האם יש יתרונות לקניית מצלמה בחו"ל?

Yestakman

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכולם,
בין עשרות אלפי הישראלים שטסים לדובאי נמנה גם אנוכי, ורציתי לדעת האם כדאי לקנות שם את הציוד (גוף+עדשה) ולחסוך כמה שקלים או שאולי כדאי לי לרכוש בארץ? מהם היתרונות והחסרונות הכרוכים בכך?

תודה רבה על העבודה הנהדרת שאתם עושים כאן!

igall

אוהב את התחום
מעורבות
47
נקודות
28
בוקר טוב
השיקול הראשון שיש לקחת בחשבון זה נושא האחריות
השני הוא האם יש הפרש מחיר גדול המצדיק את הרכישה שם ולא פה
השלישי תמיד עדיף לרכוש בארץ אם אפשר בכדי לעודד את השור המקומי

אישית רכשתי את המצלמה שלי כשעוד היה הפרש מחירים גדול בין ישראל לארה"ב
היום כניראה בגלל הפחתת המיסוי הייתי רוכש בארץ

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אם זה רק בשביל "כמה שקלים", אז לא שווה את הטרחה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אם אפשר להתחיל מהתחלה, איזה מצלמה ועדשה חשבת לרכוש ולאיזה שימוש ?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
בוקר טוב
השיקול הראשון שיש לקחת בחשבון זה נושא האחריות
השני הוא האם יש הפרש מחיר גדול המצדיק את הרכישה שם ולא פה
השלישי תמיד עדיף לרכוש בארץ אם אפשר בכדי לעודד את השור המקומי

אישית רכשתי את המצלמה שלי כשעוד היה הפרש מחירים גדול בין ישראל לארה"ב
היום כניראה בגלל הפחתת המיסוי הייתי רוכש בארץ

לא כל המצלמות נמכרות בארץ, וגם לגבי אחריות יש הרבה סייגים

דבר נוסף, יש פטנט כאן - אם יתמחרו מצלמה בצורה תחרותית יחסית, תשלם סכום כפול על אביזרים - פילטרים, סוללות וכו

אני רוב המצלמות שלי קניתי בחו"ל

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
לא כל המצלמות נמכרות בארץ, וגם לגבי אחריות יש הרבה סייגים

דבר נוסף, יש פטנט כאן - אם יתמחרו מצלמה בצורה תחרותית יחסית, תשלם סכום כפול על אביזרים - פילטרים, סוללות וכו

אני רוב המצלמות שלי קניתי בחו"ל

אתה מדבר על רכישה ממקומות שיש להם אחריות טובה כמו B&H ואמזון, לא באיזה מדינה שמספקת אחריות בין לאומית שלא מכובדת בארץ.

menahem

כתב האתר
מעורבות
359
נקודות
83
משק העסקים הקטנים בדצמבר 2020 עידן קורנה - שרוי באחת משעותיו הקשות. חנויות הצילום הם במגזר הזה ונכון להיום כל שקל שתשאיר במגזר העסקים הקטנים,רוצה לומר,חניות המילום חשוב הרבה מעבר לערכו הנומינלי.

בישראל 2020 אין מכס על מצלמות ועל עדשות. מחירי העדשות בארץ זולים ממחיר אותה עדשה באנגליה,ארה"ב,גרמניה ודנמרק...לא בדקתי בשאר מערב אירופה.

המצלמות,גם הן בטווח הנמוך של המחיר ואם תמיר את מחירן משקלים לדולר/אירו לירה סטרלינג תמצא את אותה התמונה כמו בעניין העדשות.

אבל.

כן יש אבל והוא: יש לא מעט דגמי מצלמות שלא משווקות בישראל ויש,גם,עדשות שקשה או לא ניתן למצוא בארץ.

ועוד אבל: חבל שהעסקים הקטנים שעוסקים בשוק הצילום סבורים ששבת שחורה הוא אור ליום שבת ה-19 ביוני 1946 או אז הטיל השלטון הבריטי עוצר על הישוב היהודי וערך סידרה של פשיטות ומעצרים......

ועד שיוטל עוצר על ידי השלטון הישראלי בישראל רבתי - קנה בארץ!!!
מנחם

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
אתה מדבר על רכישה ממקומות שיש להם אחריות טובה כמו B&H ואמזון, לא באיזה מדינה שמספקת אחריות בין לאומית שלא מכובדת בארץ.

נכון, דברים רציניים יותר אני קניתי מ-B&H בעיקר, או פיזית, עכשיו בימי קורונה קונה דרך האינטרנט מן הסתם - - ממילא אין בארץ מלאי למה שאני צריך.. זה גם לא עניין של מחיר.

אגב, סיפרתי פה פעם. הייתה לי 'תקלה' בעדשה של Canon פעם. במעבדה של קרט ביקשו 1200 שקלים להחליף מנוע (??).. לקחתי איתי לנסיעה לנין יורק, ב-B&H ניקו מגעים ביסודיות.. וויולה! עובד.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור