דן נגר == סופר מאסטר

• פותח הנושא AK1
  • פורסם בתאריך

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
אני בטוח שכבר כ-ו-ל-ם כבר קלטו, במידה זו אחרת, שדן נגר מראה באופן עקבי הבנה וניסיון מעמיקים, ללא ספק יותר מרוב או כמעט מכל העוסקים בתחום, ועוד יותר בטח יחסית לשאר הכותבים כאן.

היום זכיתי להכיר את דן באופן אישי, כשהוא בא לבדוק את החדר שלי ואת התנהגות המערכת שלי בתוכו.

כבר זכיתי לראות כמה אקוסטיקאים בפעולה, אבל לא ביעילות כזו, לא בבדיקות ולא בתוצאות.

מהר מאוד הוא עלה על היתרונות של החדר וחסרונותיו, העביר את אחד הסאבים למיקום אחר, ושילב את הרמקולים הקדמיים ואת שני הסאבים כך שכל אחד משלים את מה שהאחרים לא נותנים בגלל ביטולים למיניהם.

הוא גם הצליח לאתר החזרים שאקוסטיקאי אחר התלונן עליהם, אבל לא ידע למקם אותם.

בקיצור, סופר מקצוען, לא רק בתיאוריות ובפורומים, אלא גם במציאות.

גם כל הכבוד, וגם הייה כייף להכיר באופן אישי, אדם שנעים להיות במחיצתו.

אין מילים, חוץ מהערכה ותודה! ❤

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
אחד הפוסטים היפים שעלו כאן בתקופה האחרונה!!

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
יפה.
מעניין.
האם זה שרות שדן מציע במסגרת עיסוקו ?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,476
נקודות
113
13 לייקים לכמה שורות {גם שלי) ?

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
דן בעל ידע אדיר ובחור נחמד מאוד. מומלץ להתייעץ איתו.

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
906
נקודות
113
אחלה פוסט אני נהנה תמיד לראות פוסטים של פרגון :בעד:

arb

אוהב את התחום
מעורבות
103
נקודות
43
בוקר טוב עמיר,

תודה על השיתוף החשוב שעוסק במתן פתרון לאי אלו היבטים אקוסטיים שליליים שמתהווים בחדר האזנה.

פיענוח מדידות החדר והטיפול הפיזי שנעשה בו בהתאמה, לדוגמה במקרה שלך הזזת הסאבים, מחייב ידע עצום ולא פחות חשוב נסיון שנראה שאת שניהם יש לדן.

מעבר לזאת אשמח אם תוכל לשתף אותנו בקצרה מה בסופו של התהליך התקבל.
במילים אחרות כיצד זה בא לידי ביטוי בשימוש במדיה השונה, והאם השיפור ניכר בצורה זהה בדיגיטל ובאנלוג?

מה שחשוב שהתוצאה הסונית שהושגה מבחינתך אכן מספקת, וככל הנראה משמעותית טובה מקודמתה.

שאפו לדן

נערך לאחרונה ב:

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
מסע קידום מעורר הערכה.השאלה עם זה המקום.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
מסע קידום מעורר הערכה.השאלה עם זה המקום.
כל הכבוד על הציניות המזוקקת.

זו פשוט תודה והערכה למי שבאמת מגיע לו.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
בוקר טוב עמיר,

תודה על השיתוף החשוב שעוסק במתן פתרון לאי אלו היבטים אקוסטיים שליליים שמתהווים בחדר האזנה.

פיענוח מדידות החדר והטיפול הפיזי שנעשה בו בהתאמה, לדוגמה במקרה שלך הזזת הסאבים, מחייב ידע עצום ולא פחות חשוב נסיון שנראה שאת שניהם יש לדן.

מעבר לזאת אשמח אם תוכל לשתף אותנו בקצרה מה בסופו של התהליך התקבל.
במילים אחרות כיצד זה בא לידי ביטוי בשימוש במדיה השונה, והאם השיפור ניכר בצורה זהה בדיגיטל ובאנלוג?

מה שחשוב שהתוצאה הסונית שהושגה מבחינתך אכן מספקת ובעיקרמשמעותית טובה מקודמתה.
שאפו לדן
מדובר בתהליך בן כמה שלבים. אשתף בשלבים או בסיום. בכל מקרה, כיוון שהאנלוג והדיגיטל עוברים דרך אותו מסלול שכולל RC, זה משפיע על הכל באותה צורה.

• Like
Reactions: arb

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
כבר זכיתי לראות כמה אקוסטיקאים בפעולה, אבל לא ביעילות כזו, לא בבדיקות ולא בתוצאות
באיזה כלים נעשו הבדיקות,
האם הוא עושה ביקורי בית (בתשלום)
תודה

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
זו לא ציניות.פרט ליבואן של ניים שהוא אבי הציוד שלי שנים רבות לא מכיר אישית אף יבואן או עוסק בתחום.זה באשר לגילוי נאות.מזה זמן לא מועט נשטף האתר בגל סופרלטיבים חסר תקדים בפורום ליבואן ספציפי שמצא דרך די פיקחית ודי מוצלחת יש לציין לארגן לעצמו פרסומת חינם בעזרת כמה חברים מרכזיים פה כל אחד עם האגנדה והמניפולציה שלו.בטוח שהוא מביא ציוד טוב אבל קראתי גגם ביקורות בחול(סטראופייל וכו')ביקורות טובות אבל לא סופרלטיבים כאילו המציא את הגלגל.יש אני בטוח עוד יבואנים שמביאים ציוד לא פחות טוב וכנראה גם יותר טוב ומעולם לא נראה בפורום גל שכזה.תרגיעו בבקשה

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
זו לא ציניות.פרט ליבואן של ניים שהוא אבי הציוד שלי שנים רבות לא מכיר אישית אף יבואן או עוסק בתחום.זה באשר לגילוי נאות.מזה זמן לא מועט נשטף האתר בגל סופרלטיבים חסר תקדים בפורום ליבואן ספציפי שמצא דרך די פיקחית ודי מוצלחת יש לציין לארגן לעצמו פרסומת חינם בעזרת כמה חברים מרכזיים פה כל אחד עם האגנדה והמניפולציה שלו.בטוח שהוא מביא ציוד טוב אבל קראתי גגם ביקורות בחול(סטראופייל וכו')ביקורות טובות אבל לא סופרלטיבים כאילו המציא את הגלגל.יש אני בטוח עוד יבואנים שמביאים ציוד לא פחות טוב וכנראה גם יותר טוב ומעולם לא נראה בפורום גל שכזה.תרגיעו בבקשה
א. לא צריך הרגעות ממך.
ב. לא דיברתי על ציוד שהוא מביא או על ציוד בכלל.
ג. לא הוא טוען ולא אחרים טוענים שהוא המציא גלגלים או כל דבר אחר.
ד. זה לא שהוא מצא לעצמו דרך מניפולטיבית או אחרת. אנשים -- לפחות אני -- נהנים ממה שיש לו לתרום, ואומרים את זה בפה מלא.
ה. תרגיע את עצמך, בבקשה.

נערך לאחרונה ב:

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
אתה צר אופקים באופן מפתיעלגבי אדם ידען שכמותך(אם להסתמך על התגובה האחרונה שלך כמובן)דווקא לא התכוונתי אליך בתגובה שלי.אני לא מכור לשום חומר כולל ניים ומצאת דרך זולה לתקוף אותי במקום להגיב ענינית.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
אתה צר אופקים באופן מפתיעלגבי אדם ידען שכמותך(אם להסתמך על התגובה האחרונה שלך כמובן)דווקא לא התכוונתי אליך בתגובה שלי.אני לא מכור לשום חומר כולל ניים ומצאת דרך זולה לתקוף אותי במקום להגיב ענינית.
אין לי שום יומרות להיות ידען, לא תקפתי אותך אישית, וזה באמת היה זול -- לא עלה לי גרוש.

הגבתי עניינית לגמרי -- ללא התייחסות אישית אליך למעט ענייני ההרגעה -- שלא צריך הרגעות ממך וגם בקשה שתרגיע את עצמך.
את ההתייחסות לניים, שגם הייתה בהכללה ולא אישית, מחקתי.

אתן לך את הקרדיט שלא שמת לב למידת המגעילות והטיפשות של תגובתך המקורית, לפיה:
  • דן הוא אדם מניפולטיבי, שפשוט מצא דרך פיקחית לארגן לעצמו פירסומת חינם על ידי הפעלת אחרים
  • לדעתך, אפשר להפעיל מניפולציות על אנשים כאן -- כולל למשל את @RanMoyal + @שניצל + אותי + עוד כמה -- בלי שהם מרגישים שהם משמשים בובות
  • אותם אנשים גם לא מבינים בנושא, ומפזרים תשבחות מופרזות על ציוד שדן מביא ו/או על דברים שהוא עושה, כשאם הם היו מבינים, הם גם לא היו כל כך משבחים, ואולי בכלל מעדיפים דברים אחרים, ועדיף שמישהו אחר, שמבין קצת יותר מדן, יעשה מדידות וטיפולים אקוסטיים
לא הגזמת טיפה?

חוצמזה, אני גם לא יודע מה קראת בסטראופייל. למשל לגבי Perlisten S7t, כתוב בסטריאופייל דברים כמו:
  • It's rare to find an audio product, let alone a loudspeaker, that is beyond reproach. The S7t is one such loudspeaker
  • Overall, the Perlisten S7t is the best speaker I've heard in this room
  • To say that I was impressed by the Perlisten S7t's measured performance would be an understatement. It typifies excellent loudspeaker engineering
שאולי לא מספיק טובים מבחינתך, אבל אני מניח שעבור רוב הקוראים זה נחשב משביע רצון.

אז התגובה שלי אליך הייתה עדינה יחסית, וכאמור עניינית. אז תירגע בבקשה.

נערך לאחרונה ב:

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
אל תמציא ציטוטים שלא יצאו ממני לא כתבתי שדן הנל הינו אדם מניפולטיבי, שלא כמוך גם לא השתמשתי בביטויים אישיים פוגעניים.מעבר לזה לא מתכוון להתנצח אתך ושומר לך את זכות המילה האחרונה כמו שאתה אוהב

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
אל תמציא ציטוטים שלא יצאו ממני לא כתבתי שדן הנל הינו אדם מניפולטיבי, שלא כמוך גם לא השתמשתי בביטויים אישיים פוגעניים.מעבר לזה לא מתכוון להתנצח אתך ושומר לך את זכות המילה האחרונה כמו שאתה אוהב
זה בהחלט הרושם שהתקבל מדבריך.

למה

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
אני תמיד מתייחס בזהירות רבה לפירסום חיובי או שלילי כלפיי יבואן כזה או אחר,אבל כשבאמת זה בא בצרורות מחברים,שאני מכבד את דעתם,כנירא יש בזה הצדקה ומגיע לדן כל הכבוד על הידע המקצועי והשרות,שהוא מספק.:אצבע מורמת

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור