אתר סרטים מומלצים חדש

אור ממן

חבר מתחיל
מעורבות
2
נקודות
3
היי חברים, בתקופה האחרונה אני עובד על אתר חדש שיספק תוכן במגוון קטגוריות, ביניהם סרטים וסדרות מומלצים.
שם האתר הוא Kicky, והקונספט שבחרתי הוא "בועטים את השעמום" והוא יכלול קטגוריות "בעיטה" נוספות בהמשך כמו: בעיטה אקטואלית, בעיטה מבדרת ובעיטה טעימה.

אני עובד עליו המון ומוסיף כמעט באופן יומיומי תוכן חדש. כרגע, ריכזתי את מיטב הסרטים בכל מיני קטגוריות כמו: אקשן, דרמה, קומדיה, אימה, רומנטיקה, מתח, דוקו, סרטי ילדים, מדע בדיוני, הרפתקאות, סרטי מערבונים, קלאסיקות, סרטים ישראלים, וגם הסרטים הכי טובים לפי שנה החל משנת 2000+.

מה מתוכנן להמשך?
- מערכת דירוג לכל סרט, וגם להוסיף דף יייעודי שיסקור כל סרט.
לבינתיים יש לחלק מהסרטים וגם אפשר להגיב את הביקורת שלכם.
- סדרות מומלצות, דירוגים וסקירות.

לבינתיים,
מוזמנים להיכנס לאתר מהלינק הבא, כרגע יש שם יותר מ-1,000 סרטים מומלצים:):) (שנבחרו באמת בקפידה) https://kicky.co.il/recommended-movies/

אשמח לשמוע אם מצאתם אותו שימושי או בכללי על החוויה שלכם, רעיונות, מה לשפר, לשמר.

נערך לאחרונה ב:

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
ראשית ברצוני לומר לך,
יוזמה ברוכה ומאתגרת,
אני מאמין שציבור רחב
יוכל להינות מהאתר שלך,
רעיון יפה,
עם הזמן נוכל לתת ביקורות
על הרעיון,וננסה לשדרג אותו,
בהצלחה.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
חוץ מ'חלף עם הרוח' (כתבת שהסרטים הם משנת 2000 למה דווקא משנה זו, פוחד שהמילניאלס יברחו מהאתר אם כתוב שם 1964?) אם כך כמעט כל הסרטים שאתה מכנה טובים בכל הזמנים הם משנות ה90 ומעלה, באמת? זה אתר לדעת על סרטי קולנוע? איפה כל הגל החדש האיטלקי, הצרפתי, במאים מופתיים מפולין, צ'כיה, אירן ועוד? איפה 'האזרח קיין', צ'רלי צ'פלין, ג'ון יוסטון, פולנסקי, פיטר גרינאוויי, מה זה?

נערך לאחרונה ב:

אור ממן

חבר מתחיל
מעורבות
2
נקודות
3
ראשית ברצוני לומר לך,
יוזמה ברוכה ומאתגרת,
אני מאמין שציבור רחב
יוכל להינות מהאתר שלך,
רעיון יפה,
עם הזמן נוכל לתת ביקורות
על הרעיון,וננסה לשדרג אותו,
בהצלחה.

תודה רבה על הפרגון, שמח מאוד לשמוע Zariel!

חוץ מ'חלף עם הרוח' (כתבת שהסרטים הם משנת 2000 למה דווקא משנה זו, פוחד שהמילניאלס יברחו מהאתר אם כתוב שם 1964?) אם כך כמעט כל הסרטים שאתה מכנה טובים בכל הזמנים הם משנות ה90 ומעלה, באמת? זה אתר לדעת על סרטי קולנוע? איפה כל הגל החדש האיטלקי, הצרפתי, במאים מופתיים מפולין, צ'כיה, אירן ועוד? איפה 'האזרח קיין', צ'רלי צ'פלין, ג'ון יוסטון, פולנסקי, פיטר גרינאוויי, מה זה?

היי gds, בהחלט פידבק מעניין.
במקרה הזה ניסיתי לתת מענה לסרטים שהם הכי טובים בכל הזמנים על פי מגוון אתרי דירוגים כמו IMDB, ROTTEN TOMATTOS, בשילוב עם הדעה האישית שלי, שאני גם לוקח בחשבון שכשאנשים מחפשים סרטים מומלצים לצפייה, הנחת היסוד שלי היא שרוב האנשים לא ירצו לצפות בסרטים כל כך ישנים. אף על פי, שיש ברשימה הזאת סרטים ישנים כגון: הסנדק (1972) - The Godfather, קן הקוקייה (1975) - One Flew Over the Cuckoo's Nest.

בנוסף, יצרתי באתר קטגוריה של 30 סרטי הקלאסיקה הטובים ביותר, שם יש סרטים מעולים וישנים:
https://kicky.co.il/recommended-movies/classic-movies/
מגיע אפילו לסרטים מ1925! (הפנטום של האופרה)

בנוסף, כן לקחתי את הפידבק שלך ואוסיף בהמשך קטגוריות נוספות של סרטים ישנים יותר.

תודה רבה!

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אני לא הייתי משתמש במושג ישנים כי זה סוג של גילנות ומצמיד תווית מטעה, יש סרטים מופתיים וזהו.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור