Techdas V vs. Kuzma Stabi R

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
שמעתי את ה 1500 עם הוואקום,
ממש אהבתי אבל אבל דיי נדיר למצוא 1500 ועוד במיוחד בארץ

עם מה את היום?
החלפתי את ה 1500
ל 1500 שיש לו ואקום לתקליט וגם לחץ אויר שמציף את הציר של הפטיפון באויר כדי לצמצם את החיכוך למינימום

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
ה Gyro לא ממש צריך משטח, הוא מבודד עם קפיצים.
צריך, ועוד איך. היה לי MICHEL ORBE , לא ממש נהניתי מסאונד עד שקניתי משטח SRA Ohio class (המותאם ל-ORBE). זה היה שדרוג של ממש. בנוגע לשולחן - יש השפעה, ללא ספק. כאמור, היה לי ORBE, אח"כ עברתי ל-TW Acustic Raven AC, עם אותם הזרוע והראש. השינוי היה משמעותי מאד (לטובה :)).

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
לא ממש נהניתי מסאונד עד שקניתי משטח SRA Ohio class (המותאם ל-ORBE). זה היה שדרוג של ממש.
אני מאמין לך אבל אני נוטה לחשוב לכיוון הפלציבו כי בידוד לא יעשה הבדל כזה קיצוני לפטיפון משוכך כמו המישל.

הדבר האחרון שהמישל צריך זה עוד שיכוך,
המישל רק ירוויח משינויים מהרגליות ומעלה (פלטה, גוף, קפיצים, וכו'..).

הינה סרטון הדגמה פשוט, אני צריך לדפוק בסטנד בשביל שתהיה מיקרופוניות כלשהיא וגם היא ממש חלשה!

פטיפון מבוסס מאסה כמו הרייבן כן ירוויח משיכוך.

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
פלסבו? הדרך שלך להבנת תפקיד השיכוך עוד ארוכה... אני מתעסק עם זה שנים ועדיין בטוח שיש לי הרבה דברים ללמוד. אין שום קשר למיקרופוניות, תפקיד של שיכוך הוא ריסון המיקרו וויברציות שהשפעתן עצומה במקרה של פטפון (ולא רק, עגב). עד כמה הן (מיקרו וויברציות) קריטיות לאיכות הסאונד - תלוי במערכת, עוד יותר - באקוסטיקה, ובחדות השמיעה (או, יוותר נכון, בהיענות האוזן בתחומים מסויימים של הספקטרום).
הפסקתי להשתתף בפורומים - אנשים לא מבינים (ולא רוצים להבין) איפה צריך "לחפש" סאונד, ודנים בטפל. נכנסתי לשרשו ממש במקרה - פרסמתי מודעה ובהזדמנות העפתי מבט. לא מעוניין בדיון, נתתי "2 סנט" משלי, מי שרוצה אולי יפיק מזה תועלת.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
פלסבו? הדרך שלך להבנת תפקיד השיכוך עוד ארוכה... אני מתעסק עם זה שנים ועדיין בטוח שיש לי הרבה דברים ללמוד. אין שום קשר למיקרופוניות, תפקיד של שיכוך הוא ריסון המיקרו וויברציות שהשפעתן עצומה במקרה של פטפון (ולא רק, עגב). עד כמה הן (מיקרו וויברציות) קריטיות לאיכות הסאונד - תלוי במערכת, עוד יותר - באקוסטיקה, ובחדות השמיעה (או, יוותר נכון, בהיענות האוזן בתחומים מסויימים של הספקטרום).
אני לא חולק אליך ולגמרי מסכים עם מה שאתה כותב, במיוחד בפטיפונים.

מה שאני טוען ולא מסכים איתך שמשטח שיכוך ישפיע על Michell ברמה כזאת שאתה לא יכול בלעדיו,
התיאור שלך נשמע כמו חוות דעת סובייקטיבית ולכן הפלצבו.

אני מדבר רק על המישל.

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
395
נקודות
83
אני לא חולק אליך ולגמרי מסכים עם מה שאתה כותב, במיוחד בפטיפונים.

מה שאני טוען ולא מסכים איתך שמשטח שיכוך ישפיע על Michell ברמה כזאת שאתה לא יכול בלעדיו,
התיאור שלך נשמע כמו חוות דעת סובייקטיבית ולכן הפלצבו.

אני מדבר רק על המישל.
"ברמה כזאת שאתה לא יכול בלעדיו,"
פגעת בול בבעיה. אפשר בלי כלום, אפשר בלעדי משטח ואפשר בלי סטנד טוב ואפשר בלי חשמל ועוד ועוד.
אבל זו מהות התחביב. רוצה לשפר את הסאונד ? אתה צריך לפעול לשם כך.
צודק שבפטיפון משוכך ההשפעה קטנה יותר, היה לי מישל במשך מספר שנים ואני יכול להגיד לך בוודאות שיש צורך במשטח. ההחלטה היא שלך עד כמה תשקיע בזה ועד כמה זה חשוב לך.
דרך אגב זה תלוי המון בסוג הסטנד ועד כמה מתאים לפטיפון במיוחד המשטח העליון.

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
395
נקודות
83
שים לב זה מהאתר של מישל:

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
"ברמה כזאת שאתה לא יכול בלעדיו," להוסיף לו
פגעת בול בבעיה. אפשר בלי כלום, אפשר בלעדי משטח ואפשר בלי סטנד טוב ואפשר בלי חשמל ועוד ועוד.
אבל זו מהות התחביב. רוצה לשפר את הסאונד ? אתה צריך לפעול לשם כך.
צודק שבפטיפון משוכך ההשפעה קטנה יותר, היה לי מישל במשך מספר שנים ואני יכול להגיד לך בוודאות שיש צורך במשטח. ההחלטה היא שלך עד כמה תשקיע בזה ועד כמה זה חשוב לך.
דרך אגב זה תלוי המון בסוג הסטנד ועד כמה מתאים לפטיפון במיוחד המשטח העליון.
אני מסכים איתך,
ניסיתי לאורך השנים משטחי שיכוך וגם רגליות שיכוך על המישל - ההשפעה הייתה קיימת אבל זניחה.
אולי הסטנד שלי (quadraspire svt) עושה עבודה ממש טובה .. לא יודע ..

התחביב הזה הוא OCD אחד גדול ולפעמים צריך לקחת צעד אחד אחורה ולהבין עלות מול תועלת לפני שרוכשים משהו יקר כמו SRA.

אולי ה ISO Base של מישל ייתן את אותה התוצאה כמו ה SRA בחצי/שליש מחיר או אפילו קרש החיתוך של איקיאה

אני כבר תקופה רוצה לשדרג את השיכוך של הרמקולים ומתלבט,
אופציה "זולה" ומומלצת:

או אופציה הרבה יותר יקר
Retail: 5 200 ILS per set of four

הביקורות ברשת מהללות את ה Revpods אם אותה המנטרה של:
"ברמה כזאת שאתה לא יכול בלעדיו"
סבבה מאמין אבל אני לא יודע איך תהיה ההשפעה על הרמקולים

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור