X-Gene: מקלדת אלחוטית ל- HTPC

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
X-Gene: מקלדת אלחוטית ל- HTPC

שרשור תגובות עבור המאמר: X-Gene: מקלדת אלחוטית ל- HTPC

המקלדת של X-Gene , המיועדת למחשבי מדיה סנטר, מציעה פיתרון משולב של מקלדת ועכבר בצירוף טווח שידור מצויין.

א

אורח

אורח
מישהוא יודע איפה מסיגים את המקלדת ?

מישהוא יודע איפה מסיגים את המקלדת ?

א

אורח

אורח
מרחק שידור

ברצוני לקנות מקלדת ועכבר אלחוטי שאלתי היא עד לאיזה מרחק אני יכול לעבוד איתם
והם יש מקלדת ספציפית שהטווח שלה גדול יותר אשמח לתשובה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לא יצא לי לבדוק עדיין מקלדת עם טווח גדול יותר.
עם זו, הצלחתי להגיע ל- 7 מטר בקו ראייה ישר ופתוח.

א

אור

אורח
המקלדת סבירה (בלבד)

יש לי אותה בערך שנה, לרוב היא קולטת טוב, אבל לא תמיד (יש לה גם ימים רעים)

יש בעיות עם לחיצה על האות פ בעברית, וגם עם נקודה בסוף משפט, גם הסלש הרגיל נמצא בצד שמאל למעלה על האות Q, מוזר.

בשביל הסלון שלי היא דיי טובה, ולא כל כך מתאימה להקלדות ארוכות מאוד (בגלל החסרונות עליהם כתבתי ...) , אבל במחשבה לאחור אולי היית משקיע יותר וקונה לוג'יטק (יקרה משמעותית).

טווח הקליטה שלה טוב, כאשר יש קשר עין או קיר דק היא יכולה לקלוט מטווח של למעלה מ10 מטרים. אם במקומות כאלה משתמשים בה רק בכדי להגביר את הווליום או לעשות play (גם כשאין קשר עין) היא מבצעת את זה בצורה נהדרת. - אני משתמש בה בכדי להעביר שירים במחשב כשאני יושב בשירותים.

הסוללות מספיקות בערך ל3 חודשים.

א

אורח

אורח
אני כבר מיואש מהמקלדת הזאת !!!!!!!!!!!

לפני כ-3 חודשים קניתי את המקלדת ללא כל חשש לאחר כל התגובות המעולות באתר !!!

כבר 3 פעמים המקלדת היתה בתיקון בגלל שהיא לא מגיבה (גם לאחר לחיצה ארוכה על המשדר עד להיבהוב + FNּID)

3 פעמים בחודשיים התשובה של המעבדה "סונכרן - זה לא תקלה"

מה זה ... לא תקלה ? אם יצא מסנכרון יש סיבה !!!

אם זה קורה 3 פעמים זה אומר שהמקלדת היתה כחודש בממוצע לא אצלי בבית ולא נהיניתי ממננה ...

אם זה לא תקלה , מה היא תקלה ?

כבר בפעם השנייה דרשתי מקלדת חדשה במקום (לא את הכסף חזרה) ונהניתי שזה לא תקלה זה רק סנכרון .

עכשיו זו הפעם הרביעית שאני חווה את אותה תקלה .... לי נמאס ... אולי למישהו יש פתרון קסמים ?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור