איך יראה הסטאפ הבא שלכם

• פותח הנושא Ls77
  • פורסם בתאריך

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
למה צריך שפוליטיקת הזהויות הדפוקה שמרסקת חברות אנושיות שלמות תרסק גם פורום אודיו? אולי תסביר לי GDS מי מעוניין לקרוא דיעות פוליטיות כלשהן בפורום אודיו. אני חובב אודיו וקולנוע ביתי, לכן אני נכנס לכאן כמה פעמים ביום, קורא הכל, לפעמים גם מגיב. למה לי פוליטיקה עכשיו? שרה משינה כבר לפני כשלושים ומשהו שנים, וצדקה בכל מילה

לני

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
63
למה צריך שפוליטיקת הזהויות הדפוקה שמרסקת חברות אנושיות שלמות תרסק גם פורום אודיו? אולי תסביר לי GDS מי מעוניין לקרוא דיעות פוליטיות כלשהן בפורום אודיו. אני חובב אודיו וקולנוע ביתי, לכן אני נכנס לכאן כמה פעמים ביום, קורא הכל, לפעמים גם מגיב. למה לי פוליטיקה עכשיו? שרה משינה כבר לפני כשלושים ומשהו שנים, וצדקה בכל מילה

יש לי חבר בעבודה שטוען שהוא לא פוליטיקאי.
אני אומר לו שכולם פוליטיקאים, פשוט הוא פוליטיקאי גרוע .
פוליטיקה זה ה א' ב' בתקשורת בין אנשים.

התחביב שלנו פוליטי.
כמה שירים נכתבו על פוליטיקה?

שירים על מלחמה, שירים על שלום שירים לשוויון .
באנגלית ואפילו בעברית....

אפילו המשפט הנצחי של משינה "למה לי פוליטיקה עכשיו ?" זאת קריאה פוליטית נגד הפוליטיקה .....

נערך לאחרונה ב:

קודו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
220
נקודות
43
sia 30 4.jpg

זה יהיה ה - allinone אצלי (אני משוחד)

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
צפה בקובץ המצורף 59773

זה יהיה ה - allinone אצלי (אני משוחד)
סליחה על הבורות אבל חוץ מזה שהוא נראה מדהים אני לא מזהה את המכשיר…

קודו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
220
נקודות
43

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
רציתי, אבל ראיתי את הריטייל ויצא לי האוויר:(

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
גאנדי,

הדבר נועד למנוע שאלות שיגיעו מאוחר יותר...
גם חבר הפורום אלדר כתב על המערכות שלו בעבר.
מה יש לך? ,אני מהווה איזה דוגמה שלילית ? עזוב אותי ! אם לא היית כתב האתר היית כבר מזמן שומע את דעתי , בכל אופן לגופו של עניין לדעת המעט חברים שנותרו לי האתר היה נראה אחרת ללא הטיפןס שציינת

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
להזכירך ! בתקופת הסגר בקורונה ,היה שרשור עצום דו פורומי , מעניין מי יזם אותו כשהיינו כלואים בבית .

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
+1 לתוכניות לעבור לרמקולים All in one שכוללים הגברה, קישוריות למקורות סטרימינג, ו RC ..

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
772
נקודות
113
30000 יורו. אין גבול לחזירות של היצרנים. אני מעריך שיכלו "להסתפק" ב15000
אכן, אין גבול... יותר נכון אין להם מצפון

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
+1 לתוכניות לעבור לרמקולים All in one שכוללים הגברה, קישוריות למקורות סטרימינג, ו RC ..
אני לא חושב שיהיו הרבה ברירות אחרות בעתיד, אני לא מדבר על נישת ההרד קור אודיופילים רומנטים. יכול להיות שאפילו נראה דברים כמו: B&W powered by simaudio (Trinov inside)
ובכלל אני חושב שלהתלונן על חזירות במוצרי צריכה אקסקלוסיביים ועל שוארמה בפיתה ב50 שקל זה פאסה, כמו מחאות חברתיות על יוקר המחיה והדיור. או שיש לך או שתעלם בסטטיסטיקה של לא גומרי ת'חודש, אתה לא מעניין אף אחד.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
30000 יורו. אין גבול לחזירות של היצרנים. אני מעריך שיכלו "להסתפק" ב15000
גם אם יכלו, למה שיעשו זאת?

הם לא אירגון פילנטרופי שמטרתו לספק לציבור את הסאונד המיטבי במחיר שווה לכל נפש.
זה ביזנס, שבו הם בוחרים איך לתמחר, ואתה לא יכול להיכנס לכיס שלהם ו/או לקבוע קריטריונים להתנהלותם.

אם הם יתמחרו גבוה מדי, הם יפסידו כסף, ואם הם יתמחרו נמוך מדי הם יפסידו כסף.
ואולי הם מעוניינים ביוקרה יותר מאשר במיצוי המקסימלי של פוטנציאל הרווח?

זה על בסיס take it or leave it, וכל הקיטורים בנושא חסרי שחר.

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
נכון עמיר, אבל רק ציינתי עובדה מדוע ירד לי החשק. בעבר לפחות המחיר הגבוה היה בא לידי ביטוי ברמת בנייה יוצאת דופן-ולא מדובר רק בדופן אלומיניום עבה, אלא גם ברמת הרכיבים. ברור שיש משקל לתכנון ולR&D אבל אתה מקבל מוצר שיחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות. כבר קיבלתי לתיקון מגבר אקזוטי בעלות 5 ספרות בדולר עם קבלים אלקטרוליטים SMD שהיה צורך להחליף עשרות כאלה. גם במוצר הזה ראיתי לא מעט כאלה. אם אתה חזיר לפחות תגבה את זה ברמת מוצר

נערך לאחרונה ב:
  • Like
Reactions: omi

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
נכון עמיר, אבל רק ציינתי עובדה מדוע ירד לי החשק. בעבר לפחות המחיר הגבוה היה בא לידי ביטוי ברמת בנייה יוצאת דופן-ולא מדובר רק בדופן אלומיניום עבה, אלא גם ברמת הרכיבים. ברור שיש משקל לתכנון ולR&D אבל אתה מקבל מוצר שיחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות. כבר קיבלתי לתיקון מגבר אקזוטי בעלות 5 ספרות בדולר עם קבלים אלקטרוליטים SMD שהיה צורך להחליף עשרות כאלה. גם במוצר הזה ראיתי לא מעט כאלה. אם אתה חזיר לפחות תגבה את זה ברמת מוצר
לא משנה מה המחיר, לא משנה מה אתה מגדיר כ"גיבוי", ולא משנה מה זה עושה לחשק שלך. אין קשר ל"חזירות".

הם יכולים לתמחר איך שבא להם, take it or leave it, ואם יש בעיה עם האיכות, זה יבוא לידי ביטוי במוניטין ויפגע להם במכירות, או שלא.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
אם הם יתמחרו גבוה מדי, הם יפסידו כסף, ואם הם יתמחרו נמוך מדי הם יפסידו כסף.
כמובן שזה נכון, זה הרי שוק חופשי. גם שאר הדברים שכתבת נכונים, למעט אולי זה:
כל הקיטורים בנושא חסרי שחר.
ה"קיטורים" הם חלק חשוב בדינמיקה של שוק חופשי (שהיא יותר מאוסף של החלטות רכישה מבודדות). אותה דינמיקה ש"מענישה" את מי שמתמחר גבוה מדי. זה 2022, האון-ליין משחק תפקיד חשוב, וצרכנים מדברים (ומקטרים). בגבולות הטעם הטוב, מותר ורצוי לקטר...
רועי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור