רמקולים פרויקט חדש

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
מתחיל להראות חתיך בסגנון טאנוי מהסדרות הגבוהות. :אצבע מורמתחשבת כבר עם מה אתה הולך להגביר?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
כל הכבוד! נראה שעשית עבודה מעולה! אם תצטרך עוד טיפים - כיצד לשפר את הרמקולים, או לבנות קרוס-אובר משובח, אני רוצה להכיר בפניכך בחור בשם עוז קול, (מאשדוד), שבנה זוג רמקולים ריצפתיים מדהימים! יש לו ידע טכני עצום לגבי טכנולוגיות והנדסה של רמקולים (ודריוורים), אני משאיר לך את מס' הטלפון שלו במידה ותרצה להעזר בשירותיו: 053-336-8745. בהצלחה!
משפר גם הקרוסים ,היום סגרתי על זה

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
כתבתי אלטקים ולא איטלקים.

איזה הגברות מבין מה שיש לך תפעיל את האלטקים במייטבם,
או שאתה רוצה לנסות קצת הגברות בבית?

יודע שיש לך כמה מקורות שמע, המקור/ות השמע יישאר/ו אותו/ם זה/אלא שבנמצא?

אני חושב על היום שאחרי, שני זוגות בסלון הביתי! סביר להניח שלא תישאר עם אחד מזוגות הרמקולים, איזה לדעתך (ללא התחיבות) ישאר בסוף?
קשה להתחרות באלבדו ,אבל אני הולך להשאר עם שניהם

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
ביקר אצלי סרגי ,רצה לשמוע החדר ,מדובר בבונה הרמקולים וינטג הכי טוב בארץ ,הביע את דעתו שיתכן וכדאי לשים קבלי שמן בקרוס ,אני לא ממש מתלהב מלהחליף את המקוריות של היצור ,אפילו הוא משנות ה80 המוקדמות , מה אתם אומרים ,לשמוע בקולו , טוען שיהיה יותר רך ,כמו כן ממליץ להוסיף סופר טויטר , מה תגידו ,יש המלצות לסופר ?
תרשו לי לעשות פרסומת כי אין דברים כאלה
סרגי -0506413380
דימה - (הבן ) -050673381 (מדבר עברית טוב ,הבן )
תגידו שהפנה אותכם הדוקטור עם האלטק

נערך לאחרונה ב:

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
אלדר, ההודעה מעלה נמחקה ואני בטוח שאתה מבין לבד מדוע. שפה ומילים כאלו לא פה!!
הבנו שיש לך חשבון פתוח עם היבואן. סגור את זה איתו מחוץ לפורום בבקשה. יאללה, חלאס.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אלדר,
השפה שלך מאוד לא יפה, עופר לא עשה לך שום דבר רע ולא חייב לך שום דבר.

לשאלתך, מומלץ שתשתמש בפרוייט שלך:
ab37aedfc3c9c9919f32e1227a673df2.jpg

prestige-gr-supertweeter-rs10820_1014__0050-lpr_2.jpg

Tannoy Prestige Super Tweeter Speaker קצת יקר אבל שווה מאוד, תוכל להשיג במחיר סביר כאן:

או כאן:

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
ביקר אצלי סרגי ,רצה לשמוע החדר ,מדובר בבונה הרמקולים וינטג הכי טוב בארץ ,הביע את דעתו שיתכן וכדאי לשים קבלי שמן בקרוס ,אני לא ממש מתלהב מלהחליף את המקוריות של היצור ,אפילו הוא משנות ה80 המוקדמות , מה אתם אומרים ,לשמוע בקולו , טוען שיהיה יותר רך ,כמו כן ממליץ להוסיף סופר טויטר , מה תגידו ,יש המלצות לסופר ?
סרגי -0506413380
שניצל בוקר טוב
קבלים בני 30, בפרוייקט כזה מושקע? בטח להחליף... שיהיה ברור - אין לי מושג אם ישמע "יותר רך" או משהו אחר כפונקציה של הטכנו' של הקבל. מה שכן - הקרוס יחתך בנקודה שהתכוון המתכנן המקורי ולא איפה שזלג לו לאיטו במשך השנים.
תחשוב גם על הבדלים בין ימין לשמאל שנולדים מההתדרדרות האקראית...
לגבי סופר-טוויטר - לא חראם לערבב סידור קואקסיאלי שהתאמצו ליצר פויינט-סורס? הכי קרוב שתוכל לתקוע אותו זה איזה 30-40 ס"מ מהמרכז של הטוויטר המקורי. מילא הטופ של הגבוהים - כל איזור החפיפה/קרוס של הסופר יקח לך מהפיזור המקורי.

[אם אתה חם על ליצר איזו "אווריריות מרחפת" או משהו בסגנון, כבר עדיף איזה טוויטר קטנצ'יק שיורה אחורה או למעלה, עם אטניואציה "קשה" שישפריץ מעט אנרגיה. אבל האמת, בשביל מה? ובטח לא לפני ששמעת מה יצא...]

רועי

עריכה:
עוד משהו - אתה ביום-יום חי עם מפלץ של סטאפ, סופר דינאמי מכל הבחינות נכון? לדעתי הסיכוי שתפיק הנאה ממשהו קסום אך דל כולסטרול (מבחינת מגבלות כח) כמו האלטקים טמון בהאזנה על הציר של "מתקרב ל-near field". זה בדיוק מה שהסופר טוויטר ישבש

נערך לאחרונה ב:

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
אני מניח שהאופי של הרמקול הזה אלמנט ענק וטוויטר באמצע נוטה לכיוון חום ופחות לכיוון גבוהים = פירוט. הוופר בולע הכל.
סופר טוויטר לפי דעתי יכול לשנות הכל מקצה ל קצה, עם ה טסטססטסטס הדקיקים בסופר גבוהה והבס הענק שמפזר הרמקול יישמע לך אחרת לחלוטין. לא ממליצ לך על טאונשולד במקרה שלך ויש לי 2 זוגות מהם, הם טובים אם חסר לך "טאצ' בגבוהים" אני מניח ש לך חסר קצת יותר מזה ... צריך לנסות משהו יותר רציני. לא ממליץ לך על טאונשולדים כי עם הרמקולים שלך אתה לא תשמע אותם בכלל.

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אלדר, ההודעה מעלה נמחקה ואני בטוח שאתה מבין לבד מדוע. שפה ומילים כאלו לא פה!!
הבנו שיש לך חשבון פתוח עם היבואן. סגור את זה איתו מחוץ לפורום בבקשה. יאללה, חלאס.
מחקתי לבד

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אני מניח שהאופי של הרמקול הזה אלמנט ענק וטוויטר באמצע נוטה לכיוון חום ופחות לכיוון גבוהים = פירוט. הוופר בולע הכל.
סופר טוויטר לפי דעתי יכול לשנות הכל מקצה ל קצה, עם ה טסטססטסטס הדקיקים בסופר גבוהה והבס הענק שמפזר הרמקול יישמע לך אחרת לחלוטין. לא ממליצ לך על טאונשולד במקרה שלך ויש לי 2 זוגות מהם, הם טובים אם חסר לך "טאצ' בגבוהים" אני מניח ש לך חסר קצת יותר מזה ... צריך לנסות משהו יותר רציני. לא ממליץ לך על טאונשולדים כי עם הרמקולים שלך אתה לא תשמע אותם בכלל.
תודה רבה , הטנוי נראה מדליק באמת ,עד שאני לא שומע בעצמי לא מוסיף כלום ,אולי מספיק לי ?בקשר לטאונשנד , לא קונה בטוח -ולא רק בגלל דעתי הידועה לכולם .

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אלדר,
השפה שלך מאוד לא יפה, עופר לא עשה לך שום דבר רע ולא חייב לך שום דבר.

לשאלתך, מומלץ שתשתמש בפרוייט שלך:

Tannoy Prestige Super Tweeter Speaker קצת יקר אבל שווה מאוד, תוכל להשיג במחיר סביר כאן:

או כאן:
מה אני לעשות ,עצבני ,היית יודע הסיפור לא היית מגיב ככה ,תרגישו בנוח למחוק מה שרוצים , או אפילו יותר מזה .......

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
הטנוי צריכים להיות מעולים והם יקרים להחריד(משהו אמר שאם הם עולים ככה אז בטח ובטח...בלה בלה בלה) אגב יש השוואה שמישהו עשה עם סופרטוויטר של רכב והטנוי על סטאפ שלו והם נשמעו זהים יש ביוטיוב משהו בכל אופן ברור שהמחיר שלהם תלוש מהמציאות. אם כבר התחלתה ב diy אולי כדאי לך לשקול אב טיפוס אינטגראלי עם יחידת טוויטר נשלט עם פוטנציונטר ייעודי, אפשר גם עם בורר נוסף של חיתוך יושב צמוד לרמקול או תלוי מאחור בגובה מסויים שתבחר, גם אם לא יבוא לך עליו תוכל תמיד להשתיק אותו(ביוק כמו יחידת סופר טוויטר של טאונשולד לדוגמא). יכול להיות מדליק!

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
הדרייבר תוכנן לעבוד as is, הוספה של סופר טוויטר תשנה את העכבה שרואה המגבר, וגם ככה רובינו לא שומעים מעל 15k, בקיצור לטעמי לא נחוץ העניין. מה שכן לשדרג קבלים בקרוס נראה לי חובה לאחר כל כך הרבה שנים שישב הקבל האומלל בחוסר מעש...

נערך לאחרונה ב:

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
אולי העכבה תשתנה אך אחרי שתנסה עם לא תוכל בלי.
לגבי הקבלים גם אם ישנים, לא אומר שמעשית להחליף אותם ייתן שיפור שמיעתי כלשהו זה שהוא אומלל זה אתה אמרת מה שבטוח פסיכולוגית זה ייתן מענה לסמן על זה וי כחלק מהפרוייקט.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
לגבי הקבלים גם אם ישנים, לא אומר שמעשית להחליף אותם ייתן שיפור שמיעתי כלשהו זה שהוא אומלל זה אתה אמרת מה שבטוח פסיכולוגית זה ייתן מענה לסמן על זה וי כחלק מהפרוייקט.
בנאדם,
מתעסקים פה באיך נשמע ציפוי של רבע מיקרון קריפטונייט על ג'אמפר (לא שמפריע לי חלילה), אבל שינוי של עשרות אחוזים בערך של קבל בפילטר זה "פסיכולוגית"? נפלאות דרכי האודיופיליה...

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
ידוע שקבלים ששוכבים שנים מתישנים ולא מתפקדים כפי שאמורים לתפקד בזמן יצורם. הייתי מחליף לקבל באותו ערך מקורי של מתכנן הקרוס.
אם זוכר נכון, הדרייבר הזה גם ככה מאוד פתוח, לטעמי לא צריך סופר טוויטר.
אבל אלדר ילד גדול, יעשה מה הוא מבין

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
הפרוייקט מתפתח בצורה מאוד מרשימה.
כל הכבוד! גם על החזון וגם על הפדנטיות:כל-הכבוד:

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
סרגי -0506413380
1. להחליף קבלים לאחר 40 שנה זה מאסט, תבדוק דאטה שיט של כל יצרן קבלים ותראה מה אורך החיים.
אם אתה מתעקש אני בטוח שתוכל למצוא בהשאלה בודק קבלים FLUKE שיראה לך באופן חד משמעי מה מצבם.
2.סופר טוויטר ניתן להוסיף רק בשלב התכנון. יש כאלה בשוק שמיועדים להוספה לרמקולים קיימים והם עושים שמות בתפקוד\תכנון המקורי של הקרוסאובר ויוצרים מצג שווא של שיפור בצליל, טאונשנד למשל.
3. קבלי שמן היו מקובלים בעיקר בהגברה קוואד למשל השתמשו בג'נסן, יש להם צליל רך ואנלוגי אבל פריקה יחסית איטית שכנראה אחראית לכך, תחליט לפי טעמך.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
הפורטים לכוון הריצפמ

תמונות מצורפות

• 52AFA837-735A-4AF6-A712-08F9D8DEC409.jpeg
    52AFA837-735A-4AF6-A712-08F9D8DEC409.jpeg
    KB 56.7 · צפיות: 87

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
הדרייברים הללו נועדו להיות מוצבים על במה בתיבות קטנות ולתת צליל בהיר ומפורט ,זה לא מה שאני רוצה ,ולכן בוצע שינוי בקרוס שיעבוד לטעמי , עוד לא הגיעו הביתה (שבוע הבא ) ,ואז נראה .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור