Sony OLED AF8 65 : לא מוצא בשום מקום פיתרון לבעיית חיבור דיסק חיצוני

Avant-garden

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
שלום לכולם,

אני כותב כאן לעיתים מאוד רחוקות רק כשיש לי בעיה אקוטית שאני יודע שרק אחד התותחים הכבדים (שיש כאן לא מעט) מסוגלים לפתור.

ובכן, רכשתי Sony OLED AF8 65.
12אלף שקל זה המון כסף בשביל טלוויזיה אבל איכות האודיו והווידאו הצדיקו לטעמי את הרכישה. או כך חשבתי...
יש לה חיסרון בתנאים של תאורת יום אבל זה לא חיסרון מבחינתי. אני תמיד צופה בתנאים חשוכים ואז היא פנומנלית.
חסרון גדול נוסף שלה הוא שיש לה שלט וממשק משתמש ששרדו מה-250 שנה שהממלוכים שלטו בארץ ישראל בסוף ימי הביניים. לזה עוד אפשר להתרגל אבל מה שעושה לי הכי הרבה צרות בטלוויזיה הזאת הוא עניין חיבור דיסק חיצוני או זיכרון חיצוני לכניסת USB . החיבור הכי מתאים הוא חיבור ה-USB המהיר (ימין למטה בתמונה שבקישור הזה : https://h-m-entertainment.com/wp-content/uploads/2018/04/sony-a8f-7.jpg ).
תיאור הבעיה:
כשאני מחבר כל סוג של USB צריך לגשת אל ה Device באמצעות אפליקציית Album ולחכות בסבלנות. כל disk on key או דיסק נייד שניסיתי לחבר, קורה אתו אחד מהדברים הבאים:
1. הטלוויזיה לא מוצאת כלום ב device
2. הטלוויזיה מוצאת רק חלק מהקבצים (היא לפעמים תמצא כמה פרקים של אותה סדרה כשאחרים מאותו פורמט בדיוק היא לא תמצא)
3. אם יש תיקיות עם קבצים בתוכן, הטלוויזיה תראה את כל 2000 הקבצים בצורה טורית ולא בצורת תיקיות בהן ניתן לחטט. במצב זה היא כמעט תמיד תראה חלק קטן מהתיקיות ומהקבצים.
חיבור מחדש של אותו Device יראה תוכן שונה של קבצים.

בתור אחד שעסק 20 שנה בתוכנה וב-QC, אני יכול להגיד במידה רבה של ודאות שמישהו ב-QC של Sony עישן משהו טוב בשעות העבודה. זה נראה כמו באג ואכן יש לו סימוכין ברשת. אגב, אין לדגם שלי עדכוני תוכנה כרגע.
את הבעיה שאני מתאר לא הצליחו לפתור בחברה הקבלנית שמספקת לישפאר תמיכה וגם ברשת לא מסתמן שיש לה פתרון. שרות לקוחות לא הצלחתי למצוא. אני מועבר מגורם לגורם שבסוף מפנה לחברת התמיכה הקבלנית.
אשמח אם מישהו יכול לעזור בעניין או שניסה בהצלחה סוג מסויים של דיסק שהסוני מחבבת.
ממה שנראה כרגע אני עומד להגיש נגדם תביעה קטנה.

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
אם אתה בסך הכל מרוצה מהתמונה והסאונד של הטלויזיה, אבל הממשק מעפן וארכאי, תנסה אולי לחבר לטלויזיה סטרימר חיצוני בעלות לא גבוהה, שקורא כל פורמט קיים ופתרת את הבעיה.
זה יכול לחסוך לך הרבה מהכאב ראש.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
שלום לכולם,

אני כותב כאן לעיתים מאוד רחוקות רק כשיש לי בעיה אקוטית שאני יודע שרק אחד התותחים הכבדים (שיש כאן לא מעט) מסוגלים לפתור.

ובכן, רכשתי Sony OLED AF8 65.
12אלף שקל זה המון כסף בשביל טלוויזיה אבל איכות האודיו והווידאו הצדיקו לטעמי את הרכישה. או כך חשבתי...
יש לה חיסרון בתנאים של תאורת יום אבל זה לא חיסרון מבחינתי. אני תמיד צופה בתנאים חשוכים ואז היא פנומנלית.
חסרון גדול נוסף שלה הוא שיש לה שלט וממשק משתמש ששרדו מה-250 שנה שהממלוכים שלטו בארץ ישראל בסוף ימי הביניים. לזה עוד אפשר להתרגל אבל מה שעושה לי הכי הרבה צרות בטלוויזיה הזאת הוא עניין חיבור דיסק חיצוני או זיכרון חיצוני לכניסת USB . החיבור הכי מתאים הוא חיבור ה-USB המהיר (ימין למטה בתמונה שבקישור הזה : https://h-m-entertainment.com/wp-content/uploads/2018/04/sony-a8f-7.jpg ).
תיאור הבעיה:
כשאני מחבר כל סוג של USB צריך לגשת אל ה Device באמצעות אפליקציית Album ולחכות בסבלנות. כל disk on key או דיסק נייד שניסיתי לחבר, קורה אתו אחד מהדברים הבאים:
1. הטלוויזיה לא מוצאת כלום ב device
2. הטלוויזיה מוצאת רק חלק מהקבצים (היא לפעמים תמצא כמה פרקים של אותה סדרה כשאחרים מאותו פורמט בדיוק היא לא תמצא)
3. אם יש תיקיות עם קבצים בתוכן, הטלוויזיה תראה את כל 2000 הקבצים בצורה טורית ולא בצורת תיקיות בהן ניתן לחטט. במצב זה היא כמעט תמיד תראה חלק קטן מהתיקיות ומהקבצים.
חיבור מחדש של אותו Device יראה תוכן שונה של קבצים.

בתור אחד שעסק 20 שנה בתוכנה וב-QC, אני יכול להגיד במידה רבה של ודאות שמישהו ב-QC של Sony עישן משהו טוב בשעות העבודה. זה נראה כמו באג ואכן יש לו סימוכין ברשת. אגב, אין לדגם שלי עדכוני תוכנה כרגע.
את הבעיה שאני מתאר לא הצליחו לפתור בחברה הקבלנית שמספקת לישפאר תמיכה וגם ברשת לא מסתמן שיש לה פתרון. שרות לקוחות לא הצלחתי למצוא. אני מועבר מגורם לגורם שבסוף מפנה לחברת התמיכה הקבלנית.
אשמח אם מישהו יכול לעזור בעניין או שניסה בהצלחה סוג מסויים של דיסק שהסוני מחבבת.
ממה שנראה כרגע אני עומד להגיש נגדם תביעה קטנה.

ככל הידוע לי המסך אמור לקבל עדכון גרסה לאנדרואיד 8.0 המשפר פלאים את יכולותיו..

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
מי צריך DOK היום למסך או סטרימר חיצוני ? העולם היום הולך לכיוון של streaming
USB היה בעשור הקודם..
אני מתאר לעצמי שזה מסך חכם ועדכני, וכנראה יש לו יכולות של streaming
פשוט, תתקין באחד המחשבים בבית שרת DLNA למשל שרת חינמי Universal Media Server
תגדיר בשרת תיקיות לשיתוף (תיקיות שאפשר לראות במסך) וזהו...
המסך יזהה את השרת ויראה לך את התיקיות שהגדרת לשיתוף...
אגב, גם ל WINDOW MEDIA PLAYER שיש במחשב אפשר להגדיר שיהיה שרת DLNA , אם כי פחות מוצלח...

נערך לאחרונה ב:

Avant-garden

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
ככל הידוע לי המסך אמור לקבל עדכון גרסה לאנדרואיד 8.0 המשפר פלאים את יכולותיו..
יצאת תותח איציק!
אין הורדה ב check for an update בטלויזיה שלי אבל הלכתי לאתר הבא, הורדתי את אנדרואיד 8 והיא פגז. כל בעיות הממשק וה-USB נפתרו.
https://www.sony.co.uk/electronics/support/downloads/00016211
https://www.sony.co.uk/electronics/support/articles/00206881

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור