The Butterfly lovers

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אתמול בערב הייתי בקונצרט והתמוגגתי לשמוע את היצירה הזו - קונצ'רטו לכינור ולתזמורת, של המלחינים הסינים צ'ן גאנג והא ז'נהאו, מבוצעת על ידי הסימפונט של רעננה. לא הכרתי אותה לפני כן.
קודם כל ממליץ בחום למי שטרם הכיר כמוני. פשוט תענוג.
ולפני שאני רץ להזמין את זה, יש למישהו המלצות על ביצוע מסוים?

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
בנתיים למדתי שככל הנראה אין להשיג בארץ את הדיסק הזה, כי הלייבלים שהקליטו אותו לא מיובאים לארץ.
השאלה בעינה עומדת - האם מישהו מכיר ביצוע מומלץ ליצירה היפיפיה הזו?

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
89
נקודות
28
ואני חשבתי שהתכוונת ל-iron butterfly(lol)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
יש ב-Naxos, שכן מיובאים לארץ, כולל ב-SACD, אבל אני לא מכיר את היצירה ולא אף ביצוע.
ראיתי בהמלצות הקונים באמאזון שהביצוע בנאקסוס לא מצא חן בעיניהם.

באין מושיע, אולי כדאי לשמוע בשר-כלב (dog-meat, להלן דוגמית) באמאזון מכמה ביצועים, לקרוא המלצות, ולבחור...

עמיר

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
תודה עמיר.עשיתי בדיקה בכמה מקומות ואכן אין בארץ כלום. ממש מוזר.בכל מקרה הזמנתי כבר מאמזון. בדוגמיות גל שחם נשמע הכי טוב, (ואולי גם בגלל שהיה יותר יקר?) אז הזמנתי אותו, יחד עם עוד כמה על הדרך כמובן.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
תודה עמיר.עשיתי בדיקה בכמה מקומות ואכן אין בארץ כלום. ממש מוזר.בכל מקרה הזמנתי כבר מאמזון. בדוגמיות גל שחם נשמע הכי טוב, (ואולי גם בגלל שהיה יותר יקר?) אז הזמנתי אותו, יחד עם עוד כמה על הדרך כמובן.
גיל שחם כנר ממש מצויין, אז יכול להיות שזו לא הייתה סוגסטייה של המחיר ו/או הזייה מסוג כלשהו -- כנראה שייש הבדל בין כנרים (למרות שהמצויינות שלו לא מדידה :))

באיחולי הנאה! (ורד)
אנא דווח על התרשמותך.

עמיר

נ.ב., ואולי גם יש הבדל ביכולת האבחנה המוסיקאלית בין אנשים -- גם כן לא מדידה -- והבחנת שהוא טוב במבחן כמעט עיוור (אם לא היכרת את שמו קודם :))

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור