Topping

rainbird

אוהב את התחום
מעורבות
32
נקודות
28
הי

אשמח לדעת אם יש בקהל מישהו שהתנסההעם ממירים של Topping דגמים E50 או D10s או של החברה המקבילה SMSL.
הבנתי מהביקורות עליהם שמדובר בתמורה מצוינת לעלות שלהם. השאלה האם ניתן לחיות איתם בשלום עם מערכת שעולה 40K או שחבל על הזמן והכסף.

תכלס טכנולוגית הם עולים על ממירים מלפני עשר שנים. גם כאלה מחברות ידועות (הגל למשל). השאלה האם מישהו השווה ויכול להביע דעה?

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
אני עם שני DX3pro כמגברי אזניות (בבית ובעבודה) ומרוצה להחליא.
אם אתה מסוגל להאזין לבחור הזה יותר מחמש דקות ברצף (לא כולם מסוגלים), תקבל סקירה של כמה מוצרים שלהם.

E50:

D10s:

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
הביקורות שאתה קורא הן מ-asr ולא אומרות כלום.

במהלך השעמום בסגרים ניסיתי את הe30 וה10s, גם על מערכות כבדות. בזבוז כסף. חד משמעית.

עדיף לרכוש דאק משומש בן עשור שנבנה היטב, מאשר הטופינג שאותם ניסיתי.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
גם אני בדקתי כמה מהמוצרים שלהם.
אין לי בעיה עם מוצרים סינים אבל זה זבל.

rainbird

אוהב את התחום
מעורבות
32
נקודות
28
קניתי ממישהו בחו"ל Denafrips Ares II מחכה שיגיע.
מאמין שלא אתאכזב

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
הם נשמעים טוב, אפילו מפתיעים בצליל, אבל הבעיה היא שהם סוג של "דרדלה" כלומר מרגישים זול מכל הבחינות ולכן זה מבאס, מבחינת איכות בניה/מראה הם מרגישים זול מאוד, בוא נאמר שהם ממש לא עשויים היטב, נשמעים טוב כן אבל כל השאר ממש לא.

rainbird

אוהב את התחום
מעורבות
32
נקודות
28
משה, התכוונת לטופינג או לדנהפריפס?
איכות הסאונד זה הפרמטר שהכי חשוב לי. גימור פחות. אני בכל מקרה מסתיר אותו בתוך השידה :)

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
SMSL
אם כך אני חושב שאתה מאוד תהנה ממנו.
תתחדש ותהנה.

orshay

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
קניתי ממישהו בחו"ל Denafrips Ares II מחכה שיגיע.
מאמין שלא אתאכזב
אהלן, מאמין שכבר קיבלת את ה-Denafrips Ares II. יכול לשתף אחרי שנתיים, איך החוויה?
תודה מראש

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אני עם שני DX3pro כמגברי אזניות (בבית ובעבודה) ומרוצה להחליא.
אם אתה מסוגל להאזין לבחור הזה יותר מחמש דקות ברצף (לא כולם מסוגלים), תקבל סקירה של כמה מוצרים שלהם.

E50:

D10s:
ריינבירד, אני אוהב את ענן, הוא בחור מדהים ומתוק ואני גם מתגעגע אליו. אבל אל תקשיב לו לשום דבר שנוגע לסאונד, אין לו מושג על מה הוא מדבר.
הוא גיק טכנולוגי חמוד שיכול ללמד אותי את כל מה ששכח כבר, אבל עם אוזניים של איש הפח.

לי באופן אישי מה שמפריע עם המותגים האלה הם שהם מיועדים למאונני פורומים / אינטרנט במקרה הרע, או מאונני אוזניות במקרה הטוב. קשה מאד לקבל חוו"ד שאפשר לסמוך עליה.
יש לי חבר כזה. מגבש את דעתו על מוצרים על פי מה שהוא קורא באינטרנט. הזיה. עבורי באופן אישי זאת תהיה סיבה לא להתקרב למותגים האלה. יש מספיק אחרים שאין איתם את הבעיה הזאת, בייחוד כשאתה מגיע לאלפי שקלים ומעלה

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
ריינבירד, אני אוהב את ענן, הוא בחור מדהים ומתוק ואני גם מתגעגע אליו. אבל אל תקשיב לו לשום דבר שנוגע לסאונד, אין לו מושג על מה הוא מדבר.
הוא גיק טכנולוגי חמוד שיכול ללמד אותי את כל מה ששכח כבר, אבל עם אוזניים של איש הפח.

לי באופן אישי מה שמפריע עם המותגים האלה הם שהם מיועדים למאונני פורומים / אינטרנט במקרה הרע, או מאונני אוזניות במקרה הטוב. קשה מאד לקבל חוו"ד שאפשר לסמוך עליה.
יש לי חבר כזה. מגבש את דעתו על מוצרים על פי מה שהוא קורא באינטרנט. הזיה. עבורי באופן אישי זאת תהיה סיבה לא להתקרב למותגים האלה. יש מספיק אחרים שאין איתם את הבעיה הזאת, בייחוד כשאתה מגיע לאלפי שקלים ומעלה

אתה תקנה מוצר שאין שום אזכור עליו ברשת?
שאתה לא יודע מי הבעלים, מי המתכנן, מה התמיכה, כמה המוצר אמין, ..?

פורומים זה חשוב IMHO

rainbird

אוהב את התחום
מעורבות
32
נקודות
28
לא יודע לגבי Topping אבל Denafrips חברה מכובדת עם מוצרים שזוכים בתהודה רבה בקרה אודיופילים.
הממיר שברשותי (דגם Pontus II) יכול להתמודד בהצלחה גם עם ממירים שעולים 20K למרות שהוא עולה חצי מזה.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אתה תקנה מוצר שאין שום אזכור עליו ברשת?
שאתה לא יודע מי הבעלים, מי המתכנן, מה התמיכה, כמה המוצר אמין, ..?

פורומים זה חשוב IMHO
אתה כמו אשתי. או הכל או לא כלום. או שחור או לבן.
לגבי בעלים, תיכנון ותמיכה זה יהיה עדיפות שניה רחוקה לאחר שאשמע את המוצר. אני לא מודאג מתקלות באלקטרוניקה שאין בה חלקים נעים.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אתה כמו אשתי. או הכל או לא כלום. או שחור או לבן.
לגבי בעלים, תיכנון ותמיכה זה יהיה עדיפות שניה רחוקה לאחר שאשמע את המוצר. אני לא מודאג מתקלות באלקטרוניקה שאין בה חלקים נעים.

:)

אני מבין אותך, לפחות אצלי עד שאתה מגיע להאזנה שזה לא טריוויאלי בארצנו.. או שאין את הדגם או שלא זמין.. אתה הולך לאינטרנט. אני כלומר.. אתה אני לא יודע.

אתה לא מתלהב משום דבר חוץ מסאונד?
איך הגעת ל-totaldac?
אני על הבחור הזה קראתי שנים, אז נרשמתי ל-newsletter שלו, ורק לאחר 5 שנים נראה ראיתי אותו במינכן

mmhifi

אוהב את התחום
מעורבות
11
נקודות
18
תנסו דגם Topping E70... אחרי חימום טוב יכול להיות שתהיו מאוד מאוד מאוד מופתעים..........
דגם 10S עובד נהדר בתור ממיר מ USB ל COAX. יותר טוב מאופציות הרבה יותר יקרות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור