LCD Samsung Q60R?

Mig95

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי,
האם יצא למישהו כאן בפורום להיתנסות בטלוויזיה של סמסונג Q60R?
היי,

בקרתי בשבוע שעבר ברשת א.ל.מ והתעניינתי לרכוש שם טלוויזיה QLED של סמסונג לחדר [49 אינץ']
(מדובר בדגם QE49Q60Rׂׂׂ)
https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/q60-q60r...

מאוד התרשמתי ממנה בחנות ורציתי לשאול, האם יש כאן מישהו שיצא לו להיתנסות בטלוויזיה הזו והוא יכול לתת לי חוות דעת עליה? איך היא מבחינת ביצועים, חדות תמונה וכאלה?
השימוש העיקרי שלי יהיה בעיקר צפייה בסדרות של NETFLIX, BBC, Discovery, כל מני שטויות ביוטיוב וכדורגל.
ואיך הממשק של הSMART?

תודה מראש!!

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
היי,
האם יצא למישהו כאן בפורום להיתנסות בטלוויזיה של סמסונג Q60R?
היי,

בקרתי בשבוע שעבר ברשת א.ל.מ והתעניינתי לרכוש שם טלוויזיה QLED של סמסונג לחדר [49 אינץ']
(מדובר בדגם QE49Q60Rׂׂׂ)
https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/q60-q60r...

מאוד התרשמתי ממנה בחנות ורציתי לשאול, האם יש כאן מישהו שיצא לו להיתנסות בטלוויזיה הזו והוא יכול לתת לי חוות דעת עליה? איך היא מבחינת ביצועים, חדות תמונה וכאלה?
השימוש העיקרי שלי יהיה בעיקר צפייה בסדרות של NETFLIX, BBC, Discovery, כל מני שטויות ביוטיוב וכדורגל.
ואיך הממשק של הSMART?

תודה מראש!!

מכוון שהתרשמת מהמסך בחנות, ממליץ לך לגשת שוב לאותה חנות כדי לבחון אותה מול דגמים נוספים, בסופו של דבר מדובר בטעם אישי, לגבי השלט והממשק, המסכים של סמסונג מצוינים.

oreni1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ממליץ לך שלא להתקרב ל QLED !!!
מסך רגיש מאד ושביר מאד, ה QLED שלי הושבתה אחרי 8 חודשים בלבד על תקלה פנימית במכשיר וסמסונג לא מוכנים לאחריות.
כתם פנימי הפך מיד לפסים ומריחות צבע וחשוב להדגיש שאף אחד לא נגע בטלוויזיה !!!

תמונות מצורפות

• 20190801_105645.jpg
    20190801_105645.jpg
    KB 44.7 · צפיות: 419

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
ממליץ לך שלא להתקרב ל QLED !!!
מסך רגיש מאד ושביר מאד, ה QLED שלי הושבתה אחרי 8 חודשים בלבד על תקלה פנימית במכשיר וסמסונג לא מוכנים לאחריות.
כתם פנימי הפך מיד לפסים ומריחות צבע וחשוב להדגיש שאף אחד לא נגע בטלוויזיה !!!

במידה ורכשת דרך יבוא רשמי, ולא גרמת לשבר, היבואן מחווייב לאחריות למוצר.

oreni1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היבואן סמליין וממש לא גרמנו לשבר.
הטכנאי טוען ל"שבר פנימי" שנגרם ממכה חיצונית... מה שלחלוטין אינו נכון אבל לך תתווכח אתו בבתי משפט...
ערב קודם צפיתי בטלוויזיה ובלילה כיביתי אותה, למחרת בערב הדלקתי אותה באמצעות השלט ואז שמתי לב לכתם קטן במרכז המסך למעלה, כאשר העברת את האצבע על הכתם זה התפשט במהירות על כל המסך. זו האמת.
בבית נמצאים אני ואשתי בלבד ואני הראשון שנכנסתי הביתה והראשון שהפעיל את הטלוויזיה כך שהטענה למכה איננה נכונה.
הטלוויזיה גם ממוקמת במקום יחסית גבוה ולא נגיש (ראה תמונה למעלה) כך שאף אחד לא יכול לגעת במסך גם במקרה.
לדעתי זה היה סדק קטן פנימי שהיה במקור וכנראה מסיבות של חום קור התרחב לכתם ובנגיעה קלה שלי באצבע זה התפשט במהירות לכל המסך. חיצונית הטלוויזיה מושלמת ואין שום סימן של פגיעה/שפשוף/מכה.
מהטכנאי הבנתי שבפנים יש לוח מאד מאד עדין ומאד שביר.
מסמליין נמסר לי שבמקרים כאלו יש להם "תכנית שדרוג" שאגב עולה כמעט כמו מסך חדש - כלומר מרוב מקרים הם כבר הכינו מראש "תכניות מוכנות לשדרוג", קצת מוזר... לא ?...
בקיצור, מסך QLED - מאכזב מאד !!!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור