שאלה על כבל חשמל

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
יש לי תחושה ששעון החול התהפך עבור אודיוגוד…

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אין בי יהירות כזאת
האם יש סיכוי שיהיה הבדל? קיים אבל קטן
האם זה הרכיב האחרון שהייתי משדרג במערכת?
דפנטלי

שחרר אותי מהדפניטלי והסירייסלי. אני מרגיש שאני מדבר עם ילד מעצבן ומחוצ׳קן עם בעיות זיקפה. יש מילים בעברית כמו בהחלט וברצינות.

אם הוא קיים אבל קטן אז הוא קיים. וזה הזמן לשחרר את הנושא הזה.
לגבי הרכיב האחרון או הראשון שהיית משדרג. זה מעניין לי את האשך בדיון הזה. הדיון הוא על הבדלים ולא על כמה זה משתלם. אתה טוען שאין הבדלים, עכשיו אתה טוען שיש סיכוי אבל קטן. אני מוכן לעשות איתך מבחן כזה כי אני יודע ב-100% שאחריו אני מצלם את ההעברה הבנקאית שלך באתר. ואני לא מדבר איתך על הבחנה ברוב הפעמים, אני מדבר איתך על הבחנה מוחלטת, כשאני תמיד אצביע על הכבל שלי כזה שמנגן.

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
אני אמנם מצטט את ההודעה שלו. אבל אני אעשה לכם סדר. עשיתי טונות של מבחנים עיוורים. תמיד הבחנתי גם כשניסו לבלבל אותי. עשיתי מבחנים עיוורים על מקורות דיגיטלים עם אותו קובץ בדיוק ועל אותו ממיר, על כבלי רמקול וכבלי חשמל. זה היה תמיד עם חברים טובים ומוכרים באתר. הם, אם ירצו, ישתפו בתוצאות.

אבל מבחנים כאלה, עם חברי אתר כמו אלוהי האודיו וכדומה, זה מבחן שהוא חייב להיות בהתערבות בתשלום, חייב להיות או צ׳ק או העברה בנקאית שכותרת העברת התשלום צריכה להיות ״שכר לימוד בנושא כבלים״. אם זה לא מתרחש המבחן מבחינתם לא התקיים. אל תחפש מהזן הזה של החכמולוגים אמינות. ההתערבות יכולה להיות על מאות שקלים או על כמה אלפים (כפי שהצעתי לאלוהי האודיו המדובר).

במידה ואף אחד לא שם כסף על השולחן, והמבחן מצולם בוידאו עם שני עדים אחד מכל צד של הנבחנים והבוחנים, אין טעם בכלל לבצע מבחן שכזה.

ולגביך מר אודיוגד היקר.

ברור שאתה טרול ואני משאיר אותך רק בשביל האקשן. ברגע שאחד ממנהלי האתר (גיא למשל) יגיד לי להסיר את המנוי שלך, אתה תוסר באותה שניה בדיוק. ומדוע? לא בגלל שאתה עושה נזק לתחום עם טענות חסרות בסיס של נסיון, אם כי אתה פשוט מוליך שולל את הגולשים החדשים בשרלטנות מביכה.
כתבתי את זה בעבר ואני כותב את זה גם עכשיו. בפורום הזה הוא לא דמוקרטי. כאן ידברו על מה שמתאים לרוח האתר. אז תהיה עירני למה שמשתחרר לך מהמקלדת. ואגב, כשאני מוחק מנוי מהסיבה של ״פגיעה ברוח האתר״, אני מוחק גם את כל מה שאותו מנוי כתב מהרגע שהוא הצטרף. אז זה בכלל מבאס. כי בעצם כל ההשקעה שלך בחשמל, מחשבה וכתיבה יעלמו כלא היו.

אז מה נישאר?
המבחן היחיד שיפורסם בפורום הזה הוא מבחן אצלי, איתי. אם אתה לא מוכן לשים צ׳ק על מבחן כזה זה מלמד אותי שאתה בעצמך לא בטוח בטענות שלך. שהרי אם זה היה בטוח כמו שאתה מצהיר, יכולת פשוט לבוא אלי, לתת לי להיכשל, לקחת צ׳ק וללכת. אחלה כסף בלי מאמץ. רוצה לבוא לקחת אותו? בוא עם הכבל שעשרה שקלים. אם אתה לא בא, כל מילה שלך על כבלים תקרב את הפתעת החסימה שלך לצמיתות.

מבאס אני. הא?
אם הייתי מצטט את כל הקשקושים המטעים שחלק מהאנשים כאן כותבים היה לוקח לי יומיים רק לצטט אותם.
שלא לדבר על כל המילים היפות שכתבו עליי אישית כשאני בחיים לא ירדתי לפסים אישיים אבל למי אכפת הרי מדובר בכל אחד שהוא לא אני
דבר שני אני לא אוהב את הקטע הזה של אם תעשה x אז יקרה y
רוצה לזרוק אותי אז תזרוק.
אני אמשיך להגיד רק את דעתי ואת תפיסת עולמי
לעולם אף אדם לא יגרום לי להגיד או לא להגיד או לעשות או לא לעשות דבר כלשהו כדי להשאר במקום כלשהו או לא להשאר לא במרחב הוירטואלי ולא במציאות.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אם הייתי מצטט את כל הקשקושים המטעים שחלק מהאנשים כאן כותבים היה לוקח לי יומיים רק לצטט אותם.
שלא לדבר על כל המילים היפות שכתבו עליי אישית כשאני בחיים לא ירדתי לפסים אישיים אבל למי אכפת הרי מדובר בכל אחד שהוא לא אני
דבר שני אני לא אוהב את הקטע הזה של אם תעשה x אז יקרה y
רוצה לזרוק אותי אז תזרוק.
אני אמשיך להגיד רק את דעתי ואת תפיסת עולמי
לעולם אף אדם לא יגרום לי להגיד או לא להגיד או לעשות או לא לעשות דבר כלשהו כדי להשאר במקום כלשהו או לא להשאר לא במרחב הוירטואלי ולא במציאות.

אחלה. אז ביי

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
יש לי תחושה ששעון החול התהפך עבור אודיוגוד…
זה היה הרבה יותר מהיר ממה ששיערתי .
״ותשקוט הארץ 40 שנה או 40 יום, אפילו על שבועיים היינו מתפשרים״…(הגשש החיוור, מתוך ״אף אחד לא קם״)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זה היה הרבה יותר מהיר ממה ששיערתי .
״ותשקוט הארץ 40 שנה או 40 יום, אפילו על שבועיים היינו מתפשרים״…(הגשש החיוור, מתוך ״אף אחד לא קם״)

דווקא התאפקתי הרבה זמן.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
דווקא התאפקתי הרבה זמן.
אתה בהחלט שברת שיא. בעבר זה היה קורה הרבה יותר מהר…
אני התכוונתי שמהרגע שציינתי קודם ששעון החול התחיל לפעול עבורו , לא עבר הרבה זמן עד שזה קרה.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
זה יפתיע אתכם אך דווקא הסכמתי איתו שהמחירים בתחום חזיריים ולא מוצדקים, אבל כך גם רובנו.
שמכשירים יקרים לא תמיד נשמעים יותר טוב מכאלה שעולים חצי מהם, אבל כך גם רובנו.
שהרבה בתחום הכבילה זה טרמפ שתפסו עליו שרלטנים, אבל כך גם רובנו.
לזה שלגישה פיוריסטית יש יתרונות משלה ולא צריך לרוץ ולהשתחוות למולך הטכנולוגיה שלא תמיד משפר לפעמים להיפך, אבל כך גם רובנו.
אבל שזלזל בקבוצה גדולה של אודיופילים שהתברכו ברגישויות שמיעה יחודיות והם חוד החנית שמשפיע על תכנון וייצור אודיו ביתי,
שימוש בטכניקות פסיכולוגיות נלוזות לפזר את שנאתו בצורה מתודית למי שחושב אחרת וגם ליצרנים חמדנים שיש אופן מכובד לעשות כן, עד כאן.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
נמר
קודם כל טוב שפטרנו מהקשקוש הזה.
לקח זמן הפעם.

לצערי יחזור עוד כמה שבועות אולי פחות...בכינוי אחר לא בטוח ש Audio או God יהיו שם תרתי משמע.

אבל כדרך קבע
הטרול הזה ימשיך עם יוזרים נוספים
סיפורים, המצאות ובעיקר הזיות.

ימשיך לעשות מעצמו צחוק והגחכה בלתי נסבלת, ימשיך לטעון ולדקלם את המנטור שעליו נאחז,

בסדר
בינתיים
מאמין שרמת הדיונים תעלה.
ההבדל בין אנשים שחוו, התנסו, ומשתפים לבין טרולים או קהל שלא התנסה בכלום ולא משתף בכלום

ככ בולט ומוקצן

יש פה אולי 10 אנשים שמחזיקים את הפורום הזה.
ובסה"כ חבל
זה מראה רבות על הרצינות והשאפתנות לתחום ובתחום הזה.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
אם הייתי מצטט את כל הקשקושים המטעים שחלק מהאנשים כאן כותבים היה לוקח לי יומיים רק לצטט אותם
להיפך, זה היה לוקח אפס זמן.

ואם הם היו כאלה קשקושים מטעים, איך זה שלא הפרכת אותם מיידית כשהם הועלו? לא הייתה צריכה להיות בעיה גדולה.

אני יודע שאתה לא יכול לענות, אז אני לא מרחיב, אבל פשוט רציתי להצביע על כך שהציטוט הזה עצמו הוא עוד אחד מהקישקושים המטעים שאתה העלית.

שלום ובתקווה שלא להתראות

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
להיפך, זה היה לוקח אפס זמן.

ואם הם היו כאלה קשקושים מטעים, איך זה שלא הפרכת אותם מיידית כשהם הועלו? לא הייתה צריכה להיות בעיה גדולה.

אני יודע שאתה לא יכול לענות, אז אני לא מרחיב, אבל פשוט רציתי להצביע על כך שהציטוט הזה עצמו הוא עוד אחד מהקישקושים המטעים שאתה העלית.

שלום ובתקווה שלא להתראות
וידוא הריגה?
חלאס. נגמר.
עד הגלגול הבא :)
אני דווקא חושב שהוא הוציא ממך ומעוד כמה הרבה פוסטים טובים

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור