Townshend Seismic Bars המודל החדש

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
רציתי לשתף בקצרה התרשמות מרכיב משלים המשמעותי ביותר שנכנס אלי הביתה אי פעם, כולל כבלים, אקוסטיקה וכל דבר שהוא.
זה דגם חדש של אותם seismic bars שעומדים מתחת לרמקולים ומבודדים את גלי הקול באמצעות המרה שלהם לאנרגיה מכנית של תנועה בלתי נראית. (אני מקווה שאני מתאר את זה נכון)
אם נוגעים ברמקול, אז מרגישים 90 ק"ג מתנדנדים במגע של קצה הציפורן כאילו היו עשויים קלקר.
רמת הבנייה שלהם נראית ומרגישה קיצונית באיכותה ובחוזקה.
בגדול מה ששמעתי אצלי: שיפור משמעותי של ההפרדה בין צלילים בתדרים שונים ובכלל, אימאג' במה יותר צלול וברור.
שיפור בנקיון ושקט, תחום תחתון מוגדר יותר. אצלי השיפורים האלו בהפרדת הצלילים שיפרו מיקרודינמיקה ויצרו תחושה מדומה שההגברה מהירה יותר ומגיבה טוב יותר למוסיקה אינטנסיבית ומעברים מהירים.
לדברי הבעלים של החברה, אני הלקוח הראשון שקיבל את המודל החדש של ה bars המשופרים האלו, אז אני הרגשתי צורך לחלוק את רשמיי..
בעיני באמת מוצר משמעותי.

unnamed2.jpg

תמונות מצורפות

• unnamed2.jpg
    unnamed2.jpg
    KB 135.4 · צפיות: 60

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
908
נקודות
113
אהוד נהנתי לקרוא את ההתרשמות שלך ותתחדש :בעד:

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
איזה רמקולים יש לך שם?

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
איזה רמקולים יש לך שם?
אלו רמקולים שבנו סרגיי מחולון (והבן שלו) שבזמנו צחי סיפר על הביקור אצלו וההאזנה לרמקולים האלו.
לגבי המחיר של ה seismic bars אני לא ממש יודע לומר. קניתי מהם כמה דברים כשהייתי בלונדון ועשו מחיר על הכל. הבנתי מהם שהריטייל יהיה בערך 2000 פאונד, אבל אני מאמין שזה יהיה פחות

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
איך הרמקול ??!!
בעני אחד הדברים נמיוחדים ששמעתי
תעלה תמונה

web

חבר משקיען
מעורבות
488
נקודות
63
שאלה ברשותך
אם הרמקול מרגיש כמו נוצה כשנוגעים בו,
זה לא נוגד את כל עיניין המסה של רמקול שמתנגד לתזוזה העדינה של הדרייברים?
העיקרון זה לא ״לקבע את הרמקול״ כדי שלא יזוז דווקא?
תודה

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
שאלה ברשותך
תודה
אני רק מאזין ומשתמש לא יכול להסביר את העקרונות ההנדסיים.
אבל אני יכול להוסיף אם זה עוזר רק שהם בנויים באופן כזה שאכן אפשר להזיז את הרמקולים עם נגיעה עדינה עם האצבע, אבל גם בווליום גבוה מאוד לא ראיתי שום תנועה של הרמקול.
אני מניח שכיוון התנועה של הממברנות המנוגד לכיוון של המשככים ולכן לא גורם לרמקול לנוע ובוודאי גורמים נוספים.
למיטב ידיעתי תפקיד המסה של הרמקול קשור בעיקר ברזוננס ובשיקולים אקוסטיים, יש גם רמקולים קלים מאוד של חברות רציניות, ממברנות הן מאוד קלות ובסה"כ דוחפות קצת אוויר, לא נראה לי שצריך משקל גבוה בשביל זה.
בכל אופן, הקנייה שלי היתה על בסיס האזנה לא על בסיס הבנה עמוקה של העקרונות ההנדסיים..

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
שאלה ברשותך
תודה

היו לי את הדור הקודם של ה"בארס" האלה ולאחר הוואו הראשוני שהחזיק מעמד כמה שבועות התברר שמה שכתבת נכון.
ממברנה זזה בפתאומיות קדימה ולפי החוק השלישי של ניוטון התיבה הצפה נעה בכיוון הנגדי דבר שפגע בטיימינג בעיקר של הבאס.

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
היו לי את הדור הקודם של ה"בארס" האלה ולאחר הוואו הראשוני שהחזיק מעמד כמה שבועות התברר שמה שכתבת נכון.
ממברנה זזה בפתאומיות קדימה ולפי החוק השלישי של ניוטון התיבה הצפה נעה בכיוון הנגדי דבר שפגע בטיימינג בעיקר של הבאס.
אני יכול להעיד ממקור ראשון, שזה ממש לא נכון לגבי ה bars האלו.
התיבה לא זזה אחורה או קדימה אפילו חלקיק מ״מ, בדקתי היטב גם עם מוסיקה שהתחום התחתון בה דומיננטי מאוד מהיר וגם איטי ובווליום גבוה מאוד ולא חשוב עד כמה גדולה או מהירה היתה התנועה של הממברנה, לא היתה. שום תנועה קדימה או אחורה של התיבה.
אני לא יודע מה היה בדור הראשון, כאן אין זכר למה שנכתב מעלי.
כתבי אודיו רציניים ומנוסים מאוד הקשיבו למשטחים עם ה pods האלו ואפשר לראות מה הם כותבים:
http://www.townshendaudio.com/hi-fi...ismic-isolation-bars-for-speakers-subwoofers/

נערך לאחרונה ב:

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
עוד דעה..
מהאזנה לכמה מוצרי שיכוך שלהם בהדגמות אקטיביות בחו"ל, כולל הדגם הקודם של ה"בארס" שבהן נוגן עם ובלי.
לא מכיר מוצר שעושה שיפור סוני יותר טוב.
ממש לא פגיעה בטיימינג, בדיוק להיפך !! שיפור ההפרדה והטיימינג בכל התדרים, בס מוגדר בהרבה, צלילות, נקיון.
לא צריך להיות מרוכזים וגם לא לשמוע מוסיקה שמכירים, זה לא כמו השוואה בין כבלי חשמל או אינטרקונקטים
מדובר על הבדלים דרמטיים מאוד בשימוש בפלטות המשככות לרמקולים והבארס.
אף פעם לא שמעתי הבדלים כאלו דרמטיים ממוצרים שהם לא מגבר, מקור או רמקולים.
לא היה שם אפילו מאזין אחד שחשב אחרת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור