מחשבות למעלה

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
936 בר השגה הוא ברשימה, תודה
הבאתי פעם לבדיקה 926 אחרי שהיו לי מדפיים 906.
נשמעו זוועה בחלל שלי
זה 4 וחצי מטר על 4. פתוח בצד אחד לכיוון המטבח
הבאס נשמע לי כמו פיצוצים בסרט קולנוע.
אם אתה יכול לשמוע בחלל שלך תעשה את זה לפני קנייה

Avshoosh

אוהב את התחום
מעורבות
10
נקודות
8
הבאתי פעם לבדיקה 926 אחרי שהיו לי מדפיים 906.
נשמעו זוועה בחלל שלי
זה 4 וחצי מטר על 4. פתוח בצד אחד לכיוון המטבח
הבאס נשמע לי כמו פיצוצים בסרט קולנוע.
אם אתה יכול לשמוע בחלל שלך תעשה את זה לפני קנייה
בוודאי שאבדוק לפני, אני רק רוצה לשמוע דעות של אנשים מנוסים ממני שעברו את הדרך, כדי לכוון נכון יותר את הקנייה.
תודה

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
המקור הוא פח אשפה. אתה חייב להחליף אותו. אני לא מדבר רק על הדאק. שימוש באופטי של טלויזיה כמקור לדאק זה רע. ספוטיפיי גם ... רע.

חבר קנה מגבר פליניוס משולב, עם מוניטורים שעולים 10K של B&W (טוב נו, בחו"ל חצי, אבל לא משנה, עדין רמקולים לא זבל) ומחובר כמוך. התוצאה:
רעה. רעה. רעה.

ממליץ לך בחום שתשקיע בחזית הדיגיטלית לפני שאתה מתחיל להחליף רמקולים. הסיגנצ'ור הוא לא רע, ואתה יכול להוציא הרבה יותר ממנו.

זה גם הרבה יותר קל - אתה פשוט מביא איזה דאק סטרימר איכותי, מחבר למערכת, שומע עם עושה הבדל, ומחליט אם זה שווה לך.
ברמקולים זה יותר מסובך. וגם יותר מבלבל. למה? כי הרבה יותר קל לשמוע את ההבדלים, אבל בהתאמה גם יותר קשה להבין אם זה צעד הצידה, למעלה או באלכסון.

החלפה של רמקול גם תגרור איתה בסיכוי גבוה החלפה של הגברה. לא הדין הוא במקור.

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
המתכתי של האחד זה המפורט והנייטרלי של האחר
מין הסתם עדיף שישמע אותם עם המערכת שלו אם אפשרי
^ הבחור מדבר שטויות.
מתכתי זה לא ההיפך של מפורט ונייטרלי. מתכתי זה מתכתי.

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
^ הבחור מדבר שטויות.
מתכתי זה לא ההיפך של מפורט ונייטרלי. מתכתי זה מתכתי.
מתנוש חשבתי שאני ברשימת האיגנורוש שלך
מחמיא לי שאתה מגיב לי

אגב אני לא יודע על איזה שטויות אתה מדבר
כי מה שכתבת לא נכון
עובדתית אנשים מוצאים טוויטרים מפורטים יתר על המידה כמתכתיים וצורמים ותנחש מה? רובם גם עשויים ממתכת כלשהי
בגלל זה אנשים מעדיפים טוויטרים soft dome וטקסטיל על מתכת ועל בריליום
זה בייסקלי כל ההבדל בינהם
אתה מערבב את הדברים עם הטונליות הכללית של הרמקול שלא על זה דיברתי אלא רק על הטוויטר והגבוהים
אבל איך אמר אסי כהן? שטויות יפות

נערך לאחרונה ב:

Avshoosh

אוהב את התחום
מעורבות
10
נקודות
8
המקור הוא פח אשפה. אתה חייב להחליף אותו. אני לא מדבר רק על הדאק. שימוש באופטי של טלויזיה כמקור לדאק זה רע. ספוטיפיי גם ... רע.

חבר קנה מגבר פליניוס משולב, עם מוניטורים שעולים 10K של B&W (טוב נו, בחו"ל חצי, אבל לא משנה, עדין רמקולים לא זבל) ומחובר כמוך. התוצאה:
רעה. רעה. רעה.

ממליץ לך בחום שתשקיע בחזית הדיגיטלית לפני שאתה מתחיל להחליף רמקולים. הסיגנצ'ור הוא לא רע, ואתה יכול להוציא הרבה יותר ממנו.

זה גם הרבה יותר קל - אתה פשוט מביא איזה דאק סטרימר איכותי, מחבר למערכת, שומע עם עושה הבדל, ומחליט אם זה שווה לך.
ברמקולים זה יותר מסובך. וגם יותר מבלבל. למה? כי הרבה יותר קל לשמוע את ההבדלים, אבל בהתאמה גם יותר קשה להבין אם זה צעד הצידה, למעלה או באלכסון.

החלפה של רמקול גם תגרור איתה בסיכוי גבוה החלפה של הגברה. לא הדין הוא במקור.
א. תודה על התגובה המפורטת
ב. בהחלט חושד במקור ויודע שהוא פח אשפה, יש לך המלצה על סטרימר משולב דאק איכותי, או ללכת עם העדר ולבדוק את ה- node ?
ג. סיגנצ'ר הוא רמקול מעולה כנראה בין הטובים ביותר שמוראל מייצרת(לדעתי).

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
א. תודה על התגובה המפורטת
ב. בהחלט חושד במקור ויודע שהוא פח אשפה, יש לך המלצה על סטרימר משולב דאק איכותי, או ללכת עם העדר ולבדוק את ה- node ?
ג. סיגנצ'ר הוא רמקול מעולה כנראה בין הטובים ביותר שמוראל מייצרת(לדעתי).
צר לי, לא מבין מספיק במקורות דיגיטליים. אצלי זה מפורק לסטרימר + דאק נפרדים.
הייתי מתחיל מהכי פשוט - חבר מחשב עם USB לדאק שלך באופן זמני ותזרים דרכו בטיידל ולא בספוטיפיי. תראה אם יש הבדל לטובה.

לגבי הסיגנצ'ר, עזוב אותו לדעתי.

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
גם רמקול מעולה
צליל יותר מוזיקלי מהפוקל והטוויטר פחות אגרסיבי
יתאים לך לפי מה שאמרת
אגב הם מייצרים את המוניטורים ה אולפניים בין הטובים בעולם וה dome mid שלהם נחשב להכי טוב בעולם למרות שאני לא בטוח אם זה אותו דרייבר בדיוק בסדרות היותר גבוהות, בכל מקרה יהיה מעולה
Screenshot_20220613-175250_Chrome.jpg

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
כמו שכתב מתנוש המקור-חוליה חלשה. הרמקולים מורל אוקטב סיגנייצר לא מצטיינים במטאל ובכלל ב25מ"ר מתבקש ריצפתי עם תחום תחתון בריא,שיודע להתמודד ללא עזרת סאב. בתקציב שלך אפשר למצוא דברים מעניינים בשוק יד שניה עם קצת מזל והרבה סבלנות. העיקר לא להתקרב לפוקאל,כי פוקאל אמיתי מתחיל מסידרת electra be. הינה דוגמה אחד מאתר יד2:https://www.yad2.co.il/item/dh06ex

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מתנוש חשבתי שאני ברשימת האיגנורוש שלך
מחמיא לי שאתה מגיב לי

אגב אני לא יודע על איזה שטויות אתה מדבר
כי מה שכתבת לא נכון
עובדתית אנשים מוצאים טוויטרים מפורטים יתר על המידה כמתכתיים וצורמים ותנחש מה? רובם גם עשויים ממתכת כלשהי
אתה מערבב את הדברים עם הטונליות הכללית של הרמקול שלא על זה דיברתי אלא רק על הטוויטר והגבוהים
השטויות שאני מדבר עליהן הן שאתה משייך צליל מתכתי לחומר שממנו טוויטר עשוי. כשמערכת בנויה נכון, רוב הרמקולים יכולים להישמע נפלא בלי קשר לחומר שממנו הם עשויים. צריך לדעת לשדך נכון.

בשרשור הזה אני לא מתעלם ממך כי אני לא רוצה שאדם שמתחיל לבנות מערכת יסתמך על השטויות בשקל שלך, שלמדת מאיזה מתקין מערכות רכב.

שנית, אין דבר כזה טוויטר מפורט מדי. "מפורט מדי" = שידוך לא נכון של ציוד. איך אפשר להגיד מפורט מדי? זה כמו להגיד טעים מדי, או אמיתי מדי.
שלישית, רוצה רמקול צורח וצורם? לך תשמע דיינאודיו CONFIDENCE C5 עם מגבר לא נכון. טוויטר הכי יקר של דיינאודיו (איזוטאר), רמקול אלהי. אבל צווח אחושרמוטה אם מביאים לו מגבר לא מספיק חזק או בטונאליות שלא מחמיאה לרמקול. אה, כן, הטוויטר עשוי מבד.

לגבי טונאליות, לא הזכרתי את המילה הזאת והיא לא רלוונטית כאן. אל תכניס לי מילים לפה.

Avshoosh

אוהב את התחום
מעורבות
10
נקודות
8
כמו שכתב מתנוש המקור-חוליה חלשה. הרמקולים מורל אוקטב סיגנייצר לא מצטיינים במטאל ובכלל ב25מ"ר מתבקש ריצפתי עם תחום תחתון בריא,שיודע להתמודד ללא עזרת סאב. בתקציב שלך אפשר למצוא דברים מעניינים בשוק יד שניה עם קצת מזל והרבה סבלנות. העיקר לא להתקרב לפוקאל,כי פוקאל אמיתי מתחיל מסידרת electra be. הינה דוגמה אחד מאתר יד2:https://www.yad2.co.il/item/dh06ex
תודה, אבל הצבע לא עובר את האישה

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
השטויות שאני מדבר עליהן הן שאתה משייך צליל מתכתי לחומר שממנו טוויטר עשוי. כשמערכת בנויה נכון, רוב הרמקולים יכולים להישמע נפלא בלי קשר לחומר שממנו הם עשויים. צריך לדעת לשדך נכון.

בשרשור הזה אני לא מתעלם ממך כי אני לא רוצה שאדם שמתחיל לבנות מערכת יסתמך על השטויות בשקל שלך, שלמדת מאיזה מתקין מערכות רכב.

שנית, אין דבר כזה טוויטר מפורט מדי. "מפורט מדי" = שידוך לא נכון של ציוד. איך אפשר להגיד מפורט מדי? זה כמו להגיד טעים מדי, או אמיתי מדי.
שלישית, רוצה רמקול צורח וצורם? לך תשמע דיינאודיו CONFIDENCE C5 עם מגבר לא נכון. טוויטר הכי יקר של דיינאודיו (איזוטאר), רמקול אלהי. אבל צווח אחושרמוטה אם מביאים לו מגבר לא מספיק חזק או בטונאליות שלא מחמיאה לרמקול. אה, כן, הטוויטר עשוי מבד.

לגבי טונאליות, לא הזכרתי את המילה הזאת והיא לא רלוונטית כאן. אל תכניס לי מילים לפה.
בוא נשמע איזה רמקולים יש לאדון מתנוש שלא למד ממתקין מערכות רכב

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63

מה שכתבת טעות מהיסוד וממש לא נכון

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
מה שכתבת טעות מהיסוד וממש לא נכון
זה נאמר בהקשר של סאונד המתכתי של הטוויטר
שבמקרה הזה הוא גם תרתי משמע כי לרוב טוויטר ממתכת או בריליום נוטה לסאונד יותר מפורט ואין דרך להימנע מזה אבל זה גם שץיכול להתפרש כ"מתכתי" מצד שני soft dome נוטה להיות בעל סאונד יותר מעוגל
האם ניתן לגרום לטוויטר מתכתי להשמע כמו soft dome וההפך? כן, אבל לרוב זה לא יקרה

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,025
נקודות
113

כמה שאתה צודק

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
חושב להתקדם הלאה למרות שאני מבסוט על הסט הקיים, עדיין חסר משהו ואני חושב שאולי זה קשור ברמקולים, אשמח לחוות דעת וסתם דיון כיפי(אם אפשרי).

מגבר m6si
כבילה rocket 11
חשמל isotek evo3 premier
רמקולים מורל אוקטב סיגנצ'ר
סאב svs sb1000
מקור אופטי מטלוויזיה ספוטיפיי לדאק חביב של smsl סנסקריט.
מזנון מרחק מפורטים אחוריים 15 ס"מ

סלון 25 מ"ר מרחק האזנה 3 מטר בערך

רצפתי ? ספנדור,pmc ?
לשנות מקור לאיכותי ?
להשתדרג במדפי ?

אשמח לדעות לכאן ולכאן
כבעלים של סט רמקולים דומה, סלון של 20 מ"ר, מרחק האזנה אקטיבית קצר משמעותית, אני מאד מרוצה למרות שברגיל ההאזנה שלי היא רב ערוצית. הבדל משמעותי בינינו הוא שאני עם הסאבים המקוריים ועם הגברה חזקה משמעותית.

יש סיכוי סביר+ שאתה לא מוציא את המירב מהרמקולים שברשותך. מצד שני אם רמקולים טובים ועם רגישות עדיפה צולים יותר ממקסום הרמקולים שיש לך עכשיו, הכיס כמעט תמיד צודק :)

Avshoosh

אוהב את התחום
מעורבות
10
נקודות
8
כבעלים של סט רמקולים דומה, סלון של 20 מ"ר, מרחק האזנה אקטיבית קצר משמעותית, אני מאד מרוצה למרות שברגיל ההאזנה שלי היא רב ערוצית. הבדל משמעותי בינינו הוא שאני עם הסאבים המקוריים ועם הגברה חזקה משמעותית.

יש סיכוי סביר+ שאתה לא מוציא את המירב מהרמקולים שברשותך. מצד שני אם רמקולים טובים ועם רגישות עדיפה צולים יותר ממקסום הרמקולים שיש לך עכשיו, הכיס כמעט תמיד צודק :)
אלוף אתה, כן אתה עם סט מקורי גם גבוה יותר וגם יותר בס, לגבי הגברה וואללה m6si מספיק לי למחזור חיים הזה ואני מאמין שהוא שולט בהם היטב סהכ האיכות מצוינת פרט לכמה ג'אנרים בעיקר רוק, מה שכן בהחלט חושב לעבור לרצפתי למלא את החלל, בנוסף ולא חשוב פחות יש לי את בעיית המקור שנובעת מחוסר רצינות שרודפת אותי כבר עשור...

אני חושב שעם צמד רמקולים רצפתיים עם פורט קדמי או תיבה סגורה אני יכול לפצות על הקירבה לקיר, לגבי מקור אין לי מושג איפה להתחיל מכור לספוטיפי הירוד...

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אלוף אתה, כן אתה עם סט מקורי גם גבוה יותר וגם יותר בס, לגבי הגברה וואללה m6si מספיק לי למחזור חיים הזה ואני מאמין שהוא שולט בהם היטב סהכ האיכות מצוינת פרט לכמה ג'אנרים בעיקר רוק, מה שכן בהחלט חושב לעבור לרצפתי למלא את החלל, בנוסף ולא חשוב פחות יש לי את בעיית המקור שנובעת מחוסר רצינות שרודפת אותי כבר עשור...

אני חושב שעם צמד רמקולים רצפתיים עם פורט קדמי או תיבה סגורה אני יכול לפצות על הקירבה לקיר, לגבי מקור אין לי מושג איפה להתחיל מכור לספוטיפי הירוד...
מה התקציב? אם אתה חם על להחליף רמקול, שום דבר לא יניא אותך מזה. אבל אולי התקציב מאפשר את שניהם?
לגבי מקור, לדעתי היום יש לא מעט סטרימרים שתומכים גם בספוטיפיי. שמע, אני עם טיידל ולא יכול להגיד לך שחסרה לי מוסיקה, למעט ישראלית.
אתה מכור לספוטיפיי או מכור לממשק שלו מהטלויזיה?

אתה פשוט חייב להכניס לקודקוד שאם תחליף רמקול אתה ככל הנראה תצטרך מתישהו להחליף מגבר. ואתה לא מהבלתי נלאים (כמונו) שיש להם כוח להתעסק עם זה, אני מניח. אתה רוצה לתת מכה, ולגמור את הסאגה. אז אם התקציב מוגבל, הייתי משקיע קודם במקור ואח"כ ברמקולים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור