בבקשה עזרה - מתלבט בין תיקון או החלפה

HanocH

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלום,
אני חדש בפורום, יש לי שאלה שאני מתלבט בה ואשמח לעזרה:
יש לי רמקולים של GoldenEar (Triton 5) ומגבר של Peachtree (Nova 220SE) ואני מאוד אוהב את הסאונד שלהם...
לצערי הרב מאוד, הם כמעט ולא עבדו 3 שנים בערך (תאומים קטנים), עכשיו עברנו בית וחיברתי אותם חזרה והם לא עובדים כמו שצריך ונדרש תיקון (כי כל מה שאני ניסיתי לא עבד).
השאלה היא האם (ואם כן ממי) לשלוח לתיקון או לבדוק אופציה להחליף לרמקולים מדף (אבל עם באס טוב!)?
מה יהיו העלויות (האם כדאי לתקן?)? והאם יש חנות שתסכים לעשות טרייד אין כלשהו?
תודה רבה מראש על כל התשובות!

למה

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
אני ליפניי הכל הייתי נותן למערכת לעבוד כי ציוד,שעמד כמה שנים מצריך ברייק-אין כמו ציוד חדש ורק אז מסיג מסכנות לגביי המשך הדרך.;) כדאי גם לבדוק מנורות בשלב קדם מגבר כי למיטב זכרוני המגבר היברידי.

נערך לאחרונה ב:

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
אין טעם להחליף בלי להבין את התקלה. ואם אתה אוהב את המערכת אז בכלל. אתה מדבר על מערכת בחמש ספרות, ותיקון עולה בד"כ מאות שקלים.

HanocH

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
תודה רבה על התגובות, יש המלצה על מישהו שיכול לבדוק (ולתקן כמובן) את המערכת באזור הצפון (נהריה, קריות, חיפה)?

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
אין לי נסיון אישי מול האיש, אבל רכשתי מכשיר שעבר שיפוץ ב"מעבדה של דודו" , נראה שעשה עבודה טובה. יושב היכן שהוא בצפון, אולי שווה בירור.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
469
נקודות
63
אין לי נסיון אישי מול האיש, אבל רכשתי מכשיר שעבר שיפוץ ב"מעבדה של דודו" , נראה שעשה עבודה טובה. יושב היכן שהוא בצפון, אולי שווה בירור.
לפני כמה שנים שיפצתי אצלו לקסמן R1050... עשה עבודה טובה.
יושב במושב טל-אל, מגיע גם לחיפה.
רועי

עריכה:
חנוך, אם תפרט מה בדיוק לא עובד ומה ניסית לבדוק, אולי נוכל לעזור, לפחות בהכוונה למה מקולקל

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
גם אני קניתי ממנו טיונר משופץ חבל על הזמן. יושב בצק פוסט בחיפה 3 ימים בשבוע

למה

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
לא רוצה להרוס לכם,אבל לי היה ניסיון לא טוב עם דודו המדובר ליפניי שנים רבות בתיקון מגבר pioneer sa-9800.:בכי:

לני

חבר משקיען
מעורבות
268
נקודות
63
מזל טוב להולדת התאומים

לא הגדרת מה התקלה
יכול להיות שבגלל מעבר הדירה הרמקולים פחות מתאימים לסלון.
ויכול להיות שיש בעיות של אקוסטיקה
ויכול להיות שלא חברת טוב.

בכל מקרה יש הרבה אפשריות
ממליץ בשלב הראשון לשמוע בחדר אחר.
תבדוק אם השינוי בגודל החדר/אקוסטיקה/ חשמל משפיעים.

תשלח תמונה של הסלון.
יתכן והרמקולים לא ממוקמים נכון.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לצערי הרב מאוד, הם כמעט ולא עבדו 3 שנים בערך (תאומים קטנים), עכשיו עברנו בית וחיברתי אותם חזרה והם לא עובדים כמו שצריך ונדרש תיקון (כי כל מה שאני ניסיתי לא עבד).

מה לא טוב בהם? תתאר לנו.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
461
נקודות
83
אני לא הייתי מתקן, לא שווה, אולי מישהו מפה גר קרוב ליידך יעשה בדיקה אם באמת לא טוב,
אם אתה מאיזור הצפון תאמר.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור