RAIDHO שוב בישראל

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
נבו,
אם אני לא טועה, אתה זה שבזמנו טען שבארץ יקר מדי ואתה מזמין רק מחו"ל
ייתכן ואם היית תורם מעט לפרנסתם של היבואנים, אולי הם היו מרווחים מעט יותר ולא היו נלחמים מכוער
תחרות מכוערת אופיינת לשוק שבו אנשים מתקשים להרוויח
אז במקום להטיף בוא לתרום לענף בישראל

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
נבו,
ייתכן ואם היית תורם מעט לפרנסתם של היבואנים, אולי הם היו מרווחים מעט יותר ולא היו נלחמים מכוער

מאיפה אתה יודע כמה הם מרוויחים?

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אוי נו באמת.
כן, כאילו לחברת ריידו מדנמרק הזיז את האשך שהמכירות שלהם בשוק "עצום" כמו ישראל הן לא מספקות ולכן הם אלו שפנו לאיל פור המפורסם שידוע בתור "מציל החברות" הישראלי שייצג אותם.
כי מאסטרו אודיו לא מספיק טוב עבורם.

בכל תחום בחיים יש כללי אתיקה מקצועיים- דברים שלא עושים.
לאיל פור כנראה לא משנה. תחילה עם נאוטק ועכשיו עם ריידו.
רק בעקבות ההתנסחות של איל פור ש"יהיה מעניין" אפשר להבין שהוא זה שבישל את הדברים האלו.
מי שבאמת חושב שהם אלו שפנו אליו ולא להפך - חי בסרט

אבל עזבו, בטח תכננתם לרכוש מאיל כמה דברים בעתיד אז אל תהרסו לעצמכם ותמשיכו ללקק ולתת יד לגועל נפש שכזה.

* חשוב לציין שאין לי שום היכרות לא עם איל ולא עם מאסטרו אודיו, מעולם לא רכשתי דבר מהם.
לא מבין למה אתה לא מתיחס כנ"ל גם לחברות שעברו מאיל לאחרים ? כאילו שם לא קרה כלום.
יש לזה ריח אישי משהוא...
כן, אני לקוח של איל אבל לא צריך את הפוסט הזה ע"מ לקבל " הנחה"

נערך לאחרונה ב:

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
נבו,

אהההה אז בגלל זה הוא לקח את ריידו וניאוטק ממאסטרו אודיו????
הרי ידעתי שבגלל העשרה פריטים שייבאתי מחו"ל לסטאפ שלי מוטטתי לו לחלוטין את העסק וגרמתי לו לעשות מעשים מכוערים כאלו!

אם יבואנים היו מתמחרים בצורה ראויה מוצרים - הייתי קונה בשמחה.
יש מספר פריטים שקניתי בארץ מסאונדקווסט, שמי משיח וכד'. שם זה היה מחיר חו"ל ואפילו פחות - כן כן.

תשמע... תגובה מבריקה הבאת

נערך לאחרונה ב:

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
מאיפה אתה יודע כמה הם מרוויחים?
אני לא יודע, אבל כל מי שמבין בניהול עסק פרטי ותמחור יודע שבמודלים העסקיים שלהם, כסף גדול אין שם.

הרי ידעתי שבגלל העשרה פריטים שייבאתי מחו"ל לסטאפ שלי מוטטתי לו לחלוטין את העסק וגרמתי לו לעשות מעשים מכוערים כאלו!
בגלל העשרה פריטים שלך ועד עשרת הפרטים של מאות אחרים, לא מתפרנסים פה יבואנים ישראלים.
גילוי נאות, גם אני מייבא מחו"ל פריטים כאלו ואחרים, אבל לא פותח את הפה על יבואן שמנסה להתפרנס.

אם יבואנים היו מתמחרים בצורה ראויה מוצרים - הייתי קונה בשמחה.
הנה, בא יבואן מתמחר מחיר מאד נמוך לרמקול נחשב ויקר בחו"ל, אז במקום שתפרגן, הצלחת למצוא בעיה.
אתה באמת מאמין שיהיו מוצרים זולים כאשר אין תחרות? תנסה להיזכר במהפכת הסלולואר בישראל

אגב, אני לא לקוח ולא מכיר את איל, סתם הדליקה אותי הצביעות

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חברים יקרים.

אבקש לשמור על קור רוח.

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
לפי דעתי כדאי שכבוד היבואן יפרסם באם המחיר של 8000 הוא בשקלים או בדולרים לדגם הקטן x1, זה יגמור פה את הסיפור..
לדעתי הוא טעה ומחכה עד יעבור זעם או שנשכח את התמחור המדהים הזה :) או שהוא מחכה שהשקל ישתווה לדולר :)
הוא מירושלים קרוב שם לכנסת אולי הוא שמע משהו...

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אוי נו באמת.
כן, כאילו לחברת ריידו מדנמרק הזיז את האשך שהמכירות שלהם בשוק "עצום" כמו ישראל הן לא מספקות ולכן הם אלו שפנו לאיל פור המפורסם שידוע בתור "מציל החברות" הישראלי שייצג אותם.
כי מאסטרו אודיו לא מספיק טוב עבורם.

בכל תחום בחיים יש כללי אתיקה מקצועיים- דברים שלא עושים.
לאיל פור כנראה לא משנה. תחילה עם נאוטק ועכשיו עם ריידו.
רק בעקבות ההתנסחות של איל פור ש"יהיה מעניין" אפשר להבין שהוא זה שבישל את הדברים האלו.
מי שבאמת חושב שהם אלו שפנו אליו ולא להפך - חי בסרט

אבל עזבו, בטח תכננתם לרכוש מאיל כמה דברים בעתיד אז אל תהרסו לעצמכם ותמשיכו ללקק ולתת יד לגועל נפש שכזה.

* חשוב לציין שאין לי שום היכרות לא עם איל ולא עם מאסטרו אודיו, מעולם לא רכשתי דבר מהם.

לא הבנת אותי.
אנסה שוב.
כל חברה מעוניינת למכור. וכל המרבה הרי זה משובח.
אני לא יודע אם השוק הישראלי מזיז לקצה הריס השמאלי של חברת אודיו כזו או אחרת. נראה לי שאנחנו שוק זניח עבור מרביתן. במצב כזה, כללי המשחק שונים. סביר שהם לא מחפשים יבואן שיושיע ואני מנחש שהם גם לא חשים מחויבות גדולה מידי ליבואן שכבר מוכר אותם - אלא אם אותו אחד מפציץ מכירות, עד כדי כך שלא יעיזו לפגוע בו.
יכול להיות שלחברה המדוברת, ואולי גם לאחרות, פשוט לא אכפת אם ישווק אותם יבואן אחד או יותר בישראל. אתה לא יודע את זה, גם אני לא. אולי הם בכלל לא דורשים בלעדיות? לך תדע. עובדה, ראה איך נאוטק עבר מעופר לאיל, ואיך LEBEN עברו מאיל לעופר. אתה חושב שאם איל היה מוכר 50 מגברי LEBEN בחודש מישהו היה מעיז לתת לעופר או לכל אחד אחר לייצג אותם? אני בטוח שלא.
אני גם בטוח שיש חברות שמוכנות שיותר מאחד יפיץ אותן, כל עוד הבחור משלם ובזמן (יעני מראש). במצב כזה, אם איל,או עופר, או אתה פונה ומבקש להפיץ, ומתחייב להזמין משהו ולשלם, לא אמורה להיות בעיה. לעומת זאת, כשיבואן מוכר בכמויות מרשימות, הןא גם מקבל תנאים יותר טובים, הנחות כמות ומן הסתם בלעדיות בייצוג. בלי לדעת את הפרטים, אני מניח שבמקרה הנ"ל זה לא היה הסיפור. גם לא במקרה של נאוטק. גם לא במקרה של LEBEN ומן הסתם גם לא ביתר המקרים שנמר פרט כאן. ועוד ניחוש שלי - כשאיל כתב ש"יהיה מעניין" הוא בטח חשב על חברים כמוך, שמהר מאוד יהפכו את זה למעניין.

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
אני לא יודע, אבל כל מי שמבין בניהול עסק פרטי ותמחור יודע שבמודלים העסקיים שלהם, כסף גדול אין שם.

בגלל העשרה פריטים שלך ועד עשרת הפרטים של מאות אחרים, לא מתפרנסים פה יבואנים ישראלים.
גילוי נאות, גם אני מייבא מחו"ל פריטים כאלו ואחרים, אבל לא פותח את הפה על יבואן שמנסה להתפרנס.

הנה, בא יבואן מתמחר מחיר מאד נמוך לרמקול נחשב ויקר בחו"ל, אז במקום שתפרגן, הצלחת למצוא בעיה.
אתה באמת מאמין שיהיו מוצרים זולים כאשר אין תחרות? תנסה להיזכר במהפכת הסלולואר בישראל

אגב, אני לא לקוח ולא מכיר את איל, סתם הדליקה אותי הצביעות

אההההה, אז בשביל "לעזור" ליבואנים שדורשים מחיר מוגזם אני צריך דווקא לרכוש מהם וכך בעצם אולי יורידו מחירים?
הגיוני.... אני שמח שאתה באמת מבין בניהול עסקי.

אם באמת היית מבין בניהול עסקי היית שם לב שבגלל אלו שמייבאים מחו"ל ומפרסמים את התהליך - ליבואנים אין ברירה אלא להוריד מחירים ולהיות פחות חמדנים.

והקטע הכי ענק - בגילוי נאות אתה רושם שאתה בעצמך מייבא מחו"ל (lol) - מה קרה? למה אתה לא עוזר ליבואנים מסכנים להתפרנס???

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
לדעתי יבוא מקביל אינו מלוכלך. זוהי פעילות עיסקית לגיטימית בעולם העסקים, עם תימחור בהתאם.
בשל הביקוש המועט לעיתים לא כדאי ליבואן לחתום על בלעדיות למותג, זהו הסיכון שנלקח בחשבון והתוצאה במקרים מסויימים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
kyroz

ערכתי אותך.
אנא המנע מהתבטאויות כמו יבואן #### וכדומה.

מציע לכולם להרגיע את הרוחות.

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
בוקר טוב ושבוע טוב. Cabass עברה מאחוזת הסטריאו לטר אלקטרוניקה :עצוב::בכי:

itzik2305

אוהב את התחום
מעורבות
149
נקודות
43
לפי דעתי כדאי שכבוד היבואן יפרסם באם המחיר של 8000 הוא בשקלים או בדולרים לדגם הקטן x1, זה יגמור פה את הסיפור..
לדעתי הוא טעה ומחכה עד יעבור זעם או שנשכח את התמחור המדהים הזה :) או שהוא מחכה שהשקל ישתווה לדולר :)
הוא מירושלים קרוב שם לכנסת אולי הוא שמע משהו...

חבל סתם לזרוק מילים ללא כיסוי.
אני לא מכיר את איל ומעולם לא קניתי ממנו.
זו לא טעות, לא מדובר ב-X1, מדובר בדגם שנקרא MB-1 הוא של חברה בשם Scansonic.
הסדרה הזו תוכננה או עוצבה ע"י מהנדסי RAIDHO, היא אינה נושאת את השם RAIDHO.
זה להבנתי בלבד.

http://www.scansonic.dk/philosophy.6542.aspx

gayle

אוהב את התחום
מעורבות
12
נקודות
18
חבל סתם לזרוק מילים ללא כיסוי.
אני לא מכיר את איל ומעולם לא קניתי ממנו.
זו לא טעות, לא מדובר ב-X1, מדובר בדגם שנקרא MB-1 הוא של חברה בשם Scansonic.
הסדרה הזו תוכננה או עוצבה ע"י מהנדסי RAIDHO, היא אינה נושאת את השם RAIDHO.
זה להבנתי בלבד.

http://www.scansonic.dk/philosophy.6542.aspx
זה בערך כמו לומר שטויוטה זה לקסוס.
עצוב שזה האקשן שאיל ייחל לו.

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
איציק אני כתבתי בהומור /ציניות ..
אייל פור מעולם לא הזכיר את שם החברה הזו בפרסום שלו וגם בתערוכה הם לא היו בחדר הרשמי של ריידהו.
חבל שהוא לא עושה פה סדר עם תגובה נורמלית ומדליק סתם את הפורום, זה רק פוגע בתהליך ההשקה שלו.

בכל מקרה גם אם זו באמת החברה שהוא מביא , אז גם היא נראית מעניינת...

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
ילדון, אני מנהל פעילות עסקית במחזור של 20 מיליון שקל בשנה.

אחרי כל מה שכתבת לא הייתי מגאה כל כך.

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
מה שנכתב זה נכון, רק ספציפית לא רלוונטי בכלל לתחום היי אנד אודיו בארץ

בדיוק בגלל זה- זה לא נכון.
חוץ מזה, נמר ערך את הודעתי והשמיט חלקים חשובים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
השמטתי את החלק בו אתה מתלהם.
גם שלחתי לך הודעה פרטית לפני שלא טרחת להגיב לה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור