-Toshiba 42XV550 וקצת צרכנות נבונה...

ericson

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם, וראשית כל תודה על האתר, הפורומים , המקצועיות והרוח הטובה.
זו הודעתי הראשונה ואני מקווה אולי אף לתרום בהמשך לפחות כמו שנעזרתי כאן.

יש לי שאלה קצת צרכנית, אז לא אנקוב במחירים או בשמות סוחרים.

ובכן, לעניינים:

לאחר אינספור התחבטויות, בחרתי לרכוש מסך 42XV550 מבית טושיבה 1080P, וכל ה"גשעפט". לדעתי הוא נותן תמורה נאה ביותר לכסף.

לאחר סקר שווקים מקיף (מדי) מצאתי שקיים פער משמעותי של 700 ש"ח בין רשת חשמל גדולה לבין סוחר (שגם כן בעל מספר חנויות) לטובת הסוחר, כמובן. יצויין גם, שהרשת עובדת רק עם יבואנים רשמיים. כמו כן, החלטתי בליבי שלא להתפשר על היבואן המקורי, ניופאן.

הסוחר הצהיר (פעם בטלפון ופעם פנים מול פנים) שהמוצר ברשותו -XV500 ולא XV550 הוא באחריות ניופאן.
וכשעימתתי את המוכר בחנות הרשת הגדולה עם המידע (וגם עם המחיר), הוא הדגיש כי "אין מצב" וזה לא הדגם של ניופאן ואין הם מייבאים אותו (אלא רק את ה550, שההבדל ביניהם באמת זניח) בנוסף הוא התקשר לסוכן של ניופאן ואישש את המידע.

שאלותי:

1. האם יכול להיות שהסוחר (המאוד פופולרי בשוק, יש לציין) מבלף? האם הוא יכול לזייף אחריות של היבואן הרשמי? והאם זה לא מאוד מסוכן עבורו להשתמש בשם היבואן הרשמי כפרסום שקרי?

2. האם אפשרי לקחת את המספר הסידורי של המכשיר במקום המכירה ולבדוק מול ניופאן שהם מכירים בו? האם זו זכותי כצרכן או שמא יעיפו אותי לאלפי עזאזלים? איך אני יכול להיות בטוח באופן אחר?

3. כל דעה, המלצה או נאצה בקשר לדגם עצמו - תתקבל בברכה וגיל.

רוב תודות,

א.:cool:

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ברוך הבא,

לדעתי, הכי טוב, להתקשר במעמד הקניה אל ניופאן ולוודא מולם שזה מסך עם אחריות מקורית.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור