מבקש המלצה לראש mc highoutput עד 500$

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
תראה ,אני לא יודע איזה מחיר היה אתמול אני לא עוקב אחר מחירי ראשים ווכל מה שיבואן זה או אחר מתמחר.
אני עושה מה שבדיוק כל בר דעת עושה ולדעתי כל יבואן מודע לזה....
רואה את המוצר ומשווה מחירים.
זה מה שעשיתי עכשיו בעקבות הפוסט.
ולכן היה תמוה בעניי כל הויכוח הנ"ל.
ורשמתי לך מה שראיתי היום.
כרגע שני דברים ברורים.א -אם אתה רוצה את הראש הזה ,שווה לקנות אותו כאן.
ב -כל יבואן יודע שאנשים משוים מחירים...
ולטעמי האישי כל מוצר שבארץ מתומחר עד 12.5% יותר ממחיר חול,הייתי מעדיף לקנות כאן.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
אני מדבר בדיוק על מה שצריך כנראה.
הפוסט הזה עשה משהו ומכיוון שהתמחור היה באמת מנופח וזה בלשון המעטה.
היבואן שינה את המחיר היום !
אתמול המחיר היה 2400 שח.
ולראיה בפוסט של מר byrdparis מלפני מספר חודשים הוא מציין שהריטייל של הראש בארץ הוא 2600 שח
http://www.hifimusic.co.il/למכירה:-ראש-Hana-EL-MC-נמכר.-p305075.html#p305075

כל הכבוד חבר !!
ככה בדיוק אנחנו צריכים לעזור אחד לשני.
אסור לתת לכל מיני אנשים שיש להם אינטרס לשמר את המחירים המנופחים לעשות זאת.
אחרי הורדת המיסוי אין שום סיבה שנשלם אפילו שקל יותר מאשר במקומות אחרים !
גם כשיבואן מקומי מבקש ריטייל חו״ל פלוס מע״מ זה מחיר מנופח בטירוף. הוא מקבל מוצר בדרך כלל בחצי מהריטייל.
על מחיר הראש שביקש אודיוזיפ לפני שמיהר והוריד את המחיר אפילו לא כדאי לדבר.
בכל מקום יש מע״מ והריטייל חו״ל כולל כבר את המע״מ, כשהיבואן קונה מחו״ל הוא לא משלם מע״מ. יש מקומות שהמע״מ גבוה יותר מאשר כאן.
אף לקוח בחו״ל גם לא משלם מחיר ריטייל על מוצרים אודיופילים כשאתה מגיע לחנות תמיד יעשו לך הנחה והנחה משמעותית.
בואו נדרוש מחירים הוגנים מספיק עם הניפוח הזה, התחום הזה יקר מספיק גם בלי לגזור קופונים מופרכים.
מחירים הוגנים יהפכו את התחום הזה להרבה יותר פופולרי וגם היבואנים יצאו נשכרים בסופו של דבר.
בעלי האינטרס למיניהם מוזמנים לצלוב אותי בכיף.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
גם כשיבואן מקומי מבקש ריטייל חו״ל פלוס מע״מ זה מחיר מנופח בטירוף. הוא מקבל מוצר בדרך כלל בחצי מהריטייל.
.
אין לי רבע אינטרס ובכל זאת תיקון קטן.
היבואן לא ״מקבל״ מוצר בחצי מהריטייל, הוא קונה אותו. זה לא מתנה לבר מצווה.
זה עסק וכמו כל עסק יש לו עלויות רבות גם בכסף וגם בזמן, ובסוף היום אם נשאר ליבואן רווח ראוי זה בסדר גמור וככה זה צריך להיות. גם אתה (אני מניח) לא עובד בחינם.
לי ולך אין מושג כמה הנחה מהריטייל היבואן מקבל, אבל אנחנו יכולים להשוות לחו״ל.
במוצר עדין כמו ראש, לא הייתי מהסס לשלם יותר ממחיר חול (כמובן לא בהגזמה) בשביל לקבל את האחריות והשרות.
ולגופו של עניין ומבלי להכנס לתחתונים של יבואן זה או אחר, ברור לך שיבואן ארץ ישראלי טיפוסי לא מסוגל בדרך כלל לקבל מחירוני אקספורט כמו של עמיתו האמריקאי (עניין פעוט של גודל שוק) וזאת למרות היותינו אור לגויים ומרכז העולם.
ככה זה בארץ הקודש. באסה.

וכמובן ורדדדדדדדד(ורד)

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
אין לי רבע אינטרס ובכל זאת תיקון קטן.
היבואן לא ״מקבל״ מוצר בחצי מהריטייל, הוא קונה אותו. זה לא מתנה לבר מצווה.
זה עסק וכמו כל עסק יש לו עלויות רבות גם בכסף וגם בזמן, ובסוף היום אם נשאר ליבואן רווח ראוי זה בסדר גמור וככה זה צריך להיות. גם אתה (אני מניח) לא עובד בחינם.
לי ולך אין מושג כמה הנחה מהריטייל היבואן מקבל, אבל אנחנו יכולים להשוות לחו״ל.
במוצר עדין כמו ראש, לא הייתי מהסס לשלם יותר ממחיר חול (כמובן לא בהגזמה) בשביל לקבל את האחריות והשרות.
ולגופו של עניין ומבלי להכנס לתחתונים של יבואן זה או אחר, ברור לך שיבואן ארץ ישראלי טיפוסי לא מסוגל בדרך כלל לקבל מחירוני אקספורט כמו של עמיתו האמריקאי (עניין פעוט של גודל שוק) וזאת למרות היותינו אור לגויים ומרכז העולם.
ככה זה בארץ הקודש. באסה.

וכמובן ורדדדדדדדד(ורד)

מקבל בחצי מחיר קונה בחצי מחיר זו אותה הכוונה.
לכולם יש אינטרס גם לי גם לך, שלי לפעול למען מחירים יותר הוגנים ואולי עוד כמה אינטרסים נוספים שלא עולים על דעתי כרגע.
שלך, יכולים תאורטית להיות, מבלי להכיר אותך, כך שזה לא אישי.
למשל: להגן על ההשקעות היקרות שלך בציוד, תאר לך שהמחירים ירדו ב 50% הרי תפסיד הרבה כסף כשתרצה למכור, אולי קשרת קשרים חבריים עם כמה יבואנים, אולי אתה רוצה להישאר בקבוצה מצומצמת שיכולה להרשות לעצמה את מה שרכשת וכולי. אבל כאמור זה לא אישי, סתם אינטרסים שיכולים להיות לאודיופיל מן השורה.
עכשיו לעניין, אנחנו חייבים להפסיק עם המנהג הביזארי של לדאוג ליבואנים ולהגן על המחירים המנופחים.
זה מופרך לחלוטין, לא נתקלתי בזה באף תחום אחר, בכל תחום הצרכנים דואגים לעצמם. מה קורה כאן ? למה דואגים לאינטרסים של המוכרים ? מה אנחנו מזוכיסטים ?
אסור לנו להסכים יותר לשלם מחירים שהם מעבר למחירי חו״ל, לא ריטייל פלוס מע״מ ולא תרגילים אחרים. אין יותר תירוץ של מיסים גבוהים.
ולא, שוב, ריטייל חו״ל זה לא המחיר שאודיופילים משלמים בחו״ל. כולם מקבלים הנחות ולפעמים מאוד גדולות על הריטייל.
ומי אמר שיבואן בארץ משלם יותר מיבואן גרמני או אמריקאי ? זו הנחה ממש לא מבוססת וגם אם זה קורה בחלק מהמקרים ברור שזה זניח וממילא בארץ יש יבואן אחד שמשרת אוכלוסיה של 9 מליון איש ובמקומות גדולים אתה תקנה דרך חנות מקומית כי לא תוכל להגיע אל היבואן. אז יש כאן עוד מתווך והמחיר מתנפח.
במקום קטן כזה אפשר לקנות תמיד ישירות מהיבואן וזה אמור להיות יותר זול מאשר ללקוח במדינות גדולות, לא יותר יקר.
יבואן שלא יכול לקחת מחירים כמו בכל מקום אחר ולהרוויח יכול להיות שהוא לא מתאים לעיסוק הזה.
זה לא העניין שלנו, אנחנו צרכנים, אנחנו צריכים לדאוג לקבל מחירים כמו לקוחות בכל מקום אחר. זה הכל.
שהיבואנים יעשו את חישובי הכדאיות שלהם ויחליטו מה משתלם לייבא. זו העבודה שלהם.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
מקבל בחצי מחיר קונה בחצי מחיר זו אותה הכוונה.
לכולם יש אינטרס גם לי גם לך, שלי לפעול למען מחירים יותר הוגנים ואולי עוד כמה אינטרסים נוספים שלא עולים על דעתי כרגע.
שלך, יכולים תאורטית להיות, מבלי להכיר אותך, כך שזה לא אישי.
למשל: להגן על ההשקעות היקרות שלך בציוד, תאר לך שהמחירים ירדו ב 50% הרי תפסיד הרבה כסף כשתרצה למכור, אולי קשרת קשרים חבריים עם כמה יבואנים, אולי אתה רוצה להישאר בקבוצה מצומצמת שיכולה להרשות לעצמה את מה שרכשת וכולי. אבל כאמור זה לא אישי, סתם אינטרסים שיכולים להיות לאודיופיל מן השורה.
עכשיו לעניין, אנחנו חייבים להפסיק עם המנהג הביזארי של לדאוג ליבואנים ולהגן על המחירים המנופחים.
זה מופרך לחלוטין, לא נתקלתי בזה באף תחום אחר, בכל תחום הצרכנים דואגים לעצמם. מה קורה כאן ? למה דואגים לאינטרסים של המוכרים ? מה אנחנו מזוכיסטים ?
אסור לנו להסכים יותר לשלם מחירים שהם מעבר למחירי חו״ל, לא ריטייל פלוס מע״מ ולא תרגילים אחרים. אין יותר תירוץ של מיסים גבוהים.
ולא, שוב, ריטייל חו״ל זה לא המחיר שאודיופילים משלמים בחו״ל. כולם מקבלים הנחות ולפעמים מאוד גדולות על הריטייל.
ומי אמר שיבואן בארץ משלם יותר מיבואן גרמני או אמריקאי ? זו הנחה ממש לא מבוססת וגם אם זה קורה בחלק מהמקרים ברור שזה זניח וממילא בארץ יש יבואן אחד שמשרת אוכלוסיה של 9 מליון איש ובמקומות גדולים אתה תקנה דרך חנות מקומית כי לא תוכל להגיע אל היבואן. אז יש כאן עוד מתווך והמחיר מתנפח.
במקום קטן כזה אפשר לקנות תמיד ישירות מהיבואן וזה אמור להיות יותר זול מאשר ללקוח במדינות גדולות, לא יותר יקר.
יבואן שלא יכול לקחת מחירים כמו בכל מקום אחר ולהרוויח יכול להיות שהוא לא מתאים לעיסוק הזה.
זה לא העניין שלנו, אנחנו צרכנים, אנחנו צריכים לדאוג לקבל מחירים כמו לקוחות בכל מקום אחר. זה הכל.
שהיבואנים יעשו את חישובי הכדאיות שלהם ויחליטו מה משתלם לייבא. זו העבודה שלהם.
להגיד שמעניין אותי ״להגן על ההשקעות היקרות שלי בציוד״ זה בערך מופרך כמו להגיד שאתה רוצה להגן על התדמית שלך בעיני עצמך כרובין הוד.
את הציוד קניתי בשביל לשמוע בו ולא כמניה בבורסה.

ולענייננו, היום העולם פתוח וכל אחד יכול להשוות באינטרנט ולקנות איפה שבא לו. אם היבואן המקומי מתמחר ביתר, בין אם יש לו סיבה מוצדקת ובין אם הוא סתם חזיר, זה עניינו בלבד.
אתה ואני נעשה את השיקולים שלנו.
בעיני, מי שקונה ראש בחו״ל כשההפרש למחיר הארץ לא משמעותי או לא קיים, הוא אידיוט.
סתם בשביל שתערב עליך שנתך בלילה ושלא תסבול מנדודי שינה חס וחלילה מתוך מחשבה שהיבואנים השמנמנים עושים כסף רחמנא ליצלן, אני מפנה אותך לשרשור המאוד המעניין ואף עצוב הזה:

http://www.dtown.co.il/forum/threads/מצב-האודיו-בישראל-נכון-ל-2017.46073/

חבל שנתווכח וננסה לחנך, מי שיקר סתם, לא יקנו ממנו. כוחות השוק חזקים מכל נסיונות החינוך למינהם.
בנתיים ממה שאני רואה, כוחות השוק גורמים ליבואנים לסגור את העסקים, טרם קראתי בגלובס על אחד מהם שהנפיק בבורסה.

EREZ100

אוהב את התחום
מעורבות
48
נקודות
28
כל יבואן יכול ורשאי לתמחר לפי הבנתו . לדעתי אין לנו זכות להתערב בשיקולים העסקיים של היבואנים .
אנו כצרכנים צריכים לעשות את החישוב שלנו אם מתאים לנו לקנות אצל היבואן עם כל המשמעויות ( אחריות ,שירות ,התקנה, הדרכה בבחירת המוצר הנכון ,אפשרות שדרוג בעתיד ועוד...).

מניסיוני ,וכן רכשתי לא מעט פריטים אצל מספר יבואנים בארץ ועם מרביתם ניתן להגיע למחיר הוגן .יתרה מזאת לא פעם רכשתי מוצרים בארץ במחיר זול יותר מהמוצע בחו"ל .

המשמעות של מחיר הוגן ששני הצדדים יצאו מרוצים גם אם הקונה שילם יותר מהמחיר הזול ביותר שקיבל באיזה אתר מחו"ל
וגם אם היבואן החליט שמתאים לו לסגור את העיסקה ברווח קטן יותר ממה שתכנן.

דרך אגב ,אני אישית אוהב לקנות בארץ גם בגלל החברות וההיכרות עם חלק מהיבואנים וכן אני מעדיף שיבואן מקומי יביא פרנסה לביתו מאשר לרכוש בחו"ל ...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חברים. במקום לעודד את השוק המקומי אתם רצים לקנות מחו״ל?

עכשיו בואו אגלה לכם סוד. אין יבואן בישראל שלא מוריד מחיר במעמד העסקה (ומוריד משמעותית) ואין לקוח בישראל שלא עושה את כל מה שהוא יכול בשביל להוריד מחיר ליבואן.

המחירים בישראל סופר נוחים, במיוחד היום. ולכן, אני מציע לכם תמיד לדבר עם היבואן הישראלי לפני שאתם מתנפלים על התמחור. בטלפון הכל משתנה.

ואגלה לכם סוד.
כל המוצרים שבהם שירשור התחדשתי באתר הזה, נרכשו הרבה מתחת לריטייל. למה? כי יבואנים בישראל תמיד עושים הנחה.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
276
נקודות
63
סליחה נמר אבל מי מעודד אותנו? זו גישה קצת סוציאלית בשוק קפיטליסטי.

תקרא לי אינטרסנט אבל אני עובד קשה בשביל להרוויח כמה גרושים ואם אני חוסך 400 שקל זו בעיה של השוק המקומי.

וזו חלק מהפואנטה של פורום, לעזור אחד לשני בלי שום אינטרסים.

כל פעם שאני רואה אשכול "אני רוצה לקנות" ומגיבים ש"עוסקים בתחום" ניכנסים לוויכוח כספי, זה ממש לא לעניין.

והדיון הלך סבבה עד שנתתי לינק רכישה שאינו בארץ ..

נערך לאחרונה ב:

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113

עכשיו בואו אגלה לכם סוד. אין יבואן בישראל שלא מוריד מחיר במעמד העסקה (ומוריד משמעותית) ואין לקוח בישראל שלא עושה את כל מה שהוא יכול בשביל להוריד מחיר ליבואן.

המחירים בישראל סופר נוחים, במיוחד היום. ולכן, אני מציע לכם תמיד לדבר עם היבואן הישראלי לפני שאתם מתנפלים על התמחור. בטלפון הכל משתנה.

ואגלה לכם סוד.
כל המוצרים שבהם שירשור התחדשתי באתר הזה, נרכשו הרבה מתחת לריטייל. למה? כי יבואנים בישראל תמיד עושים הנחה.
נמר,
דווקא בנקודה הזאת אני לא בטוח שאני מסכים איתך.
שיטת הבאזר הטורקי, כשיטה, שעליה אמור להיות מבוסס תמחור השוק, היא לא הדרך הנכונה והבריאה.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
נמר,
דווקא בנקודה הזאת אני לא בטוח שאני מסכים איתך.
שיטת הבאזר הטורקי, כשיטה, שעליה אמור להיות מבוסס תמחור השוק, היא לא הדרך הנכונה והבריאה.

מצטרף לדעה שלך, גם אני לא אוהב את שיטת הבזאר הטורקי, כמי שרכש לא מעט ציוד בשנה האחרונה (רובו בארץ וחלקו בחו"ל), אני לא מתווכח עם יבואן על המחיר ויעידו על כך כל היבואנים מהם רכשתי ציוד בשנה האחרונה ולפני כן. כשאני ניגש לשאול למחיר המוצר זה בד"כ לאחר שבדקתי מחיר חו"ל, במידה ולא קיבלתי בארץ מחיר המניח את דעתי המוצר יוזמן מחו"ל, במידה והמחיר בארץ הגיוני (גם אם קצת יותר יקר מחו"ל) אני תמיד שמח להזמין בארץ.

הפעם היחידה שלצערי למרות קבלת מחיר זהה לחו"ל בה לא הזמנתי מהיבואן היתה באחת הרכישות האחרונות, מפיץ קנדי של המוצר עשה עבורי הנחה מיוחדת לסוף השנה מה שהביא באופן ניכר את מחיר המוצר מתחת למה שהיבואן בארץ היה מסוגל ולכן נרכש מחו"ל.

יבואן צריך להרוויח, נקודה. אף אחד לא צריך להיכנס לו לכיס האישי, כל אחד צריך לעשות את החשבון מה המחיר שהוא יכול ומוכן לשלם.
באופן אישי אני יכול לומר שרוב היבואנים בארץ עימם נפגשתי נותנים שירות נהדר ונמצאים עם היד על הדופק לגבי התמחור ועל כך מגיע להם תודות.

נערך לאחרונה ב:

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83

ואגלה לכם סוד.
אישית אני מעדיף לקנות בארץ אפילו שהמחיר גבוה יותר, בנוסף לסיבה שהשרות מקומי וטוב בד"כ , פשוט כשאני רוצה משהו אני בא משלם ומקבל, כמו ילד שאין לו סבלנות לחכות :)
הבעייה שלא תמיד מוצאים בארץ את מה שרוצים...

נערך לאחרונה ב:

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
שתי הערות:

1. מישהו כאן כתב שבחו"ל מקבלים הנחות על אודיו היי אנד. אשמח לקבל המלצות על חנויות כאלה - בשיא הרצינות. בארה"ב, מחיר הריטייל הוא המחיר הסופי. עניין של תרבות עסקית-מסחרית. לא עומדים על המקח ואין הנחות, גם לא תשלומים. מה שכן אפשר למצוא זה מבצעים, בד"כ לקראת סוף שנה כשרוצים לנקות מדפים, או כשיוצא דגם חדש ולחנות נשאר מהישן, או כשחנות מחליטה להפסיק למכור חברה מסויימת. כך גם בגרמניה ואנגליה. לדעתי גם במרבית מדינות אירופה.

2. לאחרונה השוואתי כמה פרטי ציוד לא זול, וממש הופתעתי לגלות שציוד רב נמכר בארץ במחירים נמוכים יותר מחו"ל, כולל מארץ המקור! זה כמובן תלוי ביבואן. תבדקו ותשוו. כמובן שאם אחרי מו"מ המחיר יקר משמעותית מחו"ל שווה לשקול להביא לבד, אבל תופתעו לגלות כמה פעמים זה פשוט לא כך בציוד היי אנד.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
מתי מעט מצליחים לרכוש ציוד היי אנד במחיר שפויי בחו״ל.
ובדרך כלל מדובר על ציוד יד שניה,ולא חדש.
אחד מחברי האתר שעשה זאת נאלץ לטוס למוכר לקחת את הציוד במזוודה.
והתפלל שהמכס בטעות לא יעלה עליו.
ללמדכם טוב שאפשר לרכוש בישראל גם אם המחיר נראה לכם מעט גבוהה.

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
באזר טורקי.

אני חלומו הרטוב של כל סוחר,למה? אני בא מוכן עם פתק ובו שם הפריט מק"ט (אם יש) ומחיר. כל זה אחרי בדיקה במרשתת כשבהשוואה למחיר חו"ל (שלא תמיד זול יותר) חשובה לי חווית הקנייה ואני מוכן לשלם על זה - קצת.

נזקקתי לחצובה. שלא כמנהגי מעמד הקנייה היה יום לפני השימוש והיה "בוער" לרכוש.
כהרגלי באתי עם הפתק המפורסם אך הפעם משהו הקדים אותי ורכש את המוצר שרציתי.

בד"כ בסיטואציה כזו אני דוחה את הסיפוק אבל,כאמור,הפעם לא היה למתי לדחות.

המוכר,שהוזהר בלימט קרי כמה אני מוכן להוציא,אבל גם שם לב שקשה לי לדחות את הסיפוק הציע מוצר חלופי.

המחיר באתר היצרן (בשיקלול לישראל כולל מיסים וגם מע"מ) 1200 ש"ח.
המוצר על המדף בישראל 1150 ש"ח כולל מע"מ.

וכמו שציינתי קודם:חווית הקנייה. במסגרת הזו המוכרן הסתודד עם המחשב שלו (וגם עם המנהל שלו) ויצאתי עם המוצר במחיר של 950 ש"ח - 100 מעל התקציב וחיוך על פני וגם על פני המוכרן.

חווית הקנייה שווה כסף. בזאר טורקי נייט!

ובאותו עניין: אצל זיו וגם אצל הרבה יבואנים אחרים יש חווית קנייה ומי שלא מוכן לשלם על זה (קצת) שיקנה במרשתת,ירוץ למכס לדואר לעמיל המכס - מה שלא יהיה,ישרוף זמן ישלם מיסים ולא פעם יגלה שהמחיר בישראל,אחרי מו"מ (לא באזר...) וחווית הקנייה בישראל היה כדאי יותר. וגם זמן....זה כסף.

מנחם

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43

ואגלה לכם סוד.

זו אמירה משונה כלפינו "לעודד את השוק המקומי". אנחנו צרכנים לא מנהלי לשכת המסחר.
בהחלט אפשר להבין מדוע אתה רוצה לעודד את השוק, כי אתה מחזיק אתר ועושה תערוכות ואתה צריך שהשוק המקומי יהיה כמה שיותר גדול, אבל לקוח לא אמור לעודד את השוק, הוא אמור לקנות היכן שהכי משתלם לו.
לפעמים היכן שהכי זול ולפעמים בשקלול של מחיר ושירות, אם השירות מאוד קריטי למוצר.
בהסתמך על הדוגמא שממנה התחיל הדיון
אף בן אדם הגיוני לא אמור לקנות ראש לפטיפון ב 2400 שח מיבואן מקומי כשבחו"ל זה נמכר ב 1480 שח כדי "לעודד את השוק"
אף אחד מכם לא היה קונה מיבואן במחיר מופקע כזה. המחיר היה מופקע ועובדה שאודיוזיפ מיד שינה באתר את המחיר מ 2400 ל 1900 כשהפוסט כאן עלה. מראש שיהיו מחירים הוגנים ומשתלמים אז לא נידרש לדיונים כאלו.

הבאזר הטורקי שאתם מדברים עליו זה המסחרה במחירים.
אולי באמת הגיע זמן שיהיו בתחום הזה מחירים קבועים ולהפסיק עם המסחרה לפי הפרצוף של הלקוח או לפי כמה הוא פירגן ליבואן בפורומים ואז גם הדיונים בפורומים יהיו יותר ענייניים, אמיתיים ופחות מונעים מאינטרסים וגם נוכל לשקול בצורה טובה יותר היכן אנחנו רוצים לרכוש ולהשוות מחירים בצורה נוחה ויעילה ולקבל החלטות על סמך האוזניים שלנו ולא על סמך איזה יבואן מוכן יותר לחתוך במחיר.
אם היבואנים באמת יציעו מחירים כל כך טובים כפי שאתם מספרים אז זה יעבוד לטובתם כי נראה את זה שחור על גבי לבן ונבחר ביותר מקרים לקנות מהם.
אישית כשאני שואל מחיר בכתב וכותבים לי תתקשר אני לא מתקשר ומוותר על הקניה.
מחיר זה לא דבר סודי ולא צריך להשתנות מלקוח ללקוח.
זה יעזור מאוד שהמחירים יהיו גלויים ואחידים.
המסחרה של השוק הזה גם גורמת לכך לזה שבתוך התחום הקטנטן הזה יש עשרות סוחרי ציוד יד 2 דה לה שמאטה שמנפחים את מחירי הציוד היד 2 ועושים סיבובים על אנשים.
אז:
אחרי ביטול המיסים אם היבואנים רוצים שנקנה בארץ קדימה, שישימו מחירים סופיים באתרים שלהם לכל המוצרים ומספיק עם המסחרה.
אישית, אשמח מאוד לקנות בארץ אם המחיר יהיה זול יותר, או זהה ואפילו במקרים מסויימים בהם השירות מאוד חשוב, גם שכטיפה יותר יקר, אם כי אין שום סיבה לכך.
אם היבואנים לא יעשו את זה, אנשים יתחילו עכשיו לייבא ציוד, במזוודה בנסיעה לחו"ל במשלוחים או בכל דרך. זה ממש לא מסובך אנחנו הרי קונים כל הזמן באינטרנט דברים ולשם העולם הולך ומיום ליום יש דרכים יותר נוחות ויותר זולות לשלוח.

בסופו של דבר, אלו הדברים שישמרו על השוק המקומי ולא כל מיני טיעונים מופרכים למה המחירים בארץ צריכים להיות מנופחים, כשמי שכותב אותם, בעצם מצפה שכשהוא יבוא לקנות, היבואן יזכור איך יצא להגנתו בפורומים, יטה לו חסד וייתן לו מחיר מצוין כמו בחו"ל וילך לגזור את הקופון על הלקוח הבא.
שבת שלום

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
כשמי שכותב אותם, בעצם מצפה שכשהוא יבוא לקנות, היבואן יזכור איך יצא להגנתו בפורומים, יטה לו חסד וייתן לו מחיר מצוין כמו בחו"ל וילך לגזור את הקופון על הלקוח הבא.
בהחלט אפשר להבין מדוע אתה רוצה לעודד את השוק, כי אתה מחזיק אתר ועושה תערוכות ואתה צריך שהשוק המקומי יהיה כמה שיותר גדול,
אני מבין ומכבד את הטיעונים העניינים שהבאת (לא בציטטות אלה) על אף שאני לא מסכים עימם.
אבל, אני ממש לא יכול להבין מדוע אתה לא מסוגל להשאר בדיון הזה ברמת הטיעון הענייני ולמה כל הזמן אתה נגרר לאישי ומחפש רווחים נסתרים ומניעים אישיים, ברמה פרנואידית.

נראה לך שנמר מחפש דרך להגדיל את השוק שלו ולכן כותב את דעתו פה בפורום??? הכל משיקול מסחרי צר שלו???
נראה לך שאני או מישהו אחר כותב את דעתו כי הוא מצפה שעוד מאתיים שנה מישהו יזכור מה כתב בפוסט זניח בפורום ויתן הנחה????
כמו שנהוג לכתוב באינטרנט: חחחחח.

אלה מחשבות הזויות.

מותר להביע דעה שונה כי ככה חושב אותו בנאדם ולא משום סיבה אחרת וזו מטרת הפורום.

לעניין הדוגמא שהבאת - היא דוגמא מספרית בעייתית כי אינה כוללת דמי משלוח ומיסים, מעמ ומכס, הן על המחיר והן על המשלוח.
אם אתה יודע להגיד למוכר בחו״ל beam me up scotty והראש המדובר נוחת אצלך בסלון בתוך שניה כשהוא מותקן כבר על הזרוע, אז שאפו גדול.
אחרת, צריך לשלם למישהו שיביא לך את זה וגם למדינת ישראל כי זה החוק.

נערך לאחרונה ב:

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
ראשית,
אנשים תמיד מדברים מתוך אינטרס.
אף אחד לא מסוגל לנטרל את האינטרס שלו ובודאי לא כאשר אין לו שום סיבה לעשות זאת.
אלא אם כן מדובר בדלאי למה ואגב אם תשאל אותו, גם הוא יגיד לך שגם הוא לא מסוגל לדבר שלא מתוך אינטרס כי הוא כנה.

חלק גדול ממה שאנחנו עושים כאנשים מבוגרים זה לנסות לבודד אינפורמציה מתוך עמדות של דוברים, שהן תמיד ולעולם נגועות באינטרס. בגלל זה אנחנו קוראים מספר עיתונים, מצליבים דעות וכולי.
אני הדגשתי מספר פעמים שזה לא אישי שכן איני מכיר אותך או את האנשים האחרים, הדגשתי שזה תאורטי.
למעט באשר לנמר שאין ספק באשר למניעיו, לא צריך להיתמם, יש לו עסק לנהל וזה לגמרי לגיטימי שהוא ישאף שהתחום יגדל ושכמה שיותר אנשים יקנו בארץ, יציגו בארץ, יפרסמו באתר שלו וכולי.
אין כאן שום פסול בעיני, זה לגמרי לגיטימי אבל לי מותר להצביע על המניעים כדי לטעון טיעון נגדי ענייני.

אגב, מאוד קל לראות שיש כאן אנשים וכמובן הכותבים של האתר, שבאופן עקבי וללא שום חריגות מרימים ליבואן או יבואנים מסויימים כך שזה לא פוסט אחד או שניים או שלושה שקשה לזכור, זה עקבי ונמשך שנים.
מאוד מאוד ברור שיש כאן אינטרסים, מספיק עם ההיתממות, זה גם בסדר גמור להגיד את זה, בפרט כשזה לא אישי ולא מצביעים על אף אחד.

בקיצור, בואו נשתחרר
מספיק כבר עם המזוכיזם, התחום יקר גם כך, מספיק להגן על יבואנים שגובים מחירים מופרזים.
אם מוכר בקפריסין יכול לגבות 1480 שח על הראש של hana גם אודיוזיפ יכול לגבות בדיוק את אותו מחיר !
גם שם יש מע"מ ואולי גם מס קניה ואם אין מס קניה אז בסדר שיקח 100 שח יותר (כי זה המס שהוא משלם על הראש) ולא 1000 שח יותר !!
אתם לא רואים שזה מטורף, מה הויכוח בכלל ? זה 70% יותר ! על מה על הקפה והשיחה ? נו באמת

וזו סתם דוגמא כמובן, זה לא שאודיוזיפ עושה משהו שיבואנים אחרים לא עושים. במקרה נחשפה הדוגמא הזו.

נערך לאחרונה ב:

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
אני רוצה לחשוף בפניך את האינטרס היחידי שיש לי בקריאה וכתיבה בפורום דיטאון:
א. עניין בתחום שאהוב עלי, תחביב שמרגש אותי ויש לי תשוקה אליו ולכן אני שואף להחשף למקסימום הידע בתחום ולתרום את חלקי הצנוע לאחרים, בתורי.
ב. ומעת לעת, גם התקשקשות קלילה בדיונים לא ממש מחייבים, שמהווים לי בריחה לשעה קלה מעמל היומיום והחיים עצמם.
עכשיו, החצי השני של האינטרס שלי כפי שהוסבר לעיל כבר לא קיים יותר בדיון הנוכחי אשר מתחיל להעיק. ולכן, נדמה לי שמיצינו ונשאר בחוסר הסכמה על הכל מכל וכל וגם זה בסדר גמור.
שבת שלום וכדאי לנתק את המערכת, החשמל נופל כל שתי שניות.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
שתי הערות:

1. מישהו כאן כתב שבחו"ל מקבלים הנחות על אודיו היי אנד. אשמח לקבל המלצות על חנויות כאלה - בשיא הרצינות. בארה"ב, מחיר הריטייל הוא המחיר הסופי. עניין של תרבות עסקית-מסחרית. לא עומדים על המקח ואין הנחות, גם לא תשלומים. מה שכן אפשר למצוא זה מבצעים, בד"כ לקראת סוף שנה כשרוצים לנקות מדפים, או כשיוצא דגם חדש ולחנות נשאר מהישן, או כשחנות מחליטה להפסיק למכור חברה מסויימת. כך גם בגרמניה ואנגליה. לדעתי גם במרבית מדינות אירופה.

ברשת זה בד"כ קשה יותר אבל לא בלתי אפשרי, כפי שציינתי החנות נתנה הנחה נוספת בשל סוף השנה.
מניסיון אישי עם יבוא דברים קצת יותר גדולים ויקרים מרכיבי אודיו, במו"מ פנים אל פנים אין שום בעיה לבקש ולקבל הנחות באירופה ובארה"ב, מזומן מדבר שפה אחידה בכל העולם.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
למעט באשר לנמר שאין ספק באשר למניעיו, לא צריך להיתמם, יש לו עסק לנהל וזה לגמרי לגיטימי שהוא ישאף שהתחום יגדל ושכמה שיותר אנשים יקנו בארץ, יציגו בארץ, יפרסמו באתר שלו וכולי.
אין כאן שום פסול בעיני, זה לגמרי לגיטימי אבל לי מותר להצביע על המניעים כדי לטעון טיעון נגדי ענייני.

נראה לך שהאתר הזה זה ביזניס? אם הייתי צריך להתפרנס מהתחום הזה כנראה שהייתי עם קופסאת שימורים מחוץ לבית. :)

אם היית יודע כמה פעמים שמנו אני וליאור כסף מהבית בשביל לתחזק את התחום הזה לא היית חושב לכתוב את זה.

האינטרס שלי הוא שהתחום יצמח בארץ בשביל שאחד כמוך יוכל בכלל לשמוע היי אנד בישראל. מעבר לזה שכיף לי לעשות את זה.ותאמין לי שהאינטרס של רובם כאן, ואתה בתוכם, זה שאני והצוות המעולה שלנו ימשיכו לעשות את מה שהם עושים.

האתר הזה היום הוא היחיד שמקדם את התחום הזה בישראל.

אם הפערים הם גדולים, חו״ל זה הפתרון עד שהיבואן יוריד מחיר. מקובל עלי ולא פעם אני באופן אישי דחפתי יבואנים להוריד מחירים.

לגבי דעתך - ברור שמותר לך להגיד את דעתך. אל תחשוש. :בעד:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור