Sony GVD800 Video Walkman

ELIVB

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום חברים,
ברשותי עשרות קלטות וידאו אנלוגיות 8mm שצולמו במסרטת וידאו SONY CCD-TRV23E PALולצערי מצלמת הוידאו שבקה חיים. אני מעוניין להעביר את החומר למחשב על מנת לבצע עריכה.(בעיקרון לא מעוניין להעביר את הקלטות לגורמים חיצוניים) השימוש העקרי עבורי הוא להעביר את החומר למחשב (יש למכשיר יציאת IEEE)

לאחר חיפושים מצאתי את מכשיר של סוני ולצערי לא נימכר בארץ.
קישור באתר אמזון:

http://www.amazon.com/Sony-GVD800-Video-Walkman/dp/B00006JQQ7

לאחר קריאה על נתוני המכשיר אני לא מצליח להבין האם המכשיר שאני מתעדד לקנות מארצות הברית יקרין את הסרטים ויעביר אותם למחשב (דילמה NTSC )

שאלה נוספת באיזה פורמט הסרטים יעברו למחשב?

בבקשה תענו רק עם אתם בטוחים בתשובה

תודה רבה על עזרתכם
אלי - אשדוד

yol

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
שלום אלי

מה מצבה של המצלמה המקורית ? אם היא לא נדרסה ע"י מכונית אולי יש צ'אנס לתקן.
בנוגע לפורמט שיגיע למחשב, אז ככה :
אתה צריך לוודא רק דבר אחד - שהמכשיר שאליו תכניס את הקלטות ידע לקרא אותן כלומר שאם הקלטות מוקלטות ב-PAL או NTSC שהמכשיר ידע לקרא את השיטה הזו - יתכן והמכשיר הוא מולטיסיסטם ואז אין לך בעיה בכלל.
למכשיר שבלינק ששלחת יש יציאת IEEE1394 שהיא FIREWIRE שהיא DV כך שאין בעיה לחבר למחשב ואפילו להשתמש ב- WINDOWS LIVE MOVIE MAKER החינמית .
בקשר לפורמט ההקלטה במחשב - תוכל לבחור באיזה פורמט לשמור, לא תהיה לך בעיה. 

ELIVB

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום,

הקלטות אומנם מוקלטות ב-PAL, למען האמת זו בדיוק השאלה שאני שואל האם המערכת יודעת לקרוא את 2 פורמט השידור ולמען האמת אין לי שום דרך לדעת בוודאות, נסיתי לשלוח מייל לסוני ישראל לצערי הם לא טרחו להשיב.

אלי

yol

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
אתה מכוון לא נכון

תתמקד בלמצא את המדריך למשתמש של המכשיר שם כתוב הכל
הנה לינק

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור