Sound bar

• פותח הנושא udib
  • פורסם בתאריך

udib

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלום,
שאלה שכבר בטח נשאלה כבר בעבר, ויותר מפעם אחת, אבל...

מערכת פשוטה שמורכבת מסטרימר וטלוויזיה ומחפש להוסיף מקרן קול בקונפיגורציית מקרן וסאב אלחוטי. שמעתי את הJBL SB350. מבחינת הסאונד ברור לי שיש טובים ממנה (בהרבה...) אבל אילוצי עלות/תועלת משאירים אותי בטווח הזה.
מבקש המלצות, הערות/הארות לגבי הדגם הנ"ל ואו דגמים אחרים שיתנו עלות/תועלת זהה או טובה יותר.

תודה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מה התקציב?
מה גודל החלל?
מה שמעת עד עכשיו?

udib

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
כפי שכתבתי, המטרה היא למקסם עלות תועלת (הSB350 עולה כ1000 ש"ח, כמובן שאם יש מחיר טוב יותר אשמח לדעת...).
החלל הינו חדר ריבועי של 2.5X2.5 כאשר מוקף רק ב3 קירות (צד אחד הינו ללא קיר ופתוח לכיוון פינת אוכל).
שמעתי לא מעט מקרני קול וסאונד בארים מחברות וסדרי גודל מחיר שונים, אך מכיוון שרכישה לא הייתה העניין דאז לא זכורים לי הדגמים/מחירים. לפני מספר ימים שמעתי את הSB350 והוא עבר את מבחן המינימום הדרוש מבחינתי (לא מדובר במשאת נפשי אבל נמצא מספק ברמת איכות ומחיר), ומכיוון שכך פניתי לבעלי נסיון וידע רב משלי כדי לקבל הכוונה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תראה. במחירים הללו אין יותר מידי אופציות. כל מקרני הקול נשמעים בערך אותו הדבר.
בקרוב מאוד תעלה באתר סדרת סקירות על סאונדבר. אם אתה מוכן להמתין קצת, ואולי לטפס קצת בתקציב, תמצא את הפתרון שלך ואולי אפילו לא בדרישות מינימליות.

udib

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אוקיי. מתי בערך זה בקרוב...?
לאן צריך לטפס בתקציב ומה ההמלצות בטווח?

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
צריך להיות ברור שסאונד בר הוא פשרה בהשוואה ל5.1 או אפילו 2.1 ובמקרה שלך 2.0 באותו תקציב פחות או יותר אולי אפילו יתן תוצאה עדיפה.

ככל שחלל החדר יתאים להחזרים של גלי הקול התוצאה שלך תהיה טובה או גרועה (כמו רמקול סנטר, בלי סאונד היקפי) בלי שום קשר לעלות הסאונד בר, אם החלל בבית מתאים אז לדעתי ב3000 ש"ח צפונה אפשר למצוא אופציות ראויות, בפחות מזה לדעתי (ותלוי את מי אתה שואל) חבל על הכסף.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור