מאוד ,אפילו הבאתי מדן "גרים " שהוא סארימר נפלא ואנלוגי , גם לזה עושה פרצוף ,אני חושב שהוא עומד להכנס לעיתון תחת הכותרת "אודיופיל דקר חבר לתחביב בגלל דעותיו " :(:(,
בכל אופן לא חייבת להיות הסכמה בין חברים , הפרליסטון הזה דינמי בצורה יוצאת דופן , נשמע נהדר , הגרים אנלוגי לגמרי , נכון ,הם לא שלי ,הם של דן נגר שהשאיל לי אותם עד לתיקון הרמקול שלי ,אבל עדיין אני חושב שהתוצאה חריגה בלי איזה מותג יקר ובלי סאב שנראה לי מיותר ברוב המקרים ,
אבל עדיין אוהב מאוד את רן שהוא אודיופיל רציני מאוד למרות חילוקי הדעות ביננו לעיתים.
עכשיו צריך להחליט למי להאמין .. אמממ רן עורך דין כמדומני ואתה רופא שיניים .. אמממ .. דילמה , נראה לי אלך עם איש החוק הפעם .. יש לי חוויה פחות טובה עם הרופא שיניים שלי ;)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
ישנו כתב בשם "גף פריטץ" שהחליט שהוא מגיע לצליל זהה מהמערכות היוקרטיות שברשותו עם ציוד הרבה יותר פשוט ,וטוען להצלחה פנומנלית לאו דווקא עם מותגים בטופ , זה דווקא מעניין אותי מאוד !

אלדר,
לפריץ במערכת הנוכחית רמקולים Vivid G1 , מגבר 2060 של בולדור, כבלים של Shayunta, דאק של MSB וחדר מדוגם לעילה.
הדבר היחיד ש"עממי" במערכת של פריץ הוא מחשב המוזיקה בו הוא משתמש להזין את הדאק - Macbook Air.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
עכשיו צריך להחליט למי להאמין .. אמממ רן עורך דין כמדומני ואתה רופא שיניים .. אמממ .. דילמה , נראה לי אלך עם איש החוק הפעם .. יש לי חוויה פחות טובה עם הרופא שיניים שלי ;)
אייל,
מבלי לפגוע,
אין דבר כזה שיהיו שני נפוליאונים
באותה סביבה, אלא אם כן אחד מהם תהפוך לג'וזפין.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לעיתים להגדיל במה או פרזנטציה בכלל באה על חשבון המון דברים. למשל, גיטרה אקוסטית היא לא כלי גדול, גם כינור באיזה קאמרית. צריך לשמור על איזון בין הגדול והמרשים למימדים הנכונים והמשכנעים יותר. מערכת צריכה להיות זיקית. לנגן גדול כשצריך וקטן ואינטימי כשצריך.

אין לי ביקורת על מה שאלדר טוען. יכול להיות שהוא שיפר שם מאוד ויכול להיות שהוא שיפר דברים מסוימים אך פגע באחרים שהם בכלל לא מעניינים את רן. כלומר, מה שהוא שיפר יושב בול על סגנון המוסיקה של רן ומה שנפגע הוא כלל לא רלוונטי. אני למשל, שמעתי שם מוסיקה קלאסית והתענגתי. האם עכשיו, אחרי השיפור אתענג? יכול להיות שיותר, יכול להיות שפחות. אבל בהזדמנות אזמין את עצמי שוב לרן ואקשיב. מה שכן, מה ששמעתי היה פשוט נפלא!

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,091
נקודות
113
לעיתים להגדיל במה או פרזנטציה בכלל באה על חשבון המון דברים. למשל, גיטרה אקוסטית היא לא כלי גדול, גם כינור באיזה קאמרית. צריך לשמור על איזון בין הגדול והמרשים למימדים הנכונים והמשכנעים יותר. מערכת צריכה להיות זיקית. לנגן גדול כשצריך וקטן ואינטימי כשצריך.

אין לי ביקורת על מה שאלדר טוען. יכול להיות שהוא שיפר שם מאוד ויכול להיות שהוא שיפר דברים מסוימים אך פגע באחרים שהם בכלל לא מעניינים את רן. כלומר, מה שהוא שיפר יושב בול על סגנון המוסיקה של רן ומה שנפגע הוא כלל לא רלוונטי. אני למשל, שמעתי שם מוסיקה קלאסית והתענגתי. האם עכשיו, אחרי השיפור אתענג? יכול להיות שיותר, יכול להיות שפחות. אבל בהזדמנות אזמין את עצמי שוב לרן ואקשיב. מה שכן, מה ששמעתי היה פשוט נפלא!

לא ממש דרמטי, היות ויש "רק" 29 זיכרונות, זה לא ממש משנה...:)

אלדר מגיע, שומע משהו מסוים, הולך, עוברים לזיכרון אחר.

כל אחד מתחבר לטיונינג וסאונד קצת שונה.

רן

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
461
נקודות
83
כיף לך שאתה יכול להכיל את כל זה, אני אם יש יותר מאפשרות אחת אני לא יושן בלילה.

נערך לאחרונה ב:

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
689
נקודות
113

:p חחח

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
מעניין שאנשים לא חושבים על זה שאם יש אפשרות אחת, למה שדווקא היא תהייה במקרה הטובה ביותר?

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
461
נקודות
83
בשביל השקט הנפשי שזה ככה וזהו. פלאג אנד פליי בלי אופציות ימינה או שמאלה, זה מה שייש ישר לפנים, לא טוב מעיפים ומחליפים עד שבונים את מה שרוצים/עד לתוצאה הרצויה אחרת זה הופך למיטרד שמציק כל יום כל היום.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
בשביל השקט הנפשי שזה ככה וזהו. פלאג אנד פליי בלי אופציות ימינה או שמאלה, זה מה שייש ישר לפנים, לא טוב מעיפים ומחליפים עד שבונים את מה שרוצים/עד לתוצאה הרצויה אחרת זה הופך למיטרד שמציק כל יום כל היום.
חשבת על זה שהמצב שבו מחליפים ומחליפים ובעצם (כמעט?) אף פעם לא מגיעים למצב שלגמרי שלמים איתו זה לכשעצמו גם אינו שקט נפשי? :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור